nasiona marihuany

Pierwsza uprawa! Out 08'

Wyszukiwarka Forumowa:

dystans

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2008
Postów
997
Buchów
9
A wiec tak moje malenstwa sa juz od 6 dni w ziemi. Sa to Skunk #1, Purple #1 i Shaman z DP oraz Outdor mix z [FONT=&quot]Sensi Seeds zakupiona u shamana. Narazie trzymam je w bardzo prowizorycznym boxie pod swietlowkami. Niestety troche sie wyciagnely.
Pierwszy dzien po wszadzeniu do ziemi:

Czwarty dzien...

...i piaty

W miare mozliwosci bede co jakis czas wrzucal nowe foty. Jak w temacie jest to moja pierwsza uprawa a wiec prosze o opinie/porady/wskazowki! Pozdrowki


[/FONT]
 
Ostatnia edycja:

dystans

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2008
Postów
997
Buchów
9
Moje malenstwa juz troszku podrosly
clear.gif
Oto aktualne foty:
9 - cio dniowe


A tu juz fotki z dzisiejszego dnia:


Cztery z tych puszek poszly juz na spota! Aha te w kubeczkach sa mlodsze o 3 dni od tych w puszkach! Elo
 

Mechanik

Active member
Rejestracja
Lut 14, 2008
Postów
36
Buchów
0
pamiętaj "zahartuj" troszke te sadzoneczki bo sie możesz niemile zdziwić jeżeli były w boxie przy 25 stopniach a poszły na 11 W KAżDYM BąDź RAZIE TRZYMAM KCIUKI !

heh a pamiętam jak 15 marca tego roku zasadziłem na miejscówce 2 planciki..potem był śnieg.. nawet temperatura spadła do -4 pewnej pięknej nocy a teraz są powyżej kolan jak je widuje (oczywiście były pod "butelkami" cały ten trudny okres") ale to taka ciekawostka :joker:

pzdr
 

lysy ziom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2007
Postów
740
Buchów
19
No ladnie ida borysek, a to ze powyciagane to sie nie przejmuj.. pozniej zakop jak najwiecej lodygi jak bedziesz sadzil na miejscowce. Mechanik dobrze mowi z tym zahartowaniem, ja niektore bezposrednio na spocie wysadzalem bez butelek ale w nocy bylo najmniej ze 3-4stopnie i daly wszystkie rade, a te co w domu troszke podrosly to 2 nocki na balkonie i na spota i tez wszystie daly rade. Mechanik wrzuc ta fotke tego krzaczka co masz go do kolan w temacie outdoor2008 z przyjemnoscia poogladam.
Borysek powodzenia i taaaakich topiszczy ;D
 

dystans

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2008
Postów
997
Buchów
9
No na zywiol to ich nie wysadzilem! Staly 2 nocki na balkonie a wczesniej na parapecie przez dzionek! dzia za mile slowka!
Bless!
 

Kosior

Active member
Rejestracja
Lut 12, 2008
Postów
41
Buchów
0
A ile masz tych świetlówek aktualnie? I jakie? :) Pytam bo sam muszę kupić ;-)

Życzę zdrowia roślinką a tobie dużych zbiorów :harvest:
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
No 3 dni hartowania to stanowczo za mało. Nie uważam, że sobie nie poradzą ale żeby mieć pewnosć trzeba ten proces przeprowadzać trochę dłużej.

Na początek postawić na parapecie przy otwartym oknie na kilka godzin. Potem wystawiać i ciągle obserwować. Dzięki temu możemy mieć większą pewnosć.

Na drugi raz niżej swietlówki daj. Jak nie masz jak obnizyc to pod doniczki możesz cos podstawić ja np. stare podręczniki podkładam.
 

dystans

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2008
Postów
997
Buchów
9
Swietlowki mialem 2 po 32W ok 1600 lum kazda. Wiem ze powinienem je troszku dluzej hartowac ale tak jakos wyszlo... Dzisiaj bylem na spocie i niezle sobie radza. Nastepne 4 stoja juz na parapecie. Te troche dluzej na balkonie potrzymam.
 
Ostatnia edycja:

dystans

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2008
Postów
997
Buchów
9
Elo. Troche zaniedbalem moja fotorelacje ale to niestety z braku czasu. Oto kilka aktualnych fotek niestety z przed 3 dni
22 dniowe roslinki:
shaman

skunk #1

purple #1

19 dniowe roslinki:
skunk #1

shaman

i 2 outdormix


Zdjecia sa troche niewyrazne poniewaz robione telefonem. Brakuje jeszcze fotki jednego purple #1 bo z pospiechu zapomnialem zrobic :/
 
Q

qazwsxedc

Guest
przyjemnosci, moze byc ;) napisz wiecej o spocie - ile ziemi, nawoz, zabezpieczenia itp
 

dystans

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2008
Postów
997
Buchów
9
Porobilem dolki ok 10l, ziemie ze spota wymieszalem z dolomitem. Nawoz stosuje dopiero od dzis i jest to biohumus. A to aktualne foty
31 dniowe roslinki:
Shaman

2 purple #1


Skunk #1

i 28 dniowe malenstwa:
Shaman

Skunk #1

i 2 Outdor mix


Pozdro
 

YogiMan

Member
Rejestracja
Kwi 19, 2008
Postów
20
Buchów
0
jak na powietrzu to ładne masz krzaki ;)
trzym tak dalej i powodzenia.
 

dystans

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2008
Postów
997
Buchów
9
Witam! dawno nie wrzucalem fotek ale to dlatego ze mialem lekki przypal ale juz sie uspokoilo. Oto aktualne zdjecia zrobione wczoraj
57 dniowe roslinki:
2 x Purple #1


Shaman - byly na nim mszyce ale juz sie ich pozbylem

Skunk #1

54 dniowe
2 x Outdor mix - jedna ma zlamana lodyzke bo chyba sarna ja zdeptala ale daje rade



Skunk #1

Nie ma tu tez zdjecia drugiego shamana poniewaz musialem go przesadzic i teraz rosnie w doniczce na balkonie. Oceniajcie i krytykujcie! Pozdrówki
 
Ostatnia edycja:

dystans

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2008
Postów
997
Buchów
9
Elo! Kilka nowych fotek. Słoik miał ok. 13cm wysokości.
75 dniowe rośliny:
Shaman

2 x Purple #1



Skunk #1

72 dniowe rośliny:
Skunk #1

2 x Outdor mix


Bless!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół