nasiona marihuany

Pytania/porady dotyczące wyboru miejscówki! TUTAJ UMIESZCZAĆ FOTY!!

Wyszukiwarka Forumowa:

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
W tym temacie mozecie zadac pytania dotyczące wyboru miejscówki
 

kkelol

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2006
Postów
597
Buchów
5
fajny temat dobrze ze zostal zalozony bo mam dylemat.
niby mialem juz upatrzonego spota, nawiozlem tam ziemie i uzylem anti-bissan ale ostatnio zauwazylem ze pryskaja tam lesniczy jakims gownem (jest to mlodnik w samym srodku lasu ktory lezy na wielki zadupiu :p ) i mam do was pytanie nie wiecie czym oni moga tam opryskiwac ten lasek??? bo nie chcem pozniej palic jakis chemikalii , nie po to uprawiam swoje planty zeby jarac scierwo

mam w sumie 2 miejscowke jest znacznie blizej, dookola jest zarosnieta krzakami (pole ok 3x3m) zeby wejsc do srodka trzeba sie czolgac przez pokrzywy :p, ale jest ona na skraju pola i tam tez beda prowadzone jakies opryski, i boje sie ze to moze zaszkodzic plantom :/

ku**a wszedzie pelno chemii, poradzcie co wybrac, moze ktos wie czym ci lesniczy mogli pryskac????
moje male sa juz nie takie male i chcialbym je wysadzic najpozniej za tydzien
 
D

delete

Guest
Czy słupy elektryczne w pobliżu, to dobre miejsce? Chciałbym posadzić na takiej polanie w "słupie" kwadratowym (wiecie, taki stożek, w środku pokrzywy), do okoła niego krzaki jakieś, ale jest jakby wejście (może po prostu krzaki tak urosły). Elektrycy takich miejsc nie odwiedzają za często? Może ktoś jest elektrykiem lub ma ojca, to wie ;d

I inne pytanie. Dobrze jest sadzić na górce? Nie za sucho?
 
E

Extazjusz

Guest
Czy słupy elektryczne w pobliżu, to dobre miejsce? Chciałbym posadzić na takiej polanie w "słupie" kwadratowym (wiecie, taki stożek, w środku pokrzywy), do okoła niego krzaki jakieś, ale jest jakby wejście (może po prostu krzaki tak urosły). Elektrycy takich miejsc nie odwiedzają za często? Może ktoś jest elektrykiem lub ma ojca, to wie ;d

I inne pytanie. Dobrze jest sadzić na górce? Nie za sucho?

ja kiedyś upatrzyłem sobie, podobną miejscówkę- jak na nią przyszedłem drugim razem to na tym słupie wisiało 3 typów- jeden coś naprawiał chyba a 2 malowało ten słup- ale pewnie to tylko przypadek był i na prawdę rzadko się to zdarza
 
G

Gość

Guest
Sadzenie na górce czy w dołku to różnicy ci nie zrobi. Także górka może być:freak:.

W sezonie 07 miałem spota bardzo blisko takich słupów, no akurat u mnie nigdy nie widziałem jeszcze aby wisieli tam panowie elektrycy.

Wiec nie musisz sie martwic. Raczej:pr:
 

Kush

Well-known member
Rejestracja
Kwi 25, 2008
Postów
213
Buchów
4
ok to juz jade do przemysla :p hahaha... jestem za warnem dla olomayon gdyz sam sobie szkodzi :pP
 

IronMaiden07

New member
Rejestracja
Sie 3, 2008
Postów
4
Buchów
0
No włąśnie nie wiesh a piszesz takich miejsc w polsce jest kilka tysięcy a to jest takie zadupie że juz chyba wrony tam zawarazcają ale cóz każdy może sie pomylić nie będe nikomu wytykał błędów musimy się jednoczyć aby maria była wolna.
Peace kolego !

PS: A może w końcu dowiem się co sądzicie o mojej miejscówce xD
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

zOmbI'e

Member
Rejestracja
Sie 12, 2008
Postów
24
Buchów
0
Ja mam takie pytanko . Czytałem gdzieś, że jak się nie chce żeby jakieś dzikie zwierze splądrowało ci krzaczki to można wokół miejsówki zwierzęcą krew wylać. Wieci czy to pomaga ???
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Częściowo pomaga, nie na wszystkie zwierzęta.
 

zOmbI'e

Member
Rejestracja
Sie 12, 2008
Postów
24
Buchów
0
Dzieki. No własnie. Nie na wszystki zwięrzęta . Pomaga to tylko na roślinożerców tak ??
 

dominik1987

Active member
Rejestracja
Kwi 9, 2008
Postów
31
Buchów
0
Ludzie mam pytanie. Uprawiał ktoś z was gandzie w czcinach??? Jest u mnie w okolicy wyschnięty staw który cały jest nią zarośnięty, zrobił bym jakieś przejcie w głąb, wysiekał 2x2 m. Co o tym myślicie??
 

eMdeeM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 29, 2008
Postów
1,268
Buchów
15
zobacz jaka tam jest ziemia, jak wysiekasz sobie wejscie to napewno zrowci to kogos uwagę i odwiedzi to miejsce.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół