nasiona marihuany

Out 2008 by Posladinio

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

posladinio

Member
Rejestracja
Maj 1, 2008
Postów
21
Buchów
0
Siema dzisiaj stała się straszna rzecz z mojego spota jakiś idiota wyniósł 3 planty, które były w doniczkach i czekały na przesadzenie :/ straciłem Mexican sative, Purple #1 i Voodoo... Co do reszty roślin to mają się dobrze.

I do kolegi spike912:

Może pochwal się swoimi plantami jeśli piszesz takie głupoty.. bo wielkość roślin oraz ich wiek mają się nijak do czasu kwitnienia.

Wkrótce upload. Pozdro!
 

mr. xxx

Member
Rejestracja
Kwi 30, 2007
Postów
15
Buchów
0
Witam!
Przesyłam fotke moich Pakistanów , troche późno posadzone ale rosną ładnie :) Pierwsza Ma 33 dni , druga jest o dzień starsza . Jak myslicie ,duże jeszcze urośną zanim zakwitną ??? Obecnie mają po niecałe 30cm , fotki są dzisiejsze ,

Pozdro

clear.gif

clear.gif
 
Ostatnia edycja:

posladinio

Member
Rejestracja
Maj 1, 2008
Postów
21
Buchów
0
Małe update:

normal_DSC00068.JPG


Rośnie w oczach ;) dla porównania butelka. Sorry za kiepską jakość zdjęć, następne będą robione cyfrówką.

Mr. XXX : Twoje roślinki na pewno jeszcze sporo podrosną, radze Ci zastosować FIM oraz LST z resztą widać jak PV to lubią.
Pozdro! :bongo4:
 

butcho

Member
Rejestracja
Cze 15, 2008
Postów
24
Buchów
0
robi wrazenie.pozdrawiam i zapraszam do mnie na purple power female butcho w fotorelacjach outdoor
 

posladinio

Member
Rejestracja
Maj 1, 2008
Postów
21
Buchów
0
Dodaje obiecane zdjęcia robione cyfrówką.

Pakistan Valley:

normal_Obraz_035.jpg

normal_Obraz_036.jpg

normal_Obraz_008.jpg

normal_Obraz_012.jpg

normal_Obraz_009.jpg

normal_Obraz_011.jpg


No Nejmy:

#1:

normal_Obraz_005.jpg

normal_Obraz_006.jpg


#2:

normal_Obraz_003.jpg


#3:

normal_Obraz_025.jpg

normal_Obraz_027.jpg


#4:

normal_Obraz_028.jpg

normal_Obraz_033.jpg

normal_Obraz_030.jpg


#5: Co dwie głowy to nie jedna <lol>

normal_Obraz_031.jpg


#6: Facet :pr:

normal_Obraz_007.jpg


I mniejsze roślinki:

Purple #1

normal_Obraz_020.jpg


Hollands Hope

normal_Obraz_019.jpg


Voodoo:

normal_Obraz_018.jpg


Wszystkie razem:

normal_Obraz_016.jpg


Pozdro!

Komentować!!!

:bongo4:
 
Ostatnia edycja:

kkelol

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2006
Postów
597
Buchów
5
poprzesadzaj te planty z ostatnich zdjec do ziemi albo do wiekszych doniczek!! chyba ze masz w tych doniczkach wyciete dno ale nie widac na fotkach zeby to mialo miejsce, jak nie przesadzisz to zahamuja wzrost
 

posladinio

Member
Rejestracja
Maj 1, 2008
Postów
21
Buchów
0
Dawno mnie tu nie było więc dodam trochę świeżości:


PV:
normal_R0012131.JPG


normal_R0012133.JPG


PV ma się dobrze jak widać, ma ok 1m póki co nie kwitnie ale myślę że ma jeszcze trochę czasu.

Nn #1:

normal_R0012142.JPG


normal_R0012141.JPG


normal_R0012138.JPG


normal_R0012139.JPG


normal_R0012140.JPG


Jak myślicie ile jeszcze brakuje dla tego no nejma? <shiza>
Reszta Nn:

normal_R0012144.JPG


normal_R0012135.JPG


normal_R0012137.JPG


Hollands Hope:

normal_R0012149.JPG


normal_R0012151.JPG


Purple #1 (niestety prawdopodobnie men) :(

normal_R0012146.JPG


Voodoo:

normal_R0012154.JPG


I to by było na tyle. Pozdro i komentować!
:bongo4:
 

Hellix

Well-known member
Rejestracja
Paź 12, 2007
Postów
185
Buchów
3
super krzaczki! Poczekaj jeszcze z Nn. Faceta wywal
pozdro!
 

lysy ziom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2007
Postów
740
Buchów
19
No fotorelacja kozak! Brawo! :jocolor: Temu no nejmowi to jeszcze troche zostalo wiec narazie nie odliczaj dni ;p PV wogole jest prześliczna. Super spoty :) nic tylko obsadzić całe te pole hehe. Pozdrawiam i taaakich zbiorów :harvest:
 

Gri3u

Well-known member
Rejestracja
Wrz 13, 2007
Postów
86
Buchów
2
ładne roślinki ale czemu masz niektóre w doniczkach lepiej by było im w ziemi bez ograniczen ps. ten pakistan jest za***isty taka ładna roślinka ;) bardzo mi sie podoba
 

posladinio

Member
Rejestracja
Maj 1, 2008
Postów
21
Buchów
0
Witam!
Mam pytanie do growerów. Jak widzicie Pakistan Valley ma się nieźle, jednak w dalszym ciągu nie rozpoczęła procesu kwitnienia. U tej odmiany flovering trwa ok 45-55 dni indoor, połowa października outdoor (dane seedbanku World Of Seeds). Nie spotkałem się jeszcze z nikim kto uprawiałby tą odmianę pod polskim niebem, i martwie się że może nie zdążyć w pełni zakwitnąć. Zastanawiam się nad użyciem stymulatora kwitnienia ponieważ w tym sezonie wiąże z tą odmianą największe nadzieje i nie chce aby cały mój trud który włożyłem w jej chodowle poszedł na marne. Jaki stymulator polecacie, i co w ogole sądzicie na ten temat. Pod koniec uprawy mam również zamiar użyć Ripen od GHE. Czekam na podpowiedzi. Pozdro! <joint>
 

Lomu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 20, 2007
Postów
1,694
Buchów
13
wejdz na strone www.hemp.pl i tam bedziesz mial nawozy hesi ghe masz tam stymulatory wzrosty i kwitnienia ja ich uzywam i jakos wszystko rosnie nie wiem czy pobudzi twoja odmiane rosliny ale jak masz kase to warto zainwestowac w te 50ml=57zł+przesyłka(hesi)48zł ghe za 30ml.
 
Ostatnia edycja:
R

Rider

Guest
poslacostam powiem ci tak ze te wszystie afghani sa tak breedowanee ze maja zaczynac kwitnac jak najszybciej od przelaczenia na 12/12.
W PL 12/12 naturalnie wystepuje ok polowy wrzesnia....

od siebie co zauwazylem w kzakach u siebie ze takie indice zaczynaja u nas kwitnac w okolicach 5-15 wrzesien, ale szybko sie nabijaja i przez ten miesiac potrafia naprawde zadaowalajaca sie wytworzyc, no nie bedzie to palenie prezentujace sie jak takie ktore zaczyna kwitnac w polowie lipca hehe, ale takie palenie bo w sobie takie cos co czujesz dopiero jak je palisz ;]

Poszukam kilku fotek gdzies, krzakow ktore zaczynaly wlasnie kwitnac w pierwszej polowie wrzesnia i jak wygladaly na dzien scinki czyli u mnie 14 pazdziernik, bo dluzej krzakow nie trzymam...


edit: a co do stymulatorow to sie nie wypowiadam bo nigdy nie uzywalem...
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół