nasiona marihuany

Out 2008 by Placuch :]

Wyszukiwarka Forumowa:

Szreder

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 11, 2008
Postów
566
Buchów
11
Witam,

Będę zamieszczał tutaj fotki z mojego pierwszego outa. Zdjęcia zamierzam dodawać co jakiś tydzień, mam nadzieję że coś mi z tego wyjdzie :sunny: Sorry za jakość niektórych zdjęć.

5 Dniowe roślinki:
- z otwartej pestki:







ta jest jakaś dziwna :zombi:


- 5 dniowe PP od nasiona.oz



7 Dniowe roślinki:
wszystkie od nasiona.oz

PP:






Oraz jedyny LR#2 jaki mi się ostał :sunny: może będzie panienka :harvest:


Wszystkie krzaki są pod butelkami.
 

lysy ziom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2007
Postów
740
Buchów
19
Czekam z niecierpliwościa na kolejne fotki, bede mogl sobie porownac do moich maluchów ;] ten jeden to jest po prostu inny od wszystkich, dbaj o niego moze cos fajnego z niego wyjdzie :) pozdro
 

halzir

Well-known member
Rejestracja
Mar 25, 2008
Postów
109
Buchów
0
Nie masz co się martwić o tą roślinkę z tymi listkami zdałnowaciałymi bo też miałem kilka takich roślinek i kolejne pietra są normalne :)



Ta roślinka to z pestek op.pl =')
 

Neki

Well-known member
Rejestracja
Lis 24, 2007
Postów
395
Buchów
8
paluch nie wiem czy powinienes je jeszcze trzymac pod butelkami, na dworze juz gooraco a temperatura w tym piekarniku moze je lekko zjarac
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
paluch nie wiem czy powinienes je jeszcze trzymac pod butelkami, na dworze juz gooraco a temperatura w tym piekarniku moze je lekko zjarac

w srode, na przewazajacym obszarze Polski temp. przy gruncie ma spasc do minus 2 stopni. Powinien trzmac pod butelkami.
 

Szreder

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 11, 2008
Postów
566
Buchów
11
Robiłem te zdjęcia dziś rano po godzinie 6 i było zimno jak choy :sunny: wyraźnie czuć że robi sie nocami coraz zimniej, wole na razie nie ryzykować zmrożenia lub zdeptania przez jakąś sarnę.
 

realmadafaka

Well-known member
Rejestracja
Kwi 6, 2008
Postów
54
Buchów
2
Ja mam PP już wysadzone na dworze i mi za***iście rosną choć jedna nie bardzo ale to ja ją zaniedbałem też z nasiona.oz.pl i oprócz tego passiony
 

Szreder

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 11, 2008
Postów
566
Buchów
11
Jako że nie poszedłem dziś do szkoły postanowiłem iść zdjęcia popstrykać. Przy okazji przekonałem się że miejscówa w odległości 100m od domu takiej rodziny jest trochę przypałowa :freak2:

Nie robiłem zdjęć wszystkim plantom:

Z otwartej pestki:





jak widać ta niedorozwinięta ładnie rośnie:


Lowrider#2
rośnie bardzo ładnie :freak: cały czas liczę na panienkę...


Mrówki bardzo przeszkadzają ? bo sobie robią suki mrowisko na co drugim spocie... ale za to zauważyłem brak ślimaków:


Purple Power:

Temu coś dolega.. zaczyna żółknieć na końcówkach... jak zwykle zdjęcie mi nie wyszło...

Reszta ma się dobrze:





Pozdro...
 

Szreder

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 11, 2008
Postów
566
Buchów
11
14 dzień plantacji. Fotki były robione rano po deszczu:

Otwarta Pestka:



Purple Power:



PP zatrzymany w rozwoju:



Mój ulubieniec :freak: LR#2:



Pozdro
 
Ostatnia edycja:

Royas

Active member
Rejestracja
Sty 22, 2008
Postów
29
Buchów
0
bajecznie pozazdrośćić ... bogatych plonów życzę :)
 

Szreder

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 11, 2008
Postów
566
Buchów
11
Bardzo ładna pogoda to wybrałem się na spota:

roślinka z OP



LR#2



Bardzo się zdziwiłem jak poczułem zapach z moich purple powerów :freak: pachną bardzo ładnie ganją, aż się zakochałem w ich zapachu :freak2:
 

TunioL

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2008
Postów
63
Buchów
0
No ciekawe jak Ci to wyrośnie :) ja trochę się późno za to zabrałem bo dopiero dzisiaj mi nasionka doszły, ale co tam :) pod szklarnia mam nadzieje ze mi wyrosną na zdrowie i silne roślinki xD a 30 nasionek na pierwszy raz to chyba nie mało prawda ??:))
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Aye, sporo. Jak dobrze pojdzie to powinno wyjsc jakies 10 dobrych samiczek, masa palenia. Oby tylko nic tego nie zjadlo/wyrwalo/zdeptalo/donioslo na psy. Trzymam kciuki, yo!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół