nasiona marihuany

Haga - kofiki, znajomi itp. :)

Wyszukiwarka Forumowa:

guti941

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2013
Postów
81
Buchów
0
Witojcie! 2 miesiące wakacji spędzę w Hadze w pracy stąd pare pytań : )

Wiem że to nie forum do szukania kumpli, ale czy ktoś z naszego forum przebywa w Hadze ? : )

Jak ma sie sprawa z 'kofikami', łatwo dostać weed ? : )​
 
T

TachyonOne

Guest
Mieszkałem w Hadze kilka miesięcy. Największe w całej Holandii nagromadzenie Polaków i Turków. Mieszanka specyficznie wybuchowa. Mam dość i żygam wszystkim co Polsko-Holendersko-Tureckie, a w den Haag takie jest wszystko. Nawet Polski pub-imprezownia (dustina czy jakoś tak) był fajny ale został miejscem gdzie turasy wpadali żeby kupić Polskie mięsko. Jest masa imprez, masa miejsc, gdzie można się zabawić i pójść więc na brak rozrywek nie ma co narzekać. Nie wiem jak teraz z jarunkiem bo gdy tam mieszkałem nie było jeszcze restyrykcji i pełno było szpopów z trawą. Najczęściej brałem od turka przy "kapitolu". Dwa lata mnie tam nie było więc nie wiem jak jest teraz.
Może być że w Hadze nie ma już kofów - tego nie wiem - ale do stolicy masz rzut beretem moherowym po autostradzie. W mniej niż godzinkę jesteś a tam kofików dużo.
 

michalozakowski1

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2013
Postów
70
Buchów
0
Naszczeszcie sa.
Ten przy capitol tez, niema za to TheHuis, cofneli im licence, ale dobry kofik jest tez na barce, a ekonomiczny to FlyHight (5g haze za 40 euro)
 

pokurcz

Well-known member
Rejestracja
Wrz 8, 2012
Postów
255
Buchów
0
Byłem pare razy w Hadze i koło capitolu jest cofik 7planet czy jakos tak wy***any w kosmos hasz maja Hia Hia jak dobrze pamietam. The Huis chyba Ci chodzi o sticky fingers którego nie ma a w tym miejscu jest The Huis i maja dobre Klepzak. Na weimarstraat jest spoko kofik Basra 35e za 5gWW do tego paczka blet i tipsow w gratisie. BARKA jak sie nie mylę to na Rijswijk byłem tam raz i kolo w okienku chciał mnie zrobić na kase jakieś głupie 5euro. NIE POLECAM BARKI!!!

w centrum jest SKY i The Game gdzie mozna sie zjarac posiedziec i pograc w karty bądź bierki

NO i chyba najfajniejszy coff Dizzy Duck

 

guti941

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2013
Postów
81
Buchów
0
Witam, raz jeszcze, zawitalem do Hagi raz jeszcze i to do konca roku :)
Dzisiaj pojde sie przejsc i poobczajac sytuacje z kofikami. Jesli ktos na forum jest z Hagi to bardzo chetnie zapraszam na PW :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół