nasiona marihuany

Out 2008 Początkujący :) LowRyder#2 i gratis

Wyszukiwarka Forumowa:
S

szyyyyy

Guest
Zakupiłem 5 nasionek LowRyder#2 (+1 gratis nie wiem jaka odmiana) na stronie www.nasiona.oz.pl troche kiczowate bo 2 nasiona LR#2 wykiełkowały (po czym 1 nasionko odpadło podczas wychodzenia z ziemi) i gratis wykiełkował i rośnie sobie spokojnie ;] To mój pierwszy raz więc na następny będę wiedział że trzeba więcej sadzić :D Dzisiaj wystawiłem moje roślinki na Out i podlałem pierwszy raz nawozem(nie pamiętam nazwy później podam) i mam nadzieje że nie zmarzną bo już dosyć ciepło jest... (foty z 1 maja... 12 dni po wyjściu kiełka z ziemi(wcześniej moczenie i kiełkowanie na gazie) ;]) czy one nie za wolno rosną??? PROSZĘ O RADY *PIERWSZY RAZ*

Prawa-gratis... Lewa LR#2


Prawa-gratis... Lewa LR#2


Prawa-gratis... Lewa LR#2
 

terrorister

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 24, 2006
Postów
1,000
Buchów
6
Rosną wolno. Niby w dzień ciepło i jest ok, ale w nocy to już kwiatki mają lipę.
I właśnie temp. nocna jest winą słabego wzrostu. Przynajmniej się nie wyciągaj;)
 

Ende

Well-known member
Rejestracja
Sie 21, 2006
Postów
74
Buchów
0
sranie żarem grozi pożarem. bez stresu, wyrosną. dlaczego brakuje wam cierpliwości zawsze przy uprawie?
 

blantek

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2008
Postów
87
Buchów
1
konopie nie są w cale takie trudne w uprawie, prawie wszyscy myślą ze muszą mieć idealne warunki a to nie prawda ważne żeby miały światło i wodę a wyrosną:)
 
S

szyyyyy

Guest
Ja jestem cierpliwy i wcale mi się nie spieszy :queen:
 

towarzyszhaszysz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2006
Postów
611
Buchów
0
radze ci posadzic wiecej bo mozliwe ze wyrosna ci tylko meskie :O
 

abyss

New member
Rejestracja
Cze 15, 2007
Postów
2
Buchów
0
domniemam, że ten gratis od nasiona.oz to power plant, a ten LR#2 ma za***istych rodziców więc powinien wyjść dobrze, pozdro pozdro
 
S

szyyyyy

Guest
abyss Dzięki za info ;] Na moich krzaczkach pojawia się coraz więcej listków :D Jakie to uczucie dla ogrodnika, że mu takie fajne krzaczki rosną :D Za kilka dni wrzucę następne kilka fotosów... I postanowiłem dokupić jeszcze nasion LR#2... Kiedy to dać do kiełkowania żeby doszły pod koniec sierpnia ?? Bo jeśli dobrze słyszałem ta odmiana bardzo szybko kwitnie ;]
 

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2
Podobno 60 dni od kielka do zbiorow, tak sie reklamuje JointDoctor.
Oczywiscie jezeli jest to F2 od bylejakiegobreedera to moze byc znacznie dluzej, poniewaz AF moze nie byc zachowane w kazdej z roslinek.
 
S

szyyyyy

Guest
Moje krzaczki się trochę już zmieniły więc wrzucam fotki :) :smokee: podlewam je Floromix może być ten nawóz pod moje paprotki ?? Co ?? ;]
Nie będę już ich podpisywał ale mówię że ten mniejszy to LR#2 a ten większy (gratis) to jak kolega powiedział jest power plant ;] 18 dzień od wrzucenia na gazę :)





 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
Trzeba bylo wziac LR#2 z cannabis.fr.pl. Kielkowalnosc 100 %.
 
S

szyyyyy

Guest
Ah... trzeba było ale co zrobić ;] trzeba się cieszyć że chociaż 1/2 wykiełkowała (3 z 6) ;] i że te fajnie rosną jak narazie ;]
 

kosa04

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2008
Postów
63
Buchów
1
Trzeba bylo wziac LR#2 z cannabis.fr.pl. Kielkowalnosc 100 %.
Zgodze sie... Ja tez wzilem z tej strony co kolega i bardzo slabo kielkuja... Moj blad... 2/5 a reszta lipa:) Ale czlowiek uczy sie na bledach
 

Fernandoo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 12, 2006
Postów
1,571
Buchów
3
nie pie****cie. wy po prostu kiełkować nie potraficie lr nie kiełkuje tak latwo jak inne odmiany
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół