nasiona marihuany

Detox!

Wyszukiwarka Forumowa:

HazeKubish

New member
Rejestracja
Wrz 8, 2018
Postów
4
Buchów
0
Nie pale juz 10 dni, ciezko ale moje motto to jak ziolo ma nad toba wladze to jestes piz*a i tego sie trzymam :D zaplilem jakies gowno nasaczane i otrulem sie ciezkimi metalami lezalem w szpitalu i tydzien dochodzilem do siebie.. mordy powiem wam jedno nie kupujcie od dilla w tych czasach kur*y maja takie techniki ze nie rozpoznacie czy to maczane czy nie, wyglada ladnie zieloniutko malo tego nawet pachnie jak haze. A i nie jestem sebixem co pali lufe gdzies za garazami, napalilem sie w zyciu duzo odmian z roznych rak i naprawde wezcie sobie to do serca jak juz powiniecie cos od dilla pier*olnego to sprawdzcie ten towar dokladnie oderwijcie kawalek topa podpalcie go pare sekund jak nie zgasnie po chwili to macie do czynienia z gownem... smutno mi ze tak wyszlo ale teraz przynajmniej nie zapale nie swojego. Pozdro skopcone mordki :D
 

QQrydza

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2013
Postów
151
Buchów
6
Dziurawca pijam co jakiś czas. Co do tej kawy to tez zauważyłem ze po jej wypiciu te objawy się nasilają. No zobaczymy jak się nie poprawi to to do lekarza. :)
 

meelito

Member
Rejestracja
Mar 30, 2017
Postów
5
Buchów
0
Ja palę 10 lat i nie miałem przerwy dłuższej niż 2 dni dawno temu.. Zbieram się do zrobienia Detoxu , ale najgorzej będzie ze snem
 
L

Lord of Old School

Guest
Na sen polecam apo Zolphin z leków
a bez leków to przed snem polecam zrobic 20 km na rowerze a będziesz spał jak misio xD
 
U

Usunięty 59382

Guest
Panowie odkopie temat żeby nie bluzgać zbytnio na forum. A więc po baaaaardzo długim czasie postanowiłem zrobić detox. Nie palę i mam pewien poważny problem. Chodzi o brzuch (wątroba, żołądek) ch*j wie. Mianowicie od kiedy nie pale mam straszne problemy brzuszne. Czuję jakby bardzo silny scisk w brzuchu. Ustępuje po zjedzeniu czegoś ale jest to chwilowe i znów wraca i tak cały dzień. No oczywiście wiadome, snu praktycznie zero, nerwowy chodzę od rana do bitego wieczora. Miał ktoś z was podobne objawy na detoksie?

Jesień jest to problemy się nasilają :D weź od lekarza skierowanie na gastroskopie i będziesz wiedział :D masz objawy jakbyś miał jakąś bakterie w żołądku lub wrzody...może niekoniecznie żołądek a dwunastnica :D najlepiej zrobić gastro i wiesz!też przez to przechodziłem i czasami się nasila na wiosnę i jesień...lekarzem nie jestem ale warto się przebadać zwłaszcza jak coś dolega...siemię lniane sobie możesz zaparzyc :D na sen nic nie bierz bo to leki to zabójstwa...lepiej poczytaj o naturalnych sposobach lub gdy lepiej się będziesz czuł to idź się przepie****ic trochę na dwór :D
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
No objawy jak się patrzy. Albo niech kupi w aptece jakiś prazol-jak pomoze ze 2 dni ) to wrzody najprawdopodobniej
 
L

Lord of Old School

Guest
siemię lniane sobie możesz zaparzyc :D na sen nic nie bierz bo to leki to zabójstwa...

Czemu sądzisz że leki na sen to zabójstwo?

Stosowane w odpowiednich dawkach i przez krótki czas pomagają...
Stosowałem dużo ziołowych leków na sen i żaden mi nie pomógł,no może poza szyszkami chmielu i validolem.
Wiadomo na każdego inaczj działają ziołowe leki xD
Ale jak kolega będzie miał problemy ze snem nawet jak już zrobi te 20 km na rowerze przed snem to ziołowe leki mu nie pomogą i prędzej czy później uda sie do lekaża który mu znając życie przepisze jakies na sen lub antydepresanty.

Pozdrawiam serdecznie Waldemar Kasta xD
 
Ostatnia edycja:

meelito

Member
Rejestracja
Mar 30, 2017
Postów
5
Buchów
0
Wysiłek fizyczny u mnie nic nie daje.. organizm przez 10 lat za bardzo się przyzwyczaił..
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół