nasiona marihuany

Detox!

Wyszukiwarka Forumowa:

zarodnik

Active member
Rejestracja
Cze 21, 2012
Postów
43
Buchów
0
Jou, wpadlem na taki pomysl, zeby zalozyc temat w ktorym kazdy kto chce moze zadeklarowac sie ze robi sobie detoks. zasady: piszemy date dnia ktorego zaczynamy oczyszczenie,okres jaki chcemy wytrzymac (np.2tygodnie) no i w razie gdyby sie nie udalo, to piszemy kolejnego posta ile sie udalo. wiadomka, mozna dodac cos od siebie ;p po co to? dla mnie bedzie to w pewnym sensie deklaracja bo sam nie moge sie ogarnac. Do moderatorow: zdaje sobie sprawe ze moze sie lekki burdel zrobic ale mimo wszystko prosilbym bym o zostawienie tematu.

Ja zaczynam. 28.03.2013. mam zamiar rzucic na zawsze z prostego powodu, stan upalenia nie daje mi przyjemnosci a powiedzialbym ze go wrecz nie lubie. lubie skruszyc, dodac tytoniu, skrecic patyka i zajarac ale stan upalenia mnie juz wogole nie kreci.Przez otoczenie bedzie k***sko ciezko ale jestem dobrej mysli. wiem, ze za kazdym razem jak odmowie blanta odniose maly, osobisty sukces. licze na to, ze kazdego kolejnego bedzie mi latwiej odmowic.
 

Squido

Well-known member
Rejestracja
Lip 28, 2012
Postów
73
Buchów
0
Ja nie mam problemow z robieniem sobie przerw. Jezeli nie lubisz tej fazy to nie pal, moim zdaniem mj nie jest dla kazdego i na kazdego dziala inaczej. Co do przerw to wszystko jest kwestia nastawienia psychicznego. Jezeli masz mocna psychike to nie bedziesz mial problemow. Ciezko bylo na poczatku, kiedy ta fascynacja ziółkiem jest najwieksza. Ja osobiscie uwielbiam krecic baty i po ciezkim dniu ( tylko wieczorem ) w pokoju bez przypalowo oddac sie tej fazie i byc w swoim swiecie. Aczkolwiek przerwy sa bardzo wazne! Pozdro. 3maj sie i powodzenia w detoxie. ;]<shiza>
 

DanishFarmer

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2012
Postów
439
Buchów
40
Mi zostały ostatnie 2g chesse x haze i mam zamiar zrobić Sobie przerwę do Swoich plonów. Jeszcze dzisiaj pewnie to spale, a chce przestać palić bo już mnie tylko zmula zero bani. No i od palenia rośliny sam stałem się roślinką :spalony:
 

essey

Well-known member
Rejestracja
Cze 26, 2008
Postów
243
Buchów
0
28.03.2013 - 20:40 ostatnie palenie, 29.03.2013 12:23 - no niestety pekłem, czuje ze ten detoks wiele mi dał, teraz jak jaram to czuje ze jaram :spalony:
 

gyros

Well-known member
Rejestracja
Lut 17, 2013
Postów
113
Buchów
3
ja robiłem sobie po tydzien 2 tyg.Teraz powiedziałem ze dłuzej wytrzymam i jutro bedzie 4 tydzien ;].A ile chce wytrzymac to nie wiem.jeszcze z miesiąc i chyba sobie zapale.:yeahh:
 

Harp

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2011
Postów
76
Buchów
0
Przerwa od 23 lutego do swoich plonów czyli tak do października :D
 

gyros

Well-known member
Rejestracja
Lut 17, 2013
Postów
113
Buchów
3
Tajemnica ja lubie zaś miał idealny do jointów a do tego zawsze mocne ]:spalony:
 

RahCiach

Well-known member
Rejestracja
Kwi 21, 2012
Postów
230
Buchów
0
2013.01.29 ostatni raz zapaliłem i stwierdziłem żeby zrobić 3miesięczny detox, do tej pory nie palę i planuję 1maja zapalić ;) jak narazie jest w porządku nie kusi nic, na początku było najgorzej bo kumple naciskali ale dałem radę :D
Rozpocząłem detox ponieważ przez ostatnie trochę zbyt częste palenie zacząłem ostro zamulać na trzeźwo, koleżanki zaczęły się o mnie martwić tak więc dla najlepszych przyjaciółek postanowiłem się z lekka ogarnąć i czuję za***istą poprawę. polecam każdemu dłuższy detox chociaż raz na rok, pozdro!
 

rebeliant

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 26, 2011
Postów
836
Buchów
0
Detox jest stworzony i wymyslony przez zazdrosnikow co z jakies sytuacji czegos tam nie moga.Pie****a potem innym jakie to i owo jest zle.

Zyjemy raz niema se czego zalowac ,kazdy robi co chce, wolny wybor.

Owszem zaraz ktos napisze ale pozyjesz dluzej.Moze i tak ale ja pie***le takie zycie np od 80 do 90 ze ledwo zipiesz i sie ruszasz to juz wole sie wypie****ic w okolicach 70 ale niczego sobie nie zalujac.

Tyle odemnie w temacie.

Pozdrowki dla was ^^

Przepraszam Cię bardzo ziomeczku ale jak dla mnie jesteś jakimś kretynem.
Detox dociera tylko do ludzi, którzy są świadomi, i myślą bardzo dobrze.
Każdy z nas praktycznie wie jak działa MJ, jakie ma skutki i dlatego właśnie powstaje detox.
Mimo, że to lubimy to mamy tą PIE****ONĄ ŚWIADOMOŚĆ, że wszystko szkodzi.
A to jak i w jakim stopniu to zależnie od substancji.
Ale zawsze propsy dla ludzi, którzy robią detox bo są świadomi swojej sytuacji, są świadomi wpływu substancji na człowieka.

A ten kto nie widzi wpływu MJ na organizm ludzki i uważa, że detoks jest niepotrzebny moim zdaniem za mało w życiu spalił żeby wiedzieć po co się to robi.

A jeśli chodzi o wypowiedz Zarondika to wielki szacunek dla niego bo potrafi dostrzec to w jakiej jest sytuacji a nie drwić w tępym przekonaniu, że 'Ganja nie szkodzi, nie można się od niej uzależnić"


Zyjemy raz niema se czego zalowac ,kazdy robi co chce, wolny wybor.
Każdy ma wybór, jasna sprawa ale powiedz żeby nie żałował alkoholikowi albo "heleniarzowi" którzy roz***ali w swoim życiu wszystko.
Pewnie powiesz, że mieli wybór ale pamiętaj o tym, że są różne sytuacje, różne typu ludzi, psychiki, osobowości.
I wydaje mi się, że nie znajdziesz "heleniarza" który chciał się uzależnić.
Po prostu są rzeczy silniejsze od Cb.
Kiedyś ktoś powiedział, że narkotyki są dla ludzi ale dla ludzi mocnych psychicznie.
Jeśli wiesz, że masz słoności do nałogów to zastanów się dwa razy zanim czegoś spróbujesz bo jeden uzależni się od pierwszego strzału a drugi od 10.
Jeden uzależni się od 5 wypalonych szlugów a drugi może spalić 100 i nie być uzależnionym
 

Sett

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2011
Postów
67
Buchów
0
fdsf

Detox to za***ista sprawa. Kilka miesięcy temu widziałem jak ktoś napisał o tym że jednym z plusów ziółka jest to, że po pewnym czasie mówi ona palaczowi że jest uzależniony i że może przerwa? Ja tak miałem na jesień. Jak wiadomo plony były, więc oczywiście wiadereczka...Paliłem codziennie, raz z jednym kumplem, a innym razem z drugim. A szkoda było mi odmawiać, chciałem spełniać dobre uczynki radując innych soczystym topkiem. Były jednak sytuacje że nie paliłem z 2 dni, niby jak to mówiłem ''PRZECIEŻ POTRAFIĘ ODMÓWIĆ KIEDY BĘDĘ CHCIAŁ''. Ach ta magia wymówek... Aż z czasem stałem się zbyt monotonny, zaniedbałem naukę (tak, podstawówka...) oraz inne sprawy. A powodem następującego detoxu był zanik pamięci. Jak ktoś by mnie się spytał co robiłem 2 dni temu, z kim paliłem to za uja bym nie odpowiedział. Wtedy tak jakby się zatrzymałem w miejscu. Że co ku**a? Ja mam mięć słabą pamięć? Przecież trenowałem LD więc pamięć miałem niezłą. To zaszło za daleko...
I tak doszło do grudnia, na nowy rok zapaliłem ostatniego własnego topka i zrobiłem miesięczną przerwę. W sumie po części to wina zimy - dilerki ''dilerów'', a pieniędzy nie chciałem wydawać...akurat nie chce wspomagać oszustów. Paliłem okazjonalnie, jak ktoś miał albo podarował (karma). Kilka dni temu minął mi 3 tygodniowy detox. Ogólnie mówiąc luzik. Teraz w ciągu tych kilku dni zakopciłem pare razy, ale akurat zbliżają się święta:lol3:
Jeżeli kilka osób zgłosiłoby się do detoxu w ciągu tygodnia czy coś, to mógłbym się przyłączyć w celu zjednoczenia ćpunów:sunny: W kilka osób razniej. (Dlaczego palę tak pózno?)
 

TęczowyMiś

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2012
Postów
520
Buchów
427
Odznaki
1
Ja ostatnio miałem 4 dni detoksu od razu inaczej :D
 

Gengas

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2012
Postów
47
Buchów
0
ja się moge dołączyć do propozycji Setta ;d jaracze jednoczmy sie i róbmy przerwe ;d
 

WWrolnik

Well-known member
Rejestracja
Mar 10, 2012
Postów
437
Buchów
0
Może ktoś mi pomoże ... ogólnie postanowiłem zrobić sobie przerwę ponieważ z niektórych rzeczy nie zdawałem sobie sprawy... Porównując siebie do innych palaczy to aż włosy na głowie stają dęba ...
Ogólnie nie pale już 2 tydzień i sie chu*owo czuje ... wszystko jest nudne , beznadziejne... Do tego dochodzą problemy prywatne ( rodzina , dziewczyna itp..).

Co robić?! Niby proste pytanie , znaleść sobie hobby... lecz nie jest tak łatwo jak się to wydaje... Robię to co lubię , ale bez gandzi nie dam rady.

Postanowiłęm sobie , choćby mnie skręcało , miotało mną to i tak nie zapale . Może pod koniec maja jak będzie ciepło...


Pozdro.
 

kasialubizielone

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2012
Postów
53
Buchów
0
Nie palę od około 20.02.2013 czyli już ponad miesiąc, przerwę mam zamiar mieć do swoich dziewczynek, może być ciężko ale damy radę :)<shiza>
 

rebeliant

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 26, 2011
Postów
836
Buchów
0
Może ktoś mi pomoże ... ogólnie postanowiłem zrobić sobie przerwę ponieważ z niektórych rzeczy nie zdawałem sobie sprawy... Porównując siebie do innych palaczy to aż włosy na głowie stają dęba ...
Ogólnie nie pale już 2 tydzień i sie chu*owo czuje ... wszystko jest nudne , beznadziejne... Do tego dochodzą problemy prywatne ( rodzina , dziewczyna itp..).

Co robić?! Niby proste pytanie , znaleść sobie hobby... lecz nie jest tak łatwo jak się to wydaje... Robię to co lubię , ale bez gandzi nie dam rady.

Postanowiłęm sobie , choćby mnie skręcało , miotało mną to i tak nie zapale . Może pod koniec maja jak będzie ciepło...


Pozdro.

Występuje u Cb tak zwany zespół amotywacyjny. Chyba każda dłużej paląca osoba to ma.
Co możesz zrobić ?
Detox już masz więc git. Do tego "suplementacja". Ja zawsze włączałem do detoksu a teraz już na stałe witaminy i inne takie rzeczy.
Tobie polecam jakiś zestaw witamin plus coś z żeń-szeniem/ kofeiną aby mieć troszkę więcej energii.
Jeśli chodzi o witaminy to ja zawsze brałem magnez z witaminą b6 oraz tran.

Co jeszcze ? Jeśli chodzi o jakieś preparaty to już kiedyś pisałem to używałem do kąpieli olejków eterycznych. Poczytaj troszkę o ich właściwościach bo każdy ma inne i wybierz coś dla siebie, najlepiej moim zadaniem lawendowy.

A do tego jeszcze zrób jakąś zmianę swoim życiu :
- idzie wiosna, może zacznij biegać, jeździć na rowerze, chodź na basen, siłownię. Wyjdzie Ci to na zdrowie i pozwoli zapomnieć o potrzebie zapalenie i problemach.
- Hobby ? Może to brzmi banalnie ale idź do sklepu po klej do drewna i rób domki i inne rzeczy z zapałek. Niby banał a jednak kreatywne i potrafi wciągnąć.
- czytaj książki/artykuły na tematy które Cię interesują
- wyjdź na spacer
- zacznij uprawiać sport jakiego wcześniej nie trenowałeś : np. jeśli grasz w nogę to zacznij sobie chodzić na tenisa.
- potrafisz robisz jakieś grafiki na komputerze ? to rób ich więcej, doskonal się

No nie wierzę, że nie masz żadnego hobby czy rzeczy w których mógłbyś się sprawdzić/podszkolić.

Do tego możesz dodać jakieś zmiany w życiu. Zmień troszkę swój styl, zacznij chodzić w miejsca w które nigdy nie chodziłeś. Poznaj nowych ludzi.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół