nasiona marihuany

6x White Russian AF reg Outdoor

Wyszukiwarka Forumowa:

rraakkiieettaa

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2012
Postów
109
Buchów
0
Pestki 6 x White Russian AF reg od Akseeds
Nawóz na weg Biohumus forte
Nawóz na flo Biohumus forte dla roślin kwitnących
Ziemia o PH 5,5-6,5 ( poniżej dodam zdjęcie )
Ogólny cel to zapylenie w celu osiągnięcia jak największej ilości pestek

Pierwszy dzień życia pięciu roślinek


---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

Fotki z dnia dzisiejszego, cała szóstka już w komplecie a jest to ich szósty dzień życia


---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------



---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

Kolejny up + - za jakiś tydzień :spalony:
 
R

Raver

Guest
W tej doniczce rozsadowej będziesz cały czas jechał ??
 

1percenthc

Well-known member
Rejestracja
Sie 22, 2012
Postów
814
Buchów
3
W szóstym dniu korzenie mogą być rozbudowane nawet na 20cm wgłąb? jak u cb z doniczką?
Zaszkodzić na razie nie zaszkodzi, ale im dłużej tym korzenie będą mniejsze, a masa korzeni jest proporcjonalna do masy rośliny nad ziemią :)

1%,

<peace>!
 

rraakkiieettaa

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2012
Postów
109
Buchów
0
W tej doniczce rozsadowej będziesz cały czas jechał ??

Mam zamiar je na dniach przesadzić (na dniach bo muszę dopiero kupić doniczki). Mam nadzieję że im to zbytnio nie zaszkodzi...

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

W szóstym dniu korzenie mogą być rozbudowane nawet na 20cm wgłąb? jak u cb z doniczką?

1%,

<peace>!

Szczerze mówiąc to nie wiedziałem , że korzenie w szóstym dniu mogą być aż tak bardzo rozbudowane. Tak jak wyżej pisałem na dniach je przesadzę
 
D

delete

Guest
Popraw temat,napisz jaki box,jakie oświetlenie i klimat jaki tam masz.
</P>
 

palacz polak

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2013
Postów
48
Buchów
0
Jak będziesz miał dużo pestek, i je sprzedac.;) To możemy sie zgrać.:jaraczz:
 

rraakkiieettaa

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2012
Postów
109
Buchów
0
Popraw temat,napisz jaki box,jakie oświetlenie i klimat jaki tam masz.
</P>

Nie mam boxa, roślinki miały iść na out ale jakoś nie wytrzymałem i trochę za szybko je wykiełkowałem a do tego jeszcze pogodzie się popiepszyło i na te pochmurne dni zrobiłem taki prowizoryczny mały inkubator o wymiarach tej doniczki rozsadowej 12 cm na 16 cm. światełko to dwie świetlówki 20w. Na dniach będę je przesadzał do większych doniczek a wtedy już będą musiały się trochę przemęczyć na parapecie do czasu aż się lekko wypogodzi , później polecą do szklarni a jak pogoda się wyklaruje to będą wysadzone w miejscu docelowym na spocie. :jaraczz:

---------- Aktualizacja posta 08-04-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 06-04-2013 ----------

Witam, 06.04. pomidorki miały siódmy dzień życia i zostały przesadzone do większych doniczek w których będą do czasu wysadzenia na out (jak pogoda na to pozwoli)


---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------



---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

 
D

delete

Guest
[/COLOR] [/QUOTE]

Czy w doniczkach nie masz przypadkiem błota? Konkretnie podlewasz widzę...
Perlit wsypany w ziemię?
 

rraakkiieettaa

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2012
Postów
109
Buchów
0
Zdjęcie było robione zaraz po przesadzeniu czyli bezpośrednio po podlewaniu i pewnie dla tego tak to wygląda :smokee:

---------- Aktualizacja posta 13-04-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 09-04-2013 ----------

Zdjęcia z 12 dnia życia
Dzisiaj planty zostały drugi raz podlane od czasu przesadzenia z doniczki rozsadowej. Od przesadzenia stoją na parapecie rano od strony wschodniej a przed południem przenoszę je na okno od strony południowej. Ostatnie dni niebo było zachmurzone w około 80/90% ale od jutra ma się to zmienić na 10/20% zachmurzenia więc słonko będzie świecić.


---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

 

rraakkiieettaa

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2012
Postów
109
Buchów
0
Zacny cel ;)
Ciekawe co zrobisz jak wyjdą same damki :)

Same damki to jeszcze by uszły mimo , że plan wziąłby w łeb , gorzej by było jakby wyszły same męskie...

---------- Aktualizacja posta 16-04-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 13-04-2013 ----------

Piętnasty dzień życia roślinek

 

rraakkiieettaa

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2012
Postów
109
Buchów
0
Tutaj pomidorki mają już jakieś cztery tygodnie i zaczynają pokazywać płeć



Jak widać zrobiłem ogrodzenie z siatki żeby chronić pomidorki przed zwierzyną<joint>
 
D

delete

Guest
Też mam problem ze zwierzyną. Dziś jak zajechaliśmy na spot to przy drodze stała i na nas patrzyła rogata chabeta. Jednak ja zastosuję anty bissan czy jakoś tak, bo taka siateczka dla takiej krowy może nie starczyć ;)

Wydaje mi się, że krzaki są za blisko siebie.
 

rraakkiieettaa

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2012
Postów
109
Buchów
0
Może faktycznie trochę za blisko siebie je posadziłem ale myślę ,że nie bedzie aż tak tragicznie bo te krzaczki mają tylko za zadanie nawzajem się pozapylać i nie muszą wyrosnąć na jakieś giganty, ewentualnie jakby zasłaniały sobie słońce to je trochę ponaginam :spalony:
 
D

delete

Guest
Każdy krzak będzie miał gorzej oświetloną minimum jedną część, a przez to mniej szczytów wyrośnie. Musisz konkretnie giąć :p
Z fartem
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół