nasiona marihuany

Out 2008 by Placuch :]

Wyszukiwarka Forumowa:

Szreder

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 11, 2008
Postów
566
Buchów
11
Yoooo witam po przerwie :joker:

Nowe zdjęcia roślinek (niektórym nie robiłem) te co są podpisane mają rozpoznaną płeć. Na początek PP coś mi się zdaje, że będzie 6 panienek :jocolor:
bo samce pokazały się już z 3 tyg temu:











Tą kret podkopał i całkowicie zmarniała :confused:




PORA NA NO NAME'y:









POZDROOO!!! :smokee: i mam nadzieję, żę ktoś da jakiegoś komenta :joker:
 

Monster

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 2, 2008
Postów
1,145
Buchów
26
yooo za***iste roslinki i bedzie trocha palonka na zime:smokee: ja tez zamierzam posadzic duzo roslinek na nastepny sezonik bo narazie mam tylko jedna na spocie
 

Buddahh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2006
Postów
637
Buchów
1
ooo to ja shamana mam ze 20 razy wiekszego,tzn mam wygietego krzaka i z 20 odgalezien i kazde odgalezienie wieksze niz twoj krzak.Ale ten shaman naprwade sie udal.. W sobote wrzuce foty.
 

SMIESZNY1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 19, 2006
Postów
519
Buchów
0
No poza ta jedną co ją kret zmaltretował to wszystkie zdrowiutkie. Tak 3M! Pod koniec września pewnie zbiór.
 

Szreder

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 11, 2008
Postów
566
Buchów
11
ooo to ja shamana mam ze 20 razy wiekszego,tzn mam wygietego krzaka i z 20 odgalezien i kazde odgalezienie wieksze niz twoj krzak.Ale ten shaman naprwade sie udal.. W sobote wrzuce foty.

Moje jak by nie były naginane to by miały pod 1,5m te największe, co nie zmienia faktu, że rozmiary moich krzaków nie imponują :sunny:
 

tfujdiler

Active member
Rejestracja
Maj 12, 2008
Postów
36
Buchów
0
ooo to ja shamana mam ze 20 razy wiekszego,tzn mam wygietego krzaka i z 20 odgalezien i kazde odgalezienie wieksze niz twoj krzak.Ale ten shaman naprwade sie udal.. W sobote wrzuce foty.
też mam szamany, obydwa są naginane, tylko jednego zfimowalem i musze przyznać, że ten bez fima wymiata pod względem rozmiaru..
 

Buddahh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2006
Postów
637
Buchów
1
Oogholnie shaman to jest prze piekna roslina i za***iscie sobie radzi,drugi rok pod rzad jest moja najlepsza roslina,najwiekszą itd.a mam sative,passiona ...
 

Szreder

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 11, 2008
Postów
566
Buchów
11
Relacja z dzisiejszego dnia:

Jeden z PP miał złamane przez burzę spore odgałęzienie.. leżało ono na ziemi i trzymało się na kawałku łodygi, to spoko że konopie to mocne rośliny :freak: bo ten złamany krzaczek dalej żył ;] i jakoś go poskładałem... może nic mu nie będzie.

Wy***ałem tego najmizerniejszego, zmaltretowanego przez kreta PP całkowicie wyblakł i marniał w oczach z dnia na dzień. Pewnie już nic by mu nie pomogło.

Wszystkie odgałęzienia w plantach zostały ponaginane i już widać rezultaty, topki pną się do góry jak głupie <coolpalacz>

Rozpoznałem płeć u kolejnych 2 plantów, są to panienki ;] natomiast ciągle nie widać płci u największych PP... za to największy z noname'ów wy***ał takie triochomy że choyyy, za***iście mu idzie.

Mam jeszcze pytanie: jeśli te 2 największe PP nie pokazały jeszcze płci, a samce pokazały się już bardzo dawno temu to mogę chyba liczyć, że to będą panienki nie? bo jak tak to będę miał wynik 6/7 nasion panienki (liczę tego z defektem też bo nie wiem co by to było)

ps
Fotki zapodam w poniedziałek, a teraz idę coś przypalić ;] peaaaace
 
Rejestracja
Maj 25, 2008
Postów
19
Buchów
1
Szkoda ze tego pp Ci zepsuł kret, moglbyś mieć z niego ładny plon bo nie był taki maly :D Ja mam ten sam problem ale nie z kretami tylko sarnami i dzikami :/ juz mi zginelo z 10 roślinek przez to zostały sie 12 I jest za***iscie rosna jak na drozdzach. Z jednej plony juz pod koniec sierpnia .. chyba jakies geny outdoorowe bo tak kwitnie ze az łezka sie zakrecic potrafi ;p POzdro niedlugo wrzuce swoja fotorelacje.! :D
 

Włóczyblant

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 1, 2008
Postów
566
Buchów
3
Niezłe krzaczki. Życze jak najwiecej topów w suszarni<joint>.
 

Szreder

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 11, 2008
Postów
566
Buchów
11
Zdjęcia miały być w poniedziałek, ale nie miałem co robić więc są już dziś :santa:

:yeahh:



PURPLE POWERY:













NO NAME'y z OP:
(te co są mniejsze zostały miecha później wysadzone)













TO MOJA DUMA:





POZDRO!
 

dystans

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2008
Postów
997
Buchów
9
Nic tylko pogratulowac! Duzo palonka zycze! :harvest:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół