nasiona marihuany

[CFL69w][0,5m2] Auto Royal Dwarf, 24x21x58, zabawa przed Out`em 2013

Wyszukiwarka Forumowa:
D

delete

Guest
Przed chwilą panna była u fryzjera. Nie wiem czy aby fryzjerowi się nożyczki nie smykły bo trochę tych liści jej upie****ił
Tak ją trzymaj. Ładnie ją rozkrzaczyłeś. Mam nadzieję, że pod tymi dużymi wiatrakami nie ukrywa się nic obiecującego ? Jakieś jeszcze odrosty ?
Fajnie/zdrowo wygląda;)

HJ:spalony:
 

WolnoscDlaKonopi

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2012
Postów
141
Buchów
0
Witam po dłuższej przerwie :)!



Dużo sie pozmieniało w moim ogródku. Mianowicie krzaczek został przeniesiony na Out`a 3 dni temu, ponieważ w boxie robił sie powoli piekarnik.Słonce zaczeło grzać to i temperatura sie znacząco podniosła. Pomału sobie kwitnie. Przesadziłem krzaka do 10L wiaderka.Więcej miejsca większe szczyty:). W poprzedniej doniczce 3,5L juz korzenie sie prawie nie mieściły.Jedna wielka bryła. Foty:












A tutaj jeszcze trochę naginam ją haczykami :)



---------- Aktualizacja posta 24-04-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 22-04-2013 ----------

Siema. Zrobię mały Up, bo mam problem :pl:. Pojawiły sie na liściach dziwne plamy.Ogólnie roślinka bardzo słabo kwitnie. Nie wiem co jej jest. Prawie nie wypuszcza włosków. Krzaczek ma dziś bodajże 34dzień. Wczoraj wygrzebałem nawóz o nazwie Biopon do surfinii.Podlałem ją 1 nakrętką na litr wody tak jak każe producent.Jutro chyba pojade do kwiaciarni i kupię nawóz jakiś do roślin kwitnących ponieważ jak na razie fundusze nie pozwalają na coś lepszego. Zdjęcia:







A tutaj cały plant:





Te kubeczki po prawej stronie to coś na outdoorek :spalony: Pozdro

---------- Aktualizacja posta 25-04-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 24-04-2013 ----------

Pomoże ktoś?

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

Straszne nudy więc pochwalę sie swoimi planami na Out 2013:). Nasion będzie sporo m.in.:
-Pakiet rozszerzony OP
-Shaman x3
-Amnesia Skunk x2 AF
-BlueBberryxAutoAmnesia x1 AF
-Diesel ryder x Hindu Kush x1 AF
-Northern Llight x AK47 x1 AF
-Pandora x AK47 x1 AF
-Russian Amnesia x1 AF
-Auto Amnesia x2 AF
-Blueberry x AK47 x2 AF
-Low Ryder x AK47 x2 AF
-Diesel Ryder x2 AF.
Wszystkie nasiona są regularne i pochodzą z otwartej pestki. Pod automaty 10L wiadra a pełnosezonówki około 30L. Ziemia sklepowa zmieszana z ziemią ze spotu+dolomit. Automaty na pewno wysieje wszystkie, lecz odmiany z OP tyle ile będe miał czasu. Wszystko będzie rozmieszczone na dwóch spotach. Pierwsze pestki polecą do ziemi około 15 maja. Jak na razie to tyle. Pozdro! <shiza>
 

WolnoscDlaKonopi

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2012
Postów
141
Buchów
0
W nocy jest dosyć ciepło. Moim zdaniem to Ph. Szczyty zrobiły sie jak by troche fioletowe i łodygi czerwone.Wyczytałem ze to niedobór potasu. Muszę coś z tym zrobić bo panna stoi w miejscu i nie kwitnie.:pl:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół