nasiona marihuany

Pytania/porady dotyczące wyboru miejscówki! TUTAJ UMIESZCZAĆ FOTY!!

Wyszukiwarka Forumowa:

Genialny Żółw

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
120
Buchów
13
Mieszkam na wsi którą zamieszkuje ok. 5 tysięcy ludzi i nie mam takich spotów w pobliżu jak co niektórzy na fotorelacjach żadnych dwu metrowych pokrzyw, pól kukurydz, trzcin albo ja zbyt pesymistycznie jestem nastawiony do tego i może się udać bo w zeszłym roku się udało ale spot 2/10 mało słońca tam jest. Jak będzie lepiej zasadzić, w jednym miejscu 5 automatów i w drugim 5 czy wszystkie koło siebie? I co w przypadku znalezienia? Psy wyrywają i nie doszukują się czy robią zasadzkę i będę na pierwszej stronie gazety lokalnej haha.
 
C

Chewbacca

Guest
Mieszkam na wsi którą zamieszkuje ok. 5 tysięcy ludzi i nie mam takich spotów w pobliżu jak co niektórzy na fotorelacjach żadnych dwu metrowych pokrzyw, pól kukurydz, trzcin albo ja zbyt pesymistycznie jestem nastawiony do tego i może się udać bo w zeszłym roku się udało ale spot 2/10 mało słońca tam jest. Jak będzie lepiej zasadzić, w jednym miejscu 5 automatów i w drugim 5 czy wszystkie koło siebie? I co w przypadku znalezienia? Psy wyrywają i nie doszukują się czy robią zasadzkę i będę na pierwszej stronie gazety lokalnej haha.

Poczytaj sobie archiwalne wątki RSSNews z tamtego roku, czy jeszcze wcześniejsze. Często jest tak że policjanci zastają ogrodnika w czasie prac pielęgnacyjnych. Raczej mało prawdopodobne jest że przypadkowo się spotkali, więc bywa że czekają na growera. Ale czasem też bywa i tak że wyrwą rośliny i sobie pójdą. Zależy wszystko od samych policjantów i komendanta.
Jak nie masz pewnego spota to lepiej zrób kilka małych i najlepiej w takich miejscach żebyś to Ty ich pierwszy dostrzegł. Zawsze można wsadzić w plecak jakiś atlas roślin Polski np. i ściemniać w razie co że jest się miłośnikiem przyrody. Tylko wtedy lepiej żebyś żadnych biohumusów i planktonów przy Sobie nie miał.
 

Trzy Zera

Well-known member
Rejestracja
Sie 8, 2015
Postów
310
Buchów
0
Panowie co myslicie o sadzeniu w czcinie automatow? Pod koniec wrzesnia by byly gotowe do scinki, ale czy na końcu woda mi nie podejdzie za bardzo? Moze kopce? Ale czy to cos da? Bo jak wiadomo trzcina na ogół rosnie na podmoklym terenie.
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Panowie co myslicie o sadzeniu w czcinie automatow? Pod koniec wrzesnia by byly gotowe do scinki, ale czy na końcu woda mi nie podejdzie za bardzo? Moze kopce? Ale czy to cos da? Bo jak wiadomo trzcina na ogół rosnie na podmoklym terenie.
Jak teren podmokły to tylko worki/donice albo kopce. Jak robisz kopiec to najlepiej jest zrobić podstawę kopca z próchna/trzciny/gałęzi/liści, im wyżej takie coś zmajstrujesz tym lepiej i na to dopiero kopiec/worek/donice. Jak sypiesz Kopiec to najlepiej z góry obłozyc go folią i na folię dać ziemi/błota żeby ładnie zarosło, z workami i donicami to samo robisz, zabezpieczasz opsypujac ziemią/błotem dookola, potem na to trzcinę/patyki/ściółkę. Taki myk sprawi że nawet w srogie upały medium nie przeschnie na wiór, a korzeń pod zasypaną folią będzie większy, zdrowszy i będzie odcięty od światła. Oczywiście im większe medium zrobisz tym lepiej.
 

Trzy Zera

Well-known member
Rejestracja
Sie 8, 2015
Postów
310
Buchów
0
Jak teren podmokły to tylko worki/donice albo kopce. Jak robisz kopiec to najlepiej jest zrobić podstawę kopca z próchna/trzciny/gałęzi/liści, im wyżej takie coś zmajstrujesz tym lepiej i na to dopiero kopiec/worek/donice. Jak sypiesz Kopiec to najlepiej z góry obłozyc go folią i na folię dać ziemi/błota żeby ładnie zarosło, z workami i donicami to samo robisz, zabezpieczasz opsypujac ziemią/błotem dookola, potem na to trzcinę/patyki/ściółkę. Taki myk sprawi że nawet w srogie upały medium nie przeschnie na wiór, a korzeń pod zasypaną folią będzie większy, zdrowszy i będzie odcięty od światła. Oczywiście im większe medium zrobisz tym lepiej.

wiesz co ci powiem ? hahahahah, ide dzisiaj zobaczyc na tego mojego spota trzcinowego, a tam wy***ane doslownie cale pole, skoszone, czy po prostu ktos po tym jezdzil ze wszystko lezy, oczy to mi malo nie wyejbaly bo tego od 2 lat nikt nie ruszal i nagle ***, wiec mam troche farta, ale dzieki za rade zapamietam !
 

AgroBiznes

Member
Rejestracja
Cze 24, 2018
Postów
5
Buchów
0
A no właśnie Panie yY0x0, też coś takiego zauważyłem - czy o tej porze roku rolnicy mogą jeszcze orać pole i coś sadzić? Jak nie to co, skosili to na biomasę? Bo u mnie też wy***ali taką****mega wielką łąkę i zastanawiam się****co teraz tam zrobią
 

Włuczęga

Active member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
41
Buchów
2
Zależy co tam rosło, ale możliwe, że na kiszonkę albo siano. Wtedy trochę chu*nia, bo jak odrośnie to znowu zetną :p
 

Goku

Member
Rejestracja
Cze 13, 2018
Postów
6
Buchów
0
Panowie co myslicie o sadzeniu w czcinie automatow? Pod koniec wrzesnia by byly gotowe do scinki, ale czy na końcu woda mi nie podejdzie za bardzo? Moze kopce? Ale czy to cos da? Bo jak wiadomo trzcina na ogół rosnie na podmoklym terenie.

W workach sadz.. ja 3 sezony mam w workach i nie narzekam, w razie co mozna przeniesc, (juz z trzcin noe wychodze) xD zaopatrz sie w preparat na plesn i po problemie

zostawia i w przyszlym roku zrobia to samo... Maja za***iste dotacje za to z uni
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

AgroBiznes

Member
Rejestracja
Cze 24, 2018
Postów
5
Buchów
0
zostawia i w przyszlym roku zrobia to samo... Maja za***iste dotacje za to z uni

No właśnie podejrzewałem coś w ten deseń.
A spokojnie miejscówka już od dawna zamieszkanna, skosili obok i bałem się że będą chcieli tam coś uprawiać, a jak tylko czasami skoszą to bez problemu :)

Ps. bo widzę że tu lecą przeróżne pytania nie tylko wybór miejscówki, pokazały się już u kogoś preflowery na sezonach?
U mnie na wszystkich Passion#1 już są ;]
 

Trzy Zera

Well-known member
Rejestracja
Sie 8, 2015
Postów
310
Buchów
0
W workach sadz.. ja 3 sezony mam w workach i nie narzekam, w razie co mozna przeniesc, (juz z trzcin noe wychodze) xD zaopatrz sie w preparat na plesn i po problemie

zostawia i w przyszlym roku zrobia to samo... Maja za***iste dotacje za to z uni

ale mi wlasnie trzcine wycieli :)
 

Goku

Member
Rejestracja
Cze 13, 2018
Postów
6
Buchów
0
W takim razie jest to udrażnianie melioracji, robią to raz na kilka lat. Prze***ana praca za gnoja dorabialem na wakacje, nie wspominam za dobrze xD
 

Konfidentusz

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2019
Postów
111
Buchów
1
Siema chciałbym się zapytać czy ten spot się nada, około 30min od mojego domu prosto w góry, najbliższa chata około 200m w dół przez duże trawska. jest strumyk blisko, dużo słońca i dosyć cięzko się dostać (przez potok i róże).

Gleba:
normal_IMG_20190506_110301.jpg

są pokrzywki więc chyba elegancko, ale i tak mam zamiar przekopać z kupną w stosunku 30/70

wschód (w tej wnęce):
normal_IMG_20190506_110127~0.jpg


zachód:
IMG_20190506_110134.jpg


lewo i prawo(wszędzie róża):
normal_IMG_20190506_110243~0.jpg

normal_IMG_20190506_110254.jpg


po prawo na górze jest jakas mini polanka ale raczej nikt tam nie chodzi a jak tak to na pewno nie będzie patrzył w zbiorowisko róż i pokrzyw(tym barzdziej wchodził)

strumyk około 4m na prawo od miejsca gdzie będą planty:
normal_IMG_20190506_110657.jpg



planuje 3auto i 3sez.
 

Taboret

Well-known member
Rejestracja
Maj 3, 2015
Postów
126
Buchów
0
sadził ktoś w młodnikach takich no po 1.5 wysokości gdzieś mają i są ogrodzone. Leśniczy tam łazi w środku czy nie?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół