nasiona marihuany

Royal AK Automatic

Wyszukiwarka Forumowa:

Camael

Well-known member
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
75
Buchów
0
Royal Queen Seeds - Royal AK Automatic

Wysokość: 80-100 cm

Efekt: działa na umysł i ciało, euforyczny

Stężenie THC: średnie-wysokie

Genetyka: Sativa: 35% Indica: 40% Ruderalis: 25%

Pochodzenie: AK 47 x Ruderalis

Długość Kwitnienia: Auto kwitnąca

Plon: 70-120g z rośliny

Miesiąc zbiorów: 10-12 tygodni od zasiania


W moim przypadku jestem średnio zadowolony, roślina długo dochodzi (100 dni do bursztynowych trichomów), mimo iż producent pisze że trwa to 75-90 dni. Topy wyglądają fajnie - mimo tego nie urosły tak duże jak inne odmiany.

Zdjęcia





 

Camael

Well-known member
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
75
Buchów
0
Royal AK Automatic od Royal Queen Seeds na sucho:
Roślina 1 - 46g
Roślina 2 - 79g
Roślina 3 - 41g









 

Kijanek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2010
Postów
253
Buchów
2
Brawo!

Bardzo ładna relacja. Wybrałem tą odmianę na tegoroczny Out i mam nadzieje na takie zbiory jak ty :)

<peace>
 

turi

Salvatore Giuliano
Rejestracja
Sie 5, 2011
Postów
342
Buchów
646
Odznaki
4
Mam na oucie ponad metrowego (prawie 1,4) na 4 inne 1 taki wielki:

 

10xWiadro

Active member
Rejestracja
Cze 24, 2010
Postów
43
Buchów
0
MIałęm tego cos ok 50 sztuk pod foliakiem ,tak własciwie spodziewałem sie czegoś lepszego niż to co mi wyrosło.
Jest ona dosyc wydajna lecz topy mają lużną budowe takie typoowo sativove ale chodzi mi przede wszystkim o moc tej odmianki no niestety jest słaba może taz sie tym upaliłem... w dodatku dosyc podatna na plesń
Czy polecić wam ją moi drodzy sam niewiem sa zdecydowanie gorsze automaty od tego ale tez wyrosło mi wiele lepszych.
Oczywiście z pie****omatami to niema co wiadomo że ze stabilnościom jest cieżko karzdy krzak jest inny ale tamte to poprostu były jakies genetycznie z***ane miały mniej wiecej jednakowe warunki a z jednego np 20 a z drugiego obok 80 gramów...
 
O

ostry831

Guest
Jak jest z kwitnięciem tej odmiany? Tak średnio w którym dniu zaczyna kwitnąć? Nie miałem nic o RQS, a słyszałem że auto od nich trochę dłużej rosną niż inne af. Pytam się bo chciałbym trochę potrenować je w boxie i nie wiem ile miałbym czasu na trening.
 

lesukov

Member
Rejestracja
Lis 9, 2013
Postów
5
Buchów
0
Z mojego doświadczenia, jeden plant zaczął kwitnąć 18 a drugi 19 dnia.
 

dżudżu1

Well-known member
Rejestracja
Maj 15, 2013
Postów
246
Buchów
0
Z mojego doświadczenia, jeden plant zaczął kwitnąć 18 a drugi 19 dnia.

Też mam na ten out 3 sztuki royala, mam pytanko, jeżeli zaczęły kwitnąć już krótko po dwóch tygodniach to czy lałeś im wogóle jakiś nawóz na weg ?
 

lesukov

Member
Rejestracja
Lis 9, 2013
Postów
5
Buchów
0
Podlałem je raz nawozem na weg, miały wtedy 14 dzień. Ziemie miałem jakąś uniwersalna kwiatową.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół