nasiona marihuany

Pytania dotyczące różnych techik uprawy SCroG, SOG i inne

Wyszukiwarka Forumowa:

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
Tutaj mozecie zadawac pytanioa dotyczące róznych technik uprawy
 

jolka27

Active member
Rejestracja
Mar 20, 2008
Postów
30
Buchów
2
ostatnio na haszysz.pl widzialem technike napiwietrzania korzeni, wedlug zdjec ktore tam byly metoda ta daje spore efekty, czy ktos z was stosuje ta technike? jak sie sprawdza w rzeczywistosci? a jak myslicie zeby do tej pompki podlaczyc jeszcze przewod z co2 ?
 
H

haszyszekk

Guest
Dziala swietnie i tu nie ma dyskusji, ale co2 nie ma sensu przyjacielu dawac do korzeni bo rosliny pobieraja co2 lisciami :) Korzeniom na nic sie niestety nie zda. pzdr
 

kkelol

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2006
Postów
597
Buchów
5
do korzeni bardziej tlen (o2) moglbys doprowadzac, kiedys ktos tu nawet wrzucal na forum zdjecia z czyms takim
 

jolka27

Active member
Rejestracja
Mar 20, 2008
Postów
30
Buchów
2
jesli roslina po przestawieniu cyklu na flo moze podrosnac nawet 1/3 wysokosci to czy mozna zfimowac rosline np w pierwszym dniu flo? czy w ogole mozna przycinac na flo?
 
E

Extazjusz

Guest
jesli roslina po przestawieniu cyklu na flo moze podrosnac nawet 1/3 wysokosci to czy mozna zfimowac rosline np w pierwszym dniu flo? czy w ogole mozna przycinac na flo?

jak już ukażą się topiki to fimowanie nie ma sensu.
 

Blantoholik90

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2008
Postów
126
Buchów
0
mam pytanie moja roslinka ma juz 7 lisci czy moge przycinac? kiedy sie przycina jak ile ma?
 

Dr.Gonzo

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2006
Postów
194
Buchów
1
Jeśli ma 7 palców w ostatnim pietrze liści to spokojnie możesz FiMowac. Przycinać można jeśli roślina ma z 2 pietra 5palczstych liści.
 

DrumBass

Member
Rejestracja
Wrz 22, 2008
Postów
24
Buchów
0
mam pytanie, czy jak moj box nie nalezy do najnizszych (150cm, ale jesce wejdzie donica i duza lampa 400W). To jaki trening polecacie?

Bo w sumie wszystkie o jakich czytam sa spowodowane mala powierzchnia.
Mi nie zalezy na czasie, ani miejscu (mam duzo), tylko zeby plony byly mega duze :D

Narazie wiem ze zastosuje FIM, czy stosowac jeszcze jakas metode?

PS.
A jak ma sie duzo miejsca a malo roslinek to jaka technika treningu? (pytanie teoretyczne)
 
D

Donie Darko

Guest
jak masz duzo miejsca to ponaginaj je ladnie a caly boxik ci sie wypelni zielenia wiec LST i jak juz pisales FIM
 

joe reaktywacja

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2008
Postów
315
Buchów
13
A co powiesz o SOGu? Masz czas, więc i pobawić klonami się możesz <joint>
 

DrumBass

Member
Rejestracja
Wrz 22, 2008
Postów
24
Buchów
0
ta ale sog przy takiej wysokosci to chyba nie bedzie zbyt dobre wykorzystanie przestrzeni
zreszta nie wiem, myle sie?
 

sivy

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2008
Postów
46
Buchów
0
mam pytanie , czy jak przestawie roslinke na 18 godzin w cemnym , a 6 na naświetlaniu , to będzie ona "mocniej" dojrzewać ? Chodzi mi oto zeby zaczeła juz kwitnąc . Dajcie najlepszy program naświetlania . thx
 

dystans

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2008
Postów
997
Buchów
9
Jak chcesz zeby juz zaczela kwitnac ustaw 12/12
 

satch

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2007
Postów
103
Buchów
0
Trening Lowrider

Siemanko czy ktoś z forum wie czy opłaca sie i czy w ogóle jest jakaś technika na lowridery? Czy w ogóle jest sens i czy warto przycinać Lowriderom liście w celu odsłonięcie dolnych partii rosliny?

PzdR!!!:smokee:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół