nasiona marihuany

Pytania/porady dotyczące wyboru miejscówki! TUTAJ UMIESZCZAĆ FOTY!!

Wyszukiwarka Forumowa:

cccosssma

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2019
Postów
47
Buchów
0
Siema chciałbym się zapytać czy ten spot się nada, około 30min od mojego domu prosto w góry, najbliższa chata około 200m w dół przez duże trawska. jest strumyk blisko, dużo słońca i dosyć cięzko się dostać (przez potok i róże).

Gleba:
normal_IMG_20190506_110301.jpg

są pokrzywki więc chyba elegancko, ale i tak mam zamiar przekopać z kupną w stosunku 30/70

wschód (w tej wnęce):
normal_IMG_20190506_110127~0.jpg


zachód:
IMG_20190506_110134.jpg


lewo i prawo(wszędzie róża):
normal_IMG_20190506_110243~0.jpg

normal_IMG_20190506_110254.jpg


po prawo na górze jest jakas mini polanka ale raczej nikt tam nie chodzi a jak tak to na pewno nie będzie patrzył w zbiorowisko róż i pokrzyw(tym barzdziej wchodził)

strumyk około 4m na prawo od miejsca gdzie będą planty:
normal_IMG_20190506_110657.jpg



planuje 3auto i 3sez.

dobra miejscówa, pozazdrościc strumyku
pozdrawiam <shiza>
 

Konfidentusz

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2019
Postów
111
Buchów
1
Wkopalem sie i na okolo 20-30cm byla glina, czy to oznacza ze nie bede musial zapie****ać z woda na spota?
 

Taboret

Well-known member
Rejestracja
Maj 3, 2015
Postów
126
Buchów
0
wykop dołek na metr jakoś i zobaczysz czy woda sie będzie zbierać
 

Palaczonson

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2019
Postów
106
Buchów
0
jeżeli woda zbiera się na wysokości 50 cm to żle jaka wysokość jest optymalna do prawidłowego rozwoju roślinki???
 

KidJunkie

Active member
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
31
Buchów
0
jeżeli woda zbiera się na wysokości 50 cm to żle jaka wysokość jest optymalna do prawidłowego rozwoju roślinki???

Wysokość ale czego ? Jeśli masz podmokły teren dej je w worki tylko pamiętaj o drenażu, możesz na spod nasypać keramzytu czy tam jakiegoś żwiru by nie ciągało tak od ziemi. Druga opcja jest usypanie kopców ale nie wypowiem się bo nigdy tak nie robiłem.
 

Mr.Arioch

New member
Rejestracja
Gru 15, 2019
Postów
3
Buchów
0
Czy miejscówka za firmą za którą płynie mała rzeczka a dalej jest polana i droga będzie ok? Nie mam gdzie posadzić a ziarenka już w wacie. Wykopałem tam w krzakach 7 dołków w różnych miejscach i dałem worki z mieszanka ziemi 10 l na automat. Najbardziej boję się zapachu. Przesadzać czy iść na ryzyko. Miejscówka w raichu
 

Mr.Arioch

New member
Rejestracja
Gru 15, 2019
Postów
3
Buchów
0
Ktoś coś podpowie? Zastanawiam się jeszcze kupić 2 żarówki Philips tornado 32w tylko nw jakie światło białe czy ciepłe?
 

Danger131

Well-known member
Rejestracja
Kwi 4, 2020
Postów
295
Buchów
247
Ktoś coś podpowie? Zastanawiam się jeszcze kupić 2 żarówki Philips tornado 32w tylko nw jakie światło białe czy ciepłe?

Leliej ciepłe. Mozesz ostatecznie pomieszać. Przy zimnym lepiej rośnie, przy cieplym kwitnie lepiej.
Moim zdaniem można pomieszać. Większe spektrum będzie.
 

indeed-in-need

Active member
Rejestracja
Maj 24, 2020
Postów
31
Buchów
0
hej

mysle nad tym, aby dla moich 6 roslinek wybrac wiecej jak jeden spot, np 2-3. Jednoczesnie juz kilka (wydaje mi sie) dobrym lokacji znalazlem. Dlatego dodatkowo chcialbym sie Was zapytac z Waszego doswiadczenia, jak mocno czuc won (tj na jaka odleglosc 2-3-4 metrow?) kwitnacych dziewoszek?
(dodam, ze mam 2x northern light auto [RQS] ktore ponoc maja slabsza won; 3 x auto mazar [DP] ktory ponoc ma mocna won oraz 1x white widow auto [PS] } do nich konkretnie tez mozecie sie odniesc jesli i z tymi odmianami mieliscie doswiadczenie; a jesli uprawialiscie inne odmiany to i tak to bedzie dosyc cenna wiedza)
 

Merybies

Active member
Rejestracja
Wrz 30, 2019
Postów
44
Buchów
0
Mam drobny problem mianowicie przez moją miejscówkę będą prawdo podobnie zrywać drzewo z lasu czy mogę w tym wypadku przesadzić moje krzaki jak bardzo na tym ucierpią.
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,543
Odznaki
3
Mam drobny problem mianowicie przez moją miejscówkę będą prawdo podobnie zrywać drzewo z lasu czy mogę w tym wypadku przesadzić moje krzaki jak bardzo na tym ucierpią.


Gdzieś ty to posadził chłopie ? :alien:
 

Merybies

Active member
Rejestracja
Wrz 30, 2019
Postów
44
Buchów
0
Na polu i raczej nikomu normalnemu nie przyszło by do głowy tam rozkopywać ***isko i drogę do zwózki drewna robić a najlepsze że ta droga nie jest wytyczona po prostu kopia na skróty.
 

darko3q

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2018
Postów
85
Buchów
1
Mam drobny problem mianowicie przez moją miejscówkę będą prawdo podobnie zrywać drzewo z lasu czy mogę w tym wypadku przesadzić moje krzaki jak bardzo na tym ucierpią.

Co do przesadzenia to powiedz jak już duże są te krzaki? bo każde przesadzenie dla rośliny to stres który odbija się na plonie. A jeżeli są już duże to znaczy że maja rozbudowany system korzeniowy i przy ich przesadzaniu na 100% procent uszkodzą się korzenie, na nowym miejscu roślina się zatrzyma w rozwoju na pewien czas bo będzie musiała odbudować korzenie, a jeśli za bardzo korzenie się uszkodzą to nawet zdechnie
 

Merybies

Active member
Rejestracja
Wrz 30, 2019
Postów
44
Buchów
0
Największe 4 mają po jakieś 110 cm a reszta mniejsze są jakieś 50 cm i łącznie jest 15 roślin najbardziej pracy szkoda
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół