nasiona marihuany

Out 2008 by Posladinio

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
R

Rider

Guest
Dobra...
pierwsza seria, foty z 10 wrzesnia...

To na poczatek...
Haze x Skunk#1 F2



Purple Peace/Apollo11 x Erdbeer/PurpureaT



B3/N7 x Erd/PurT


Tutaj plant, foto tez z 10 wrzesnia - ale plant zaczol kwitnac chyba ostatni tydzien sierpnia...
Erdbeer x Early Skunk


A tutaj np plant ktory 10 wrzesnia niezbyt ma ochote kwitnac hehe
Blubonic x True Blueberry/White Russian



Teraz foty z 1 pazdziernika...
Haze x Skunk#1 F2









Purple Peace/Apollo11 x Erd/PurT





B3/N7 x Erd/PurT






Teraz erdbeer x early skunk ktory zaczol kwitnac w ost tyg sierpnia chyba...





I blubonic x tb/wr ktory 10 wrzesnia nie zbieral sie do kwitnienia - mamy 1 pazdziernik, i co?....




A teraz foty z 15 pazdziernika, harvestu...
haze x skunk





PP/A11 x erd/purt





B3/N7 x erd/purt









Tutaj ten ktory zaczol najwczesniej kwitnac erdbeer x early skunk


Blubonic x TB/WR foto z 8 pazdziernika



chyba 2 godziny siedzialem nad tym i niechce mi sie juz szykac fotek z poprzednich lat, cala faza mi zeszla jak to pisalem ech wiec badzcie tak dobrzy i czytajcie a nie pytajcie na przyszlosc ;]
 

Lomu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 20, 2007
Postów
1,694
Buchów
13
spoko roślinki pozatym niezłe zdjecia..moze ja za rok pokombinuje z pozniejszymi odmianami?!?!
 
R

Rider

Guest
tutaj nie chodzi o pozniejsze odmiany, poprostu przez wielu jest utwierdzana regola ze cos co zaczyna kwitnac we wrzesniu jest chu**we i da marny popkorn, topy moze niesa takie jak odmainy kwitnacych w fajnej pogodzie ale sa, i sa fajne oblane zywica no i maja w sobie to cos co czuje kazdy kto palil takie ziolo.

Poprostu nie skreslajcie odmian ktore nie sa typowymi outami pod wzgledem czasu kwitnienia bo czasem sie zawiedzie ale czasem sie milo zaszkoczy - trzeba tylko dobierac odmiany z glowa...
 

posladinio

Member
Rejestracja
Maj 1, 2008
Postów
21
Buchów
0
Wielkie dzięki Urban sorry ze tak spanikowałem ale to mój pierwszy out w który wkładam tyle pracy i serca... Teraz już jestem spokojny i pozostaje mi czekać.
Ze stymulatorów w takim razie rezygnuje bo całkiem możliwe że to nie potrzebne wtapianie hajsu. Foty które wrzuciłeś są kozackie, ślinka mi cieknie na takie łakocie :bongo4: Niedługo znów zuploaduje jakieś foty swoich krzaczorów. Pozdro!
 

posladinio

Member
Rejestracja
Maj 1, 2008
Postów
21
Buchów
0
:pl:
Niestety pierwszy out przedwcześnie dobiegł końca. Rośliny zostały skradzione, na spotach zastałem tylko puste dołki, nawet nie chce mi się wklejać ich zdjęć. Ogólnie to jestem wk***iony na maxa, ale miasto w którym mieszkam jest małe i myślę że szybko znajdzie się sprawca i odpowiednio się z nim rozliczymy. Nie załamuje rąk i wkrótce planuje indoor wszystkim odwiedzającym fotorelacje serdecznie dziękuje i życzę obfitych plonów. Niech buhhhh będzie z wami! Pozdro! <wodna>
 

Skonfundowany

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 13, 2007
Postów
869
Buchów
4
Wyrazy współczucia... i ROZ*** TE K***E co ci to zrobiła! Pozdro! Życzę powodzonka w nastepnych uprawach!
 

lysy ziom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2007
Postów
740
Buchów
19
na spotach zastałem tylko puste dołki

Spróbuj ich poszukać gdzieś w pobliżu, może ktoś je poprzesadzał....
Przykro mi z powodu plantów, znam ten ból, przychodzisz na spota i taka mina nagle :zombi: pzdr i trzymaj sie tam
 

Gri3u

Well-known member
Rejestracja
Wrz 13, 2007
Postów
86
Buchów
2
ja pie***le to jest najgorsze rok temu za***ali mi 7 pieknych niuniek :(

Współczuje i dojedz ta szmate !@!!
 

Monster

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 2, 2008
Postów
1,145
Buchów
26
ja tez wspulczuje mi za***ali tylko jedna i to faceta dobrze im:jaraczz: ale mysle ze bardzo szybko sie dowiesz kto to i zrobisz qrwa rozpizdziel na jego pysku!!!!!
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
za***ali Pakistana?

K***Y *****e niech ich Yog-Sothoth pożre i wysra a ścierwa ich niech poniewierają się przez sto wieczności po otchłaniach Hadesu niesione piekielnymi wichrami!
 
Ostatnia edycja:
K

krecikboss

Guest
No to napisze tyle WSPOLCZUJE !!! wiem co to jest zastac pusty spot ja na spocie (gdzie wjscie bylo przez tunel pokrzyw, ostu i paproci) mialem Hawaii x Skunk, Easy Sative, 2xMaroc i Purple Power i ch*j za***amy sk***ysyny wszystkie pazery *****e jak bym spodkal to bym wiedzial co znimi zrobic ale zostala jeszcze 1 na drugim spocie Purple Power juz wtedy to zalemki dostalem i ja zaniedbalem 1miech bez biohomusa przyszedlem po 1 miesiacu i juz byl flov roslinka 155 cm i strasznie szczupla :/
zalamalem sie totalnie. Niedlugo planuje zrobic pierwszy INDOOR i wtedy sie nie bede martwic co sie z nimi dzieje :pr:
 

king61

Alko-Blanto-Sexo-holik
Weteran
Rejestracja
Lip 10, 2010
Postów
1,839
Buchów
8
tutaj nie chodzi o pozniejsze odmiany, poprostu przez wielu jest utwierdzana regola ze cos co zaczyna kwitnac we wrzesniu jest chu**we i da marny popkorn, topy moze niesa takie jak odmainy kwitnacych w fajnej pogodzie ale sa, i sa fajne oblane zywica no i maja w sobie to cos co czuje kazdy kto palil takie ziolo.

potwierdzam, późno kwitnące odmiany dają naprawdę duży plon oraz coś wyjątkowego w mocy:yeahh: ne wiem jak u ciebie ale u mnie jak zaczeła kwitnąć to topy normalnie puchły w oczach, ale trzeba dobrze trafić z pogodą:joker:

moc też jest dobra, cięte na początku lisopada potrafią poskładać doświadczonych palaczy

pozdro:bounce:
 
G

Gość

Guest
Wykopałeś temat z 2008 roku, więc najpierw zanim napiszesz sensownego posta zobacz na date <peace>
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół