nasiona marihuany

Out 2008 by Placuch :]

Wyszukiwarka Forumowa:

Szreder

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 11, 2008
Postów
566
Buchów
11
Ok, a więc nie będę pisał, że to wypie****ę. Wyjdę na mało wiarygodnego człowieka.
 
K

krecikboss

Guest
Placuch jesli masz dobre warunki na spocie i slonca w ch to bedziesz mial duza PP i strasznie rozkrzaczona, nie to zebym Cie straszyl ale tak jest naprawde
radziłbym Ci ja jak najczesiej fimowac, chyba ze mozesz sobie pozwolic na krzaka o wys 270cm <shiza>jeszcze poszukam foty PP ale wydaje mi sie ze to PP byla

edit: niestety nie znalazlem :/ trudno znalesc jak zdjecie widzialem w marcu :/ ale moge przysiac ze widzialem koles jak stal obok krzaka to jak podniosl reke to nie dosiegal xD

POWODZENIA ZiOMEK !!
POZDRO ALL
 
Ostatnia edycja:

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
Co do LR to mysle, ze spokojnie jeszcze 3 tyg. Zalezy od pogody. Rzeczywiscie LR pachnie kawą. Tez to zauważylem. A propos lisci: Jak mialem outa to tez robilem fimy i palilem te listki... nic nie kopało. Nawet WW.
 
Ostatnia edycja:

Szreder

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 11, 2008
Postów
566
Buchów
11
krecikboss - Tak, mam dobre warunki. Słońce niemalże od zachodu do wschodu. Będę musiał co jakiś czas naginać nowe odrosty oraz je fimować bo boje się o przypał (ah ta moja miejscowość :D)

pozdro dla ciebie :)

mlody1989 - hehe... no to słuchaj tego ;)
Suszyły się te szczyty 3 dni (już były bardzo suche) nabiłem z nich jednego korka, takiego bardzo zbitego. Wyszło coś z 8 machów. Już w trakcie palenia zaczęła mnie łapać lekka euforia i zdezorientowane :D potem to już była elegancka faza ale nie do przesady. Na 100% nie było to placebo. Po około 20 min nastał koszmar :| faza tak poszła w ciało, że nie mogłem usiedzieć nie mówiąc o staniu... żałowałem, że to zapaliłem :) leżałem na łóżku z godzinę... nie było warto tego palić i do tego jak wspomniał wyżej Majkel_oh ten ohydny smak :D nie polecam

pozdro, i dzięki że ktoś tu zagląda ^^
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
Jak juz bedziesz palił dojrzalego planta to przykuj sie pasami bezpieczenstwa do fotela zebys przypadkiem nie odleciał. I na wszelki wypadek jednak zamknij okno. pzdr
 

Szreder

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 11, 2008
Postów
566
Buchów
11
heh, dla mnie to zabrzmiało jak byś mówił to do kolesia który palił pierwszy raz góra drugi :joker: głównie chodziło mi o to, że po spaleniu tych szczytów była faza, lecz coś nie dobrego się stało... faza trwała może tak z 30 min i nie było to coś za***istego w znaczeniu, że czułem, że jestem pod wpływem. Jak leżałem godzinę na łóżku to już było dawno po fazie tylko czułem się tak z***any, że nie mogłem nic robić, miałem straszne nudności i ostro zbierało na pawia :D

pozdro
 

mlody1989

Banned
Rejestracja
Mar 18, 2008
Postów
138
Buchów
0
Po paleniu lisci tez mam nudnosci :D wiadomo smak pozostawia wiele do zyczenia, ale nic w przyrodzie sie nie marnuje i przychodzi taki czas ze pali sie liscie ktore wczesniej wy***ane byly gdzies w kat :D
 

Szreder

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 11, 2008
Postów
566
Buchów
11
Poczekać jeszcze z 2 tygodnie ze ścinaniem? może ścinać stopniowo? bo szczyt szybciej dochodzi, poradźcie bo to mój pierwszy krzak w życiu którego jako pierwszego będę ścinał.
 
F

FredBaker

Guest
Czekaj.. Tydzień cie nie zbawi a napewno palenie bedzie jeszce lepsze..
 

butcho

Member
Rejestracja
Cze 15, 2008
Postów
24
Buchów
0
kiedys hodowalem sensi skunka i w pewnym etapie rozwoju (cos jak ty masz) pomyslalem sobie czy to juz jest efekt koncowy?, chcialo mi sie zapalic ale postanowilem trzymac krzaka bardziej jako maskotke niz jak towar.Okazalo sie ze miesiac pozniej to wygladalo o niebo inaczej i warto bylo poczekac :p.
 

SeSil

Active member
Rejestracja
Paź 16, 2006
Postów
30
Buchów
0
Z całą pewnościa musisz jeszcze poczekać, ja mysle ze wiecej niz tydzien
 

Szreder

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 11, 2008
Postów
566
Buchów
11
Nowe zdjęcia. Na początek Purple Powery:















Roślinki z otwartej pestki:



a tu facet i jego "jaja"




















Lowrider został ścięty w niedzielę i się dosusza <lol> już testowałem i bardzo ładny high wchodzi, a co do ilości to tak na oko z 7g

pozdro...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół