nasiona marihuany

Out 2008 by Placuch :]

Wyszukiwarka Forumowa:

TunioL

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2008
Postów
63
Buchów
0
No dzisiaj juz wykielkowaly niektore reszta pestek popelkala to wrzuciłem do ziemi miejmy nadzieje ze wyrosna :) i na poczatku czerwca na spoty mam zamiar zaniesc :) xD pozdr. w czerwcu jak zasadzie na spotach to moze zaczne fotorelacje :)

A czekam na foty Placuch <ganja>
 

Szreder

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 11, 2008
Postów
566
Buchów
11
Jak tak bardzo chcesz to proszę. Fota z dziś robiona telefonem:

LR#2, foty wszystkich plantów dam w sobotę.


pozdro
 

Zetcik

Member
Rejestracja
Kwi 14, 2008
Postów
12
Buchów
1
Planty przezyja w taka pogode :/? u mnie juz 4 dzien deszcz napier*** mam troszke wieksze od twoich ale boje sie ze padna ;/
 

Szreder

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 11, 2008
Postów
566
Buchów
11
U mnie tez deszcz napie****a 4ty dzień i dają radę :joker: ale i tak widać (nawet na tym ostatnim zdjęciu), że porwało mi liście na niektórych roślinach. Też mi się wydaje, że trochę wolno rosną chyba dla tego są mniejsze bo wysadzałem na spocie od razu, nie trzymałem ich w domu.
 

Szreder

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 11, 2008
Postów
566
Buchów
11
22 dzień.

Spot nr1: 3x OP, 1x LR#2









Spot nr2: 1x PP, 3x OP

Chyba będę musiał przesadzić te 4 roślinki w inne miejsce bo strasznie słabo wyglądają... mizerne jak ch*j.









Spot nr3: 6x PP













Ta ostatnia pp też wolno rośnie... Najlepiej się ma sytuacja na spocie nr1, wszystkie bardzo ładnie tam rosną. Do kiełkowania poszło jeszcze 7 nasion z OP wysadzę je nie daleko tamtego spota, a we wtorek przesadzę te roślinki ze spota nr2 też w tamte okolice.
 

Degustator

Banned
Rejestracja
Cze 6, 2007
Postów
120
Buchów
0
Wcale sie nie dziw ze tak słabo rosna.. Pogoda jest chu**wa jak barszcz winiar.. Ehh.. Byc moze ise mysle .. Ale u mnie nie zaciekawie jest.. Powodzenia w dalszej uprawie...
 

lysy ziom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2007
Postów
740
Buchów
19
Degustator nie przesadzaj barszcz winiary nie jest wcale zły ;p a poza tym to wcale nie rosna ch***wo, ładnie ida jedne wolniej inne szybciej ale ida, kazda swoim tempem... A odnosnie pogody to ten tydzien ma byc bardzo ladny takze napewno nadrobia. Czekamy na kolejne fotki :) pozdro
 

Szreder

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 11, 2008
Postów
566
Buchów
11
ku**a mać! nie wiem co robić... bede musiał planty chyba przesadzić... siedzę dziś z kumplem na miejscówie, patrzymy a tu jacyś kolesie z jakąś babką stoją i gadają między sobą, obiło mi się o uszy że chcą kupić jakąś działkę. Koleś pokazywał ręką na pole na którym mam posadzone planty... ku**a nie wiem co mam robić pewnie przesadzę bo nie chce mieć przypału... będzie prze***ane z przesadzaniem ?? jak myślicie ?? :pl:
 

lysy ziom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2007
Postów
740
Buchów
19
Roślinki jeszcze nie są duże to lepiej je przesadz teraz bo jak podrosna i pojda korzenie glebiej to moze byc ciezko. Lipna sprawa wyszła ci z tymi ludzmi... ale przesadzenie to jeszcze nie taki straszny przypał, chyba ze bedziesz je przewozil rowerem... jak bedziesz przesadzal to zabezpiecz je jakas butelka z gory czy czym zeby sie nie polamaly. Powodzenia :)
 

Szreder

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 11, 2008
Postów
566
Buchów
11
Wszystko już przesadzone :pr: ale roboty było od za***ania... obecnie wszystkie krzaki są na spocie z 6cioma PP... spoko miejscówa bo w za***istych pokrzywach które już mają prawie metr a zawsze dorastają tam na ponad 1,5m. Ponadto doszło 5 siewek z otwartej, więc jak dobrze będzie to będę miał 18 roślin bo jedna karłowata mi uschła :freak2:

Pozdro.
 

Szreder

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 11, 2008
Postów
566
Buchów
11
No to tak... mam parę pytań i liczę na waszą pomoc :yeahh:

Po pierwsze: na jednym z PP listki są takie pozginane do środka, i teraz pytanie czy nic to nie przeszkadza?



A tutaj już te przesadzone planty... to jest 4ty dzień od przesadzenia :/ roślinki mają tą ziemie w której rosły poprzednio lecz coś im dolega... na niektórych widać, że dolne partie liści zaczynają żółknieć oraz są nieco oklapłe ale górne są w porządku... tak bywa po przesadzeniu? czy może po przycinałem im za dużo korzeni podczas wykopywania :sunny: sam już nie wiem... co o tym myślicie?









PS.. Rośliny mają już ponad 3 tygodnie, a więc można by już zastosować trochę biohumusa, nie?


ed.

no to im dam. :scratch:
 
Ostatnia edycja:

Szreder

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 11, 2008
Postów
566
Buchów
11
Jedna z 5 ostatnio wysadzonych OP, mają 2 dni

 

Szreder

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 11, 2008
Postów
566
Buchów
11
Nowe zdjęcia. Rośliny mają już miesiąc.

LR#2 :) chu**we zdjęcie ale widać że kobitka :sunny:



no name z OP:





Ten jest trochę przenawożony ale już mu przechodzi.



Purple Power:











Ten z pozaginanymi liśćmi do środka, nowe pietra zdają się rosnąć w miare normalne.



pozdro

edit:

jeszcze 5 nowych

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół