nasiona marihuany

[CFL69w][0,5m2] Auto Royal Dwarf, 24x21x58, zabawa przed Out`em 2013

Wyszukiwarka Forumowa:

WolnoscDlaKonopi

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2012
Postów
141
Buchów
0
Dzisiaj zmieniłem termometr i pokazuje on 25 stopni.Teraz któremu termometrowi wierzyć to nie wiem :sunny:
 
D

delete

Guest
Dzisiaj zmieniłem termometr i pokazuje on 25 stopni.Teraz któremu termometrowi wierzyć to nie wiem :sunny:

Zasłoń termometr/y kartką papieru i wtedy odczytaj temperaturę :)
Poza tym buch za tą dziurę z boku boxa, widać, że była ostra walka :D:D:D:D
 

WolnoscDlaKonopi

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2012
Postów
141
Buchów
0
No dziura robiona wiertarką :sunny: Ale wszystko ładnie odmierzałem cyrklem <joint>. Dzisiaj jeszcze podleje krzaczka wodą z połową dawki biohumusa i dodam troche octu.
 

mamtowdupie

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2013
Postów
126
Buchów
0
nie za wczesnie na biohumusa? ja bym sie wstrzymal ^^ roslinka za mala , przynajmniej ja tak mysle... Poza tym ten twoj pomidorek ma 10 dni, a nawozi sie od 14 :) ja od 14 zaczynalem od 1/4 biohumusaa a ty od 10 chcesz 1/2 :)
 

WolnoscDlaKonopi

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2012
Postów
141
Buchów
0
Tak wiem że od 14 dnia dopiero sie nawozi. Ale wolałem już trochę uzupełnić w glebie tego czego może zacząć brakować :) Po drugie biohumus jej na pewno nie zaszkodzi <shiza>
 

mamtowdupie

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2013
Postów
126
Buchów
0
no nie wiem, nich sie wypowiedza inni bardziej doswiadczeni koledzy, ja mysle ze narazie ziema ma to co roslinka potrzebuje bo ziemia jest swieża a pomidorek mlody i nie potrzebuje narazie koksu ;D. Co za duzo to nie zdrowo :)
 

WolnoscDlaKonopi

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2012
Postów
141
Buchów
0
E tam gadasz. Biohumus to nie żaden koks przecież.Na pewno jej nie zaszkodzi:spalony:.
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Siemka, tez mam royale oto jedne z nich, widzisz jakies niedobory azotu? 0 nawozow, na dniach planuje polac bioboosta na flo, wszystko jest w ziemi ziomek, co za duzo to nie zdrowo heh "Biohomus to nie zaden koks, napewno nie zaszkodzi" well kiedys tez tak myslalem :D. Lst nie wiem heh, moglbym powedziec ze te nie gmerane auto lepiej rosna u mnie. Z fartem

royal



royal



faworytka pandorka ;)

 

WolnoscDlaKonopi

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2012
Postów
141
Buchów
0
Joł Klepniks nie ma co sie tak unosić ;). Jestem początkujący wiec jak raz coś z***ie to drugi raz już tego nie zrobię.
Afroman-ładnie ci rośnie ten Dwarf.Ile juz ma dni? Ja też sie własnię zastanawiam czy robić LST.Nie mam za dużo miejsca w boxie na szerokość, a pojemniczki do podniesienia wilgotności muszą gdzieś stać :freak:
 

mamtowdupie

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2013
Postów
126
Buchów
0
A mowilem... wiec po co z***ac jak ci wszyscy podpowiadaja i chca dobrze dla ciebie a ty na sile chcesz im w tym przeszkodzic? rob tak jak ci podpowiadaja a napewno zajdziesz daleko i twoje pomidorki beda ladne. Ja tez bylem calkowitym amatorem teraz jestem tylko amatorem ale wiem juz w maire co i jak :D duzo sie naczytalem duzo mi podpowiedzieli i duzo sie naogladalem innych fotorelacji u kolegow dosc doswiadczonych, zobacz sobie moja fotorelacje jak zaczynalem a jak jest teraz i to musze zmienic ta folie bo ona wgl swiatla nie odbija praktycznie, czkam na mylar ale sie chyba nie doczekam... twoja folia ratownicza wyglada jak zwykla folia spozywcza, nie estetycznie to przyklejone, a co do lst to jak ci sie zacznie 5 pieterko no i to tyle.. :)
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Rowny miech temu wykielkowaly, niektore maja spory poslizg i sa o polowe mniejsze hieh, powinno Ci starczyc miejsca, moje sa w 11L donicach i sa dosyc male jak widac :p. Pozdro buch na zachete :D

No no powiem ci ze nawet na wegu ladnie smierdza te krolewskie karly heh narazie bez filtra jade ale w zaawansowanym flo juz bedzie trzeba podpiac :O (jak nie jak tak, jamaica :D)
 
Ostatnia edycja:

WolnoscDlaKonopi

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2012
Postów
141
Buchów
0
No rozumiem :). Co do koca to fakt jest pozaginany ale to dlatego ze przyklejałem go na klej taki gęsty ze nie szło za bardzo później manewrować tym kocem. Ale chyba spełnia dobrze swoją rolę w boxie. Coś czuje że bedę musiał jakiś filtr zmajstrować węglowy bo zapach daje sie we znaki :spalony:

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

Dzięki Afroman
. Widzę że też z Jamajki pochodzisz <shiza>.
 
D

delete

Guest
Wilgotność 55%, temperatura 28-31 stopni.
2-3 stopnie mógłbyś zbić. Końcówki przestaną Ci sie wykręcać.

Dzisiaj planuje zapodać połowe dawki biohumusa
Ja na moje oko możesz podlać połową dawki biohumusu. Jak koledzy tak panikują to polej 1/3. Sam swojego juz podlewałem biohumusem, gdy był nawet mniejszy niż Twój. Obecny WB równiez podlałem wcześniej niż 10 dnia tym razem bio-growem. Osobiście zaczynam od 1/4 max 1/3 dawki.
Dwie sprawy. Warto patrzeć jak silna jest roślinka. Twoja wygląda zdrowo zatem nie ma co się bać. Druga sprawa to jaką ziemię kupiłeś. Jeśli masz mega mieszankę czyt. drogą to i 4 tygodnie nic nie nawozisz. Jeśli kupiłeś jak np. ja 5l za niecałem 3 zeta to nie myśl sobie, ze ma w sobie nie wiadomo ile składników, które nie wiadomo na ile moga starczyć. A pisanie, że nie wcześniej niż 14 dni. Kto to wymyślił ? Kwiat kwiatu nie równy i trzymanie się jakiś sztywnych terminów mija się zupełnie z celem. Najważniejsza jest obserwacja. Kapnij sobie zatem biohumusem. Nie więcej niż połowa dawki i niech Panna zaczyna się przyzwyczajać;)

Pzdr,
HJ:spalony:
 

WolnoscDlaKonopi

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2012
Postów
141
Buchów
0
herer-jacek dzięki za miłe słowa<shiza>. Postaram sie w tygodniu dokupić jeden wiatrak jeszcze więc temperatura powinna spaść. Ostatnio wilgotność utrzymuje sie na 60%. Kilka zdjęć::spalony:







 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół