nasiona marihuany

Grzybki - prawdy i mity ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Muay Thai

Well-known member
Rejestracja
Sty 21, 2013
Postów
505
Buchów
1
najwazniejszy set&setting sezon zaczal sie 2 tygodnie temu, i z czasem idzie w gore ;)
 

d3struktor

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
356
Buchów
1
Jak zwykle południe Polski już może cieszyć się darmowymi narkotykami . Zbieram ekipę i jedziem w łikend na grzybobranie skoro świt. tak na marginesie często pod owocnikami jest dobrze widoczna grzybnia nawet po kilkanaście cm w każdą stronę płytko pod ziemią aż biało czy jest sens wycięcie tego wrzucenie do pudła i np zaszczepienie na podwórku?
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Grzybki mniam mniam :) Bieszczadzkie najlepszejsze szkoda tylko że tyle straży granicznej się namnożyło bo juz na łąkę na legalu nie wyjdziesz bo kij go wie kto w krzakach może siedzieć .

Polecam oglądnąć Avatara po grzybkach :)

Znałem kilku cfaniaczków co mało co się nie przekręciło i w szpitalu wylądowali ale to zwykli leszcze co nie znają umiaru i w jedzeniu i piciu . Ja po spożyciu 100 w jedną noc z kumplami litre robiliśmy na dzień dobry i nie popadliśmy w depresje czy inne paranoje o których się pisze bo zawsze było z umiarem :) ale to stare dzieje.
 

polski

Well-known member
Rejestracja
Kwi 21, 2014
Postów
131
Buchów
0
Panowie nigdy nie jadłem grzybów i chciałbym je wsunac z dziewczyną w jej urodziny :D

I teraz pytanie :)
W smartshopach mają różne rodzaje i wszystkie są pakowane po 15 gram :) starczy to dla nas ? Oboje nigdy nie jedliśmy, wiec dlatego pytam czy po 7.5 grama wystarczy na jakiś fajny trip czy lepiej kupić dwie paczki :D

I ostatnie pytanie: ktoś kupowal grzybki w holenderskich shopach? Polecicie coś ? Albo odmianę którą powinien tu dostać ? Chce, żeby było mocne ;>
 
M

Muttley

Guest
7,5 g na łeb!!!! to wam moze zostawić uszczerbek na mózgu na całe zycie. Za pierwszym razem proponuje po 1,5g na łeb jak bedzie mało to zawsze mozna zwiększyc dawke. Pamietaj z grzybami nie ma zartów.
ps. pazerny zawsze dwa razy traci
 
G

Green Manalishi

Guest
Panowie nigdy nie jadłem grzybów i chciałbym je wsunac z dziewczyną w jej urodziny :D

I teraz pytanie :)
W smartshopach mają różne rodzaje i wszystkie są pakowane po 15 gram :) starczy to dla nas ? Oboje nigdy nie jedliśmy, wiec dlatego pytam czy po 7.5 grama wystarczy na jakiś fajny trip czy lepiej kupić dwie paczki :D

I ostatnie pytanie: ktoś kupowal grzybki w holenderskich shopach? Polecicie coś ? Albo odmianę którą powinien tu dostać ? Chce, żeby było mocne ;>

Z takim podejściem nie powinieneś nawet myśleć o psychodelikach. Dla dobra tak własnego jak i reszty społeczeństwa ;)
Ale jeśli bardzo chcesz to nie przekraczaj 3g. Nie pamiętam o ile słabsze są trufle ale to i tak będzie sympatyczna dawka a do tego nie zrobisz czegoś idiotycznego na bad tripie i nie będą potem nagłaśniali twojego przypadku w mediach stosując go jako argument za delegalizacją ;)
 

polski

Well-known member
Rejestracja
Kwi 21, 2014
Postów
131
Buchów
0
Z takim podejściem nie powinieneś nawet myśleć o psychodelikach. Dla dobra tak własnego jak i reszty społeczeństwa ;)
Ale jeśli bardzo chcesz to nie przekraczaj 3g. Nie pamiętam o ile słabsze są trufle ale to i tak będzie sympatyczna dawka a do tego nie zrobisz czegoś idiotycznego na bad tripie i nie będą potem nagłaśniali twojego przypadku w mediach stosując go jako argument za delegalizacją ;)

No ziomki dzieki nie miałem pojęcia jak to dawkowac. I podejście mam takie, że chce, żeby kleplo :)

Na stronie Smartshopu przy najmocniejszych "High Hawaiians" pisze żeby zacząć od połowy, stwierdziłem, że lepiej będzie zapytać Was.

Usage:

Start with half a dose to test your reactions. The active substance psilocybin begins to have an effect after about forty-five minutes. Consume truffles in safe and quiet surroundings.


Czyli w końcu jak ?
Wy mówicie zeby nie przekraczać 3g a w opisie pisze żeby zacząć od połowy czyli 7.5g :x
 
G

Green Manalishi

Guest
No ziomki dzieki nie miałem pojęcia jak to dawkowac. I podejście mam takie, że chce, żeby kleplo :)

Na stronie Smartshopu przy najmocniejszych "High Hawaiians" pisze żeby zacząć od połowy, stwierdziłem, że lepiej będzie zapytać Was.

Usage:

Start with half a dose to test your reactions. The active substance psilocybin begins to have an effect after about forty-five minutes. Consume truffles in safe and quiet surroundings.


Czyli w końcu jak ?
Wy mówicie zeby nie przekraczać 3g a w opisie pisze żeby zacząć od połowy czyli 7.5g :x

Zależy jeszcze jak suche te trufle będą...
Sclerotia contain approximately 30% dry matter. The potency of dry sclerotia is around 2/3 that of dry Psilocybe cubensis fruitbodies.

Jak się obawiasz to podsuszysz sobie i wtedy posiadając wagę powinieneś ogarnąć dawkowanie.
 

lordrevan

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2011
Postów
391
Buchów
1
Panowie zasada jest prosta, jak nie srasz pod siebie ze strachu że zjadłeś za dużo to znaczy że zjadłeś za mało :)
 

polski

Well-known member
Rejestracja
Kwi 21, 2014
Postów
131
Buchów
0
Nie mam wagi :D wiecie, o mnie się nie martwię, nie jedno w życiu widzialem, bardziej chodzi o moją dziewczynę, żeby jej z butów nie wyrwalo po tych truflach :D
 
M

Muttley

Guest
Co z tego ze widziałes duzo. Nie wiesz jak Twój organizm zareaguje na nawet najmniejszą dawke tego specyfiku. Serio uwazaj bo grzyby to nie zabawa z tego co czytałem.
 

polski

Well-known member
Rejestracja
Kwi 21, 2014
Postów
131
Buchów
0
Nawet trufle które w Holandii są legalnie sprzedawane mogą być niebezpieczne? Czytałem na tutejszych forach, że niektórzy 15g na dwojke zjedli i nie mieli halucynacji :D :D ale tak jak mowicie, pewnie zależy od organizmu :) kupie jutro może jakieś słabsze, porobie foty i napiszę Wam co się ze mną działo :D :D
 

Wkrzaki

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2015
Postów
332
Buchów
0
Co z tego że czytałeś jak nie jadłeś ;) ale fakt trzeba uważać.
 
M

Muttley

Guest
To to z tego ze czytałem to u osób którzy mają o tym pojęcie i raczej trzeba brac to na powaznie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół