nasiona marihuany

Out 2008 by Placuch :]

Wyszukiwarka Forumowa:

Szreder

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 11, 2008
Postów
566
Buchów
11
Lepiej że by były niż mieć przypadkowo złamanego krzaka przez nogę.
 

Szreder

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 11, 2008
Postów
566
Buchów
11
Witam,
o to i nowe zdjęcia, planty mają już ponad 40 dni już zacząłem stosować na niektórych supercropping.. a oto i fotki:

Moja jedyna kochana panienka :jocolor: LR#2:



Purple Powery:







(To białe to słońce)







No name'y z OP:







Mam też 3 takie małe... to chyba w wyniku posadzenia w ziemi z miejscówy bez dodatku sklepowej. O to jedna z nich (mam 2 no name i 1 pp):



Rośnie sobie też 5 małych no name z OP ale fotek nie chciało mi się robić, jak podrosną to dam zdjęcia.

POZDRO! :yeahh:
 

lysy ziom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2007
Postów
740
Buchów
19
Wszystko idzie jak po sznurku narazie :D i oby tak dalej. pozdro

P.S tego LR#2 juz nawozisz czyms na flo ?
 

Szreder

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 11, 2008
Postów
566
Buchów
11
Niestety nie leje mu jakichś cudów do gleby, mam "nawóz do kwiatów kwitnących" 4-5-7 za 2,50zl z ogrodniczego, nie mieli nic innego :sunny: z trudem to napisałem <joint>
 

Szreder

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 11, 2008
Postów
566
Buchów
11
*****e sarny raczyły przebiec przez mojego spota i złamały 2 krzaki... łodyga nie jest dosłownie złamana, lecz pęknięta. Postawiłem krzaki w pionie i podparłem patykami, może dadzą sobie radę :bounce: dobrze, że to były 2 no name a nie moje PP
 

Skonfundowany

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 13, 2007
Postów
869
Buchów
4
mi jakieś gówno obgryzło lodyge to obkleiłem plastrem. Myśle ze to może pomóc.
 

eMdeeM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 29, 2008
Postów
1,268
Buchów
15
heh pech z tymi sarnami ;] a mi niestety na samym początku w***alo sie jakis zwierze kopytam w dolek z roskinami swierzo posadzonymi . . peszek :D

powodzenia
 

Szreder

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 11, 2008
Postów
566
Buchów
11
To znowu nie aż taka wielka tragedia, ale wiadomo... każdego planta szkoda, więc jutro zakleję im taśmą łodygi. To chyba nie ma znaczenia jaka to będzie taśma, nie? a jak się nie uda to mleko w lodówce jest :sunny:

a tu zdjęcie lr#2 z wczoraj :p



pozdro!

Edit:

Byłem dziś zobaczyć co tam u tych 2 roślinek co miały łodygi pęknięte, no i radzą sobie bardzo ładnie ;) jedyne co mnie nie pokoi to to, że znów zauważyłem wydeptaną trawę przez sarny zaraz koło spota....
 
Ostatnia edycja:

Szreder

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 11, 2008
Postów
566
Buchów
11
Nowa dostawa zdjęć.

Purple Powery:













Ten taki mały bo w chujowej ziemi był.



No name'y:

Te dwa pierwsze były zdeptane przez sarny, ale łodygi się już ładnie zregenerowały :smokee:







Reszta z OP:













LR#2:







Lowrider ma już 50 dni, dużo mu jeszcze brakuje ? ile tak na oko ? z 3 tygodnie?

To już wszystko dodam nowe fotki za jakiś tydzień
pozdro dla Kokosa


... i dla was :smokee:
 

lysy ziom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2007
Postów
740
Buchów
19
No temu Lr#2 to jeszcze sporo do konca zostalo, ale mysle ze zbierzesz wiekszy plon niż ja z mojego LS bo LR#2 dłużej rośnie. Wogole zaczal ci juz pachniec ten LR#2? Moj LS pachnie juz pieknie.. cos jak jagody, owoce leśne :D po prostu poezja :) czekamy na rozwoj sytuacji. pzdr
 

Szreder

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 11, 2008
Postów
566
Buchów
11
hehe... powiem Ci, że na razie trudno określić mi zapach tego lr... pachnie ziołem na pograniczu kawy(?) przynajmniej mi się tak zdaje, ale muszę powąchać go jeszcze raz bo teraz trudno mi to określić... a tak btw byłem jakąś godzinę temu i robiłem niektórym plantom FIM, a oto co mi po nim zostało:



nasuwa się więc pytanie: opłaca się to suszyć? będzie to miało jakiegoś kopa? :freak:

bo przyznam, że z samarki ładnie pachnie :)

pozdro.
 

pal ziułko

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 27, 2008
Postów
618
Buchów
4
z tego co masz to h*j wielki. Ja paliłem listki ale jak roślina była już trochę na flo to nieźle już kopało
 

Majkel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 10, 2006
Postów
929
Buchów
5
po co pytasz? i tak to ususzysz i spalisz. zanim sie nie przekonasz sie nie dowiesz.
wyprzedzając Twoje pytanie. ten 'niesmak' dymu to nawóz. smacznego
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół