nasiona marihuany

[CFL69w][0,5m2] Auto Royal Dwarf, 24x21x58, zabawa przed Out`em 2013

Wyszukiwarka Forumowa:

WolnoscDlaKonopi

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2012
Postów
141
Buchów
0
Siema!
Do Outa jeszcze trochę czasu więc startuje z moją drugą uprawą (pierwsza z***ałem:freak:). Nasiono to Royal Dwarf od RQS.Trochę na temat uprawy:
- 21cm x 24 cm x 58cm
- 3 żarówy Philips tornado 23w razem 4500 Lumenów
-wyłożony kocem ratunkowym
-światło planuje od początku 24/0
-jeden wentylator wyciągający
-doniczka niestety tylko około 3-3,5L, na dnie i wierzchu keramzyt
-trening LST
-ziemia uniwersalna 5.0-6.0 Ph
-higrometr, termometr
-standardowo na weg biohumus, na flo prawdopodobnie coś od canny.
Na początku miałem problemy z temperaturą, ale dałem szybę pod lampy i jest ok.Leżyona na 4 wkrętach przykręconych do ścian boxa, ale myślę jak tu ją zamontować żeby była bardziej stabilna. Nasionko juz na wacikach puszcza kiełek. No to kilka zdjęć:












 
Ostatnia edycja:
D

delete

Guest
Szybka pierwsza klasa! Przydałoby się jakbyś poprawił trochę temat i wziął w nawiasy info o lampie :freak2:

piona!
 
D

delete

Guest
siema calkiem schludnie to wyglada :) Szybe mozesz wyrzucic z boksa - nie bedzie ci potrzebna, żarówki obniż tak zeby byly z 5-10cm od roslinki a jak nie mozesz ich obnizyc to daj wyżej donice. Powodzenia i 30gram zycze :)
P.S Postaraj sie o troche wieksza donice przynajmniej 5L.
 

WolnoscDlaKonopi

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2012
Postów
141
Buchów
0
Dzięki za miłe słowa na start :).Doniczkę na pewno podniosę pod lampy żeby mi sie panna nie wyciągała.No szyba niestety musi byc bo bez niej pod lampami jest około 33 stopnie.Ustawił bym wiatrak na wyższe obroty, lecz za bardzo mi brzeczy.Jeszcze poszperam w garażu za jakąs doniczką większą.Jutro nasionko leci już do ziemi :spalony:
 

Wildens

Active member
Rejestracja
Sty 29, 2013
Postów
38
Buchów
0
Temp w boxie na pewno nie wynosi 33 stopnie, tylko promienie UV ze świetlówek nagrzewa termometr do takiej temperatury – wprowadziłeś między termometr a źródło światła szkło które nie przepuszcza UV i przez to termometr pokazuje rzeczywistą temp boxa. Wywal szkło, roślinki mają taką temp jaka powinna być (jak nie wierzysz to przykryj termometr czymkolwiek, np papierem i zobacz jaką Ci temp powietrza w boxie wskaże).

Powodzenia ;)
 

WolnoscDlaKonopi

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2012
Postów
141
Buchów
0
Zaraz chyba walnę ankiete kto jest za wywaleniem szyby z boxa a kto za zostawieniem.Taki żarcik:smokee:. Najpierw zobaczymy jak roślinka bedzie sie zachowywać z szybą, a w późniejszym czasie może ją wyciągnę.

---------- Aktualizacja posta 18-03-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 17-03-2013 ----------

Nasionko dziś poleciało już do ziemi.Ale znowu mam problem z temperatura.Jak położyłem na doniczkę termometr która jest od szyby jakieś 10 cm to temperatura pokazała 34 stopnie. Jakieś rady?

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

No koledzy ciągle problemy z temperaturą. Dałem wiekszy zasilacz do wiatraka i chodzi na wiekszych obrotach ale temperatura i tak nie spada. wrecz przeciwnie. otworzyłem boxa a tam blisko 40 stopni..Nie wiem już co zrobić z tym fantem. Macie jakieś pomysły?
 

LosMenelos

Niedzielny palacz
Weteran
Rejestracja
Paź 26, 2012
Postów
1,616
Buchów
4
A nie masz tam żadnego wlotu? jaka temp poza boxem?
 
D

delete

Guest
Zobacz moją 1 fotorelację, którą poleciałem z normalną szybką.
Niczemu ona nie przeszkadza :)
 

WolnoscDlaKonopi

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2012
Postów
141
Buchów
0
Witam!
Czas na małego up`a. Zaczne od tego że roślinka jest w 6 dniu życia.Na początku były duże problemy z temperatura i ogólnie źle rosła.Wczoraj zrobiłem otwór na nowy wentylator i odziwo temperatura spadła do 28-31 stopni. Staram sie jak mogę żeby podnieść wilgotność ale bez skutku. Krzaczek jak na razie podlewany był tylko odstaną wodą.No to kilka zdjęć: :spalony:














---------- Aktualizacja posta 27-03-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 26-03-2013 ----------

Stan mojej Panny sie poprawia.Rośnie w oczach <joint>Tylko że wilgotność ledwo co 55-60...
 

WolnoscDlaKonopi

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2012
Postów
141
Buchów
0
No to postaram :). Codziennie na kilka minut otwieram boxa żeby przewietrzyć. Światło przez cały czas 24/0

---------- Aktualizacja posta 28-03-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 27-03-2013 ----------

Witam:) Zrobię mały Up.Pisać zbytnio nie ma co to wrzucam foty. Co o niej sądzicie?









---------- Aktualizacja posta 29-03-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 28-03-2013 ----------

Mała wypuszcza już odrosty.Giąć ją do ziemi?
 

WolnoscDlaKonopi

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2012
Postów
141
Buchów
0
Siemanko wszystkim!

Jak to się mówi "Powoli ale do przodu". Dziś mija 10 dzień życia krzuna. Na moje oko jakoś daje sobie radę.
Światło 24/0 lecz wieczorem gaszę boxa na poł godzinki.Wilgotność 55%, temperatura 28-31 stopni.
Dzisiaj planuje zapodać połowe dawki biohumusa. Mała wypuszcza już ładne boczne odrosty i wydziela powoli zapaszek:spalony:. Jak mi idzie waszym zdaniem? No to kilka zdjęć:









Wesołych Świąt i dużych zbiorów Życze!:smokee:
 
D

delete

Guest
Ona nie lubi ciepla, pomysl nadtym zanim bedzie wieksza i urosnie.<lol>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół