nasiona marihuany

[CFL69w][0,5m2] Auto Royal Dwarf, 24x21x58, zabawa przed Out`em 2013

Wyszukiwarka Forumowa:

KacQpa

Well-known member
Rejestracja
Lis 20, 2012
Postów
82
Buchów
0
witam

tak spoglądam , czytam i zastanwiam się nad jednym , nie możesz dać wiatraka dmuchającego na rośline czyt. wciągającego powietrze do boxa w miejscu gdzie masz wlot pasywny?? po 1 łodygi będą zdrowsze i nie będzie problemów z utrzymywaniem ciężaru dojrzałych topów , po drugie więcej świeżego powietrza potrzebnego do fotosyntezy skurczybyka , 3 jeszcze mniejsza tem w boxie ,4 jak nie dasz tam wiatraka wtłaczającego tylko zostawisz pasywną dziure , będzie mocno je**ć jak zacznie kwitnąć , chyba że aż tak ci zapaszek nie przeszkadza czy też twoim domownikom

pozdro i bitej 30

z buchem :yeahh:

ps: niezłe lst , trzym tak dalej:bounce:
 

WolnoscDlaKonopi

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2012
Postów
141
Buchów
0
Dzieki koledzy za miłe słowa :spalony:. Jacku na flo jak pisałem na początku coś od canny poleci. Myślę nad CANNA TERRA FLORES.Jak fundusze pozwolą to i PK 13-14 zakupie. Dziś zajadę do ogrodniczego i zapytam o Asahi SL.

KacQpa wiem że ten wlot pasywny przydało by sie wentylatorem zastąpić. Na pewno to zrobię ale dopiero jak sie wybiorę do miasta bo teraz niestety nie mam czasu. No i mam nadzieję że ta 30 stuknie z krzaczka.

Mam jeszcze małe pytanko. Czy można ciachnąć ze dwa liście wiatrakowe które przysłaniają odrosty?
 
D

delete

Guest
Jacku na flo jak pisałem na początku coś od canny poleci. Myślę nad CANNA TERRA FLORES.Jak fundusze pozwolą to i PK 13-14 zakupie. Dziś zajadę do ogrodniczego i zapytam o Asahi SL.
Wybacz, ale nie pamiętam wszystkiego co czytam. A czytam mnóstwo i czasami juz głowa puchnie;) Dobry zestawik. Oprócz samego PK nie myślałeś jeszcze o jakimś boosterze? Canna Boost. Wiem, że sporo kosztuje. Może Top-Max z BioBizzu. Sam stosuję i pałki puchną w oczach. Asahi nie stosowałem i nie wypowiem się na jego temat. Ja tam stresuję panny i jakoś rosną;)
wiem że ten wlot pasywny przydało by sie wentylatorem zastąpić. Na pewno to zrobię ale dopiero jak sie wybiorę do miasta bo teraz niestety nie mam czasu.
Kolega ma rację i zrób tam małe tornado w boksie. Dopływ świeżego powietrza jest b.ważny.
Czy można ciachnąć ze dwa liście wiatrakowe które przysłaniają odrosty?
Oczywiście;) Nawet nie poczuje.

Powodzenia,
HJ:spalony:
 

WolnoscDlaKonopi

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2012
Postów
141
Buchów
0
Zrobię mały up :zjarany:. Krzaczek ma już 22 dni. Wczoraj ciachłem 3 duże wiatraki. Kwitnienia jeszcze jak na razie nie widać. Co jakiś czas poprawiam LST.Dałem ją trochę dalej od lamp i odrosty zaczęły się ładnie piąć do góry.Fotki:spalony::






Moim zdaniem jak na pierwszy raz to trening mi nawet wyszedł.:sunny:



A tu łapcie mały bonusik. Własnoręcznie wykonane bonio:bongo4:.




---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

Przed chwilą ciachnąłem jeszcze 3 wiatraki bo zasłaniały odrosty. Mam nadzieje że sie za bardzo nie zestresuje:spalony:
 

Maseratio

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2013
Postów
51
Buchów
0
roślinki ładniutkie tylko pogratulować. Niezła fajeczka - sam robiłeś czy kupna?
 

Kajak

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2010
Postów
69
Buchów
0
fuj nie czujesz smaku takiego opalanego metalu jak przez to palisz?
 

WolnoscDlaKonopi

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2012
Postów
141
Buchów
0
Nie kolego nic nie czuć;). w cybuchu jest tez siateczka.

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

Dzień 23 :smokee:











---------- Aktualizacja posta 14-04-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 13-04-2013 ----------

Dzień 24

Trochę sie wkurzyłem bo jedna świetlówka sie spaliła...W domu gdzieś mam jedną luzem więc postaram sie dziś zmienić. Oznak kwitnienia w chwili obecnej brak. Wyciągnąłem haczyki które trzymały odrosty. Niech teraz trochę pójdą w górę.Kilka fotek:









Dobrze idzie?:spalony:
 

Maria@Konopnicka

Well-known member
Rejestracja
Lut 17, 2013
Postów
143
Buchów
0
Moim zdaniem bardzo ladnie idzie :)

Poniewaz ciekawosc mnie dopadla bo sama bede niedlugo trenowac, zasiadam obok doswiadczonego Jacka i obserwuje, ucze sie :p

Farcik na te podroz

<peace>M@K:spalony:
 

WolnoscDlaKonopi

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2012
Postów
141
Buchów
0
Cały czas staram sie odsłaniać nawet te małe odrosty Jacku. Wczoraj troche sie pobawiłem i wyrównałem wszystkie szczyty.Są prawie na jednej wysokości.Dodam, że w pokoju już jest odczuwalny ten mały śmierdziel :spalony:. Ale mi to nie przeszkadza <shiza>. Niestety jeszcze nie widać oznak FLO. Może to i lepiej, bo sobie dziewczynka jeszcze podrośnie.Dzieki i do następnego Up`a!
 
D

delete

Guest
Wczoraj troche sie pobawiłem i wyrównałem wszystkie szczyty.Są prawie na jednej wysokości
Zrób następnym razem fotę z profilu;)
.Dodam, że w pokoju już jest odczuwalny ten mały śmierdziel
Zapach to ciężka sprawa, chyba, że możesz sobie na niego pozwolić. Ja nie mogę i jestem właśnie podczas projektowania filtra pod 4 krzaczki. Musi być minimum 4x większy niż obecnie. Będzie ważył pewnie ponad 10kg:D
Niestety jeszcze nie widać oznak FLO.
Mi ostatnie zakwitały odpowiednio 26 i 25 dnia. Spokojnie. Niech rośnie. Im więcej urośnie tym lepszy będziesz miał plon:D

HJ:spalony:
 

WolnoscDlaKonopi

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2012
Postów
141
Buchów
0
No widzę Jacku filtr to potężny planujesz :sunny:.Wrzucę fotkę jak to teraz wygląda w boxie. Przy okazji M@K zobaczy jak pod twoim okiem prowadzę LST. Aaa bym zapomniał. Przed chwila ciachłem jeszcze dwa wiatraki. Mam nadzieję że nie zaczęsto ją przycinam <sex>







---------- Aktualizacja posta 16-04-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 15-04-2013 ----------

Albo mi się zdaje albo Panna zabiera sie do kwitnienia. Przy odrostach pojawiają sie takie jak by zalążki z których wystają takie cieniutkie niteczki. :sunny:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół