nasiona marihuany

/naturalny srodek na przedziorki i robactwo-przepis

Wyszukiwarka Forumowa:

Fidel Gastro

Stary wyjadacz cukierasków...
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2011
Postów
4,327
Buchów
4
Podobnie jak neem oil na przedziorki i inne robale dziala oprysk z olejku z gozdzikow i wody,kilka lyzek stolowych na litr lekko cieplej wody dobrze mieszamy i oprysk raz 2razy w tygodniu.
Przepis jest z tej samej strony co sposob na plesn pisza ze nie szkodzi zupelnie roslinie a intensywny zapach olejku odstrasza robactwo i nawet gryzonie wiec moze byc to alternatywa na out przed zajacami i inymi wielbicielami mam ten olejek akurat bo dobry na bol zebow itp. faktycznie wali ostro
 
Ostatnia edycja:

face

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 17, 2010
Postów
838
Buchów
0
do stosowania jak je zauważę czy mogę od początku pryskać raz w tygodniu na wszelki wypadek ?
 

Fidel Gastro

Stary wyjadacz cukierasków...
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2011
Postów
4,327
Buchów
4
Kwiaty lawendy w ilosci 2gr moczymy w 1l wody 24-48h.Lyzka stolowa powstalego wywaru na 1/2l wody +kilka kropli jakiegos naturalnego mydla ,3-5dni pamietajac przedewszystkim o spodach lisci.Calkowicie naturalna metoda mozna pryskac do poznego flo.Zabija nie tylko przedziorki rowniez jajka.
 

Ginekolog

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 10, 2013
Postów
653
Buchów
113
Odznaki
1
szare mydło
Jeleń jakiś tam pewnie biały
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
Przędziorki są łatwe do zwalczenia generalnie, szare mydło, lub poprostu chemia kupiona za 7,8zł wystarcza w zupełności.
Trzeba tylko rozsądnie roślinie to podać i po problemie.
 

maladama

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2013
Postów
930
Buchów
0
a co na wciornastka?? Ten wywar z gozdzikow i czosnku moge zrobic, ale czy w poznym flo spokojnie moge zrobic oprysk?? Niestety wsyztskie srodki z ogrodniczego nie nadaja sie sie flo. Chyba ze macie inne sposoby na walke z tym paskudztwem :/
 

explozja

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2009
Postów
287
Buchów
0
THRIP KILLER - 8 SLOW RELEASE BAGS na Ama... jest dostępny
Coś takiego udało mi się znaleźć. Nie używałem ale może ktoś coś?

Ewentualnie znalezione na eBie
STICKY TRAP BLUE 5 PACK THRIP LEAFMINERS PEST CONTROL INSECT BUG ROSES
 
Ostatnia edycja:

maladama

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2013
Postów
930
Buchów
0
w ogrodniczym mieli zolte, wzielam, zobaczymy czy cos sie przyczepi :))
 
U

Usunięty 58869

Guest
Witam, również jestem po inwazji wciornastek. Na początku popełniłem błąd w diagnozie moich roślinek. Myślałem że popsuł mi się ph meter i mam błędy na pomiarach wody i przez to plamy na liściach, które są poniżej dostępne do obejrzenia. Stosowałem wodę z mydłem i nic, to tak myślę może działa ale na pierwszych objawach ataku wciornastka. Zastosowałem chemie niestety. Po opryskaniu i pozostawieniu na kilka dni zastosowałem płukanie czystą wodą rośliny.

_9070006.JPG
_9070007.JPG



A tutaj się pochwalę parapetówką moich nasion ICE-SuperSkunk ojca hermy, na razie żadnych oznak hermienia :D Lekko zaatakowane przez wciornastki. Może wyskocze z fotorelką PARAPET VS HPS250W...
_9070004.JPG
 

maladama

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2013
Postów
930
Buchów
0
U mnie pomogl plant vitality pro. Dzis juz malych paskud nie zanotowalam w boxie.
 

GSi

Active member
Rejestracja
Kwi 22, 2013
Postów
37
Buchów
0
Po jakim czasie od ostatniego oprysku z wywaru z czosnku (2 ząbki na 1l wody)mogę zrobić oprysk z Asahi sl ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół