nasiona marihuany

Pytania dotyczące różnych techik uprawy SCroG, SOG i inne

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Gość

Guest
Witam po dłuuuuugiej przerwie,

Potrzebuję porady, za jaką technikę się łapać.

Będzie to indoor, do czynienia z tematem już miałem w zwykłej uprawie w boxie 100x100cm, robiłem big budy i black widdow z tego co pamiętam.

Szukam najlepszej techniki do jak największych planów, nie trudnej bo miałem z 2 lata przerwy w uprawie a wcześniej nie kombinowałem z technikami i nie chce popsuć.
Mam sporo siana do władowania w nasiona, nawozy itd.

Boxa będę miał 1m2 lub 1,5m2.
 
Rejestracja
Paź 9, 2011
Postów
23
Buchów
0
Witam . Mam Lowryderke #2 , troche wyciagnieta w gore ale ma 3 poziomy kiedy zaczać LST.

PS to moja 1 uprawa i czy sie nie zlamie jak ja tak wygne lodyga jest dosyc cienka ;/ ?
 

Joint-Consument

New member
Rejestracja
Lis 16, 2011
Postów
2
Buchów
0
Co sądzicie o sadzeniu indoor przy oknie

Witam. To mój pierwszy post. Niedawno wsadziłem NoName do ziemi. Ma już ok. 15cm i tutaj nasuwa się moje pytanie. Czy opłaca się sadzić indoor przy oknie? Jakiej wielkości minimum powinna być doniczka do takiej uprawy? I jakich plonów można by się spodziewać (niestety nie znam odmiany)?
 

dope

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2012
Postów
164
Buchów
0
Chłopaki kiedy LST robić? to jest 10. dzień małej i myślę, żeby poczekać jeszcze jakieś 2-3dni a jak Wy myślicie?
 

Archiwumziks

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2013
Postów
184
Buchów
0
Zaczekaj jeszcze 4 dni tak żeby 4 piętro lepiej się rozwinęło, później śmiało naginaj.
 

dope

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2012
Postów
164
Buchów
0
no to poczekam jeszcze :bongo4: mam sporo miejsca wiec moze sie troche wyciagnac
 

kimura

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2013
Postów
129
Buchów
0
pytanko.....albo i dwa

..mam boxa wysokiego na 2m,hps600..pestki FEM

jak długo potrzymać je na vegu?mają 6/5 tygodni,a wysokie są od40do50cm..więksość po małym LST..
..aktualnie mają 6gdzin nocki i codziennie zwiększam po20min..

..i drugie pytanie..co dokupić na kwiatuchy..mam bat guano na kwitnienie i pk13/14..


..no i może trzecie pytanie jak długo stosować rhiztonic czy opłaca się go stosować na FLO?:spalony:
 

dope

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2012
Postów
164
Buchów
0
Sory, ale nie jestem pewien LST już czy jeszcze poczekać, opłaca się czekać do 4 piętra? bo w sumie mi już wyszło tylko jeszcze się musi rozłożyć.
 

dope

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2012
Postów
164
Buchów
0
Mysle ze juz

Jutro się zabiorę jak tak :), podlewać przed czy po LST?

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

Chłopaki naginałem przed podlaniem, gdzieś na forum przeczytałem, że tak bardziej giętka jest roślina :) Co sądzicie o moim nagięciu? ujdzie?


---------- Aktualizacja posta 05-04-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 02-04-2013 ----------

Co sądzicie? chłopaki? :zjarany:
 

face

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 17, 2010
Postów
838
Buchów
0
źle nie jest, szczyt bardziej do ziemi, nie bój się ;)
poczekaj teraz jak szczyt się podniesie to znów go dognij trochę i później już będzie świetnie
 

LoneRanger

Well-known member
Rejestracja
Lip 22, 2012
Postów
351
Buchów
0
czy jest gdzieś na polski przetłumaczone jak uprawiać metodą Dr Bud? klony pod cfl ale myśle, że można to przełożyć także na inne warunki
 

kimura

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2013
Postów
129
Buchów
0
..jest coś na forum o użyciu wyłącznie kokosa jako podloża?..kokos jest jałowy..więć można by bylo go użyć jako pół hydro..ma może ktoś jakieś informacje na ten temat?
 

Dziabson

Member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
12
Buchów
0
Ostatnio zainteresowały mnie doniczki air pot. Ale nie byłbym sobą gdybym je po prostu kupił - to by było za łatwe?więc tak sobie myśle czy gdybym wywiercił dziury w zwykłej doniczce to było to samo czy muszą być wypustki?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół