nasiona marihuany

Kłopoty z nowym zapłonnikiem

Wyszukiwarka Forumowa:

Szynek

Active member
Rejestracja
Gru 21, 2011
Postów
41
Buchów
0
Witajcie, podzielę się z wami moim problemem.Posiadam statecznik philips'a BSN 400 dotychczas działał na dedykowanym zapłonniku philips SK578 chciałem go dziś zmeinic na REX US-400 z alledrogo z powodu mrugania, gaśnięcia i nie włączania się ponownie (doczytałem na # że może być to wina właśnie zapłonnika lub żarówki) :pl: i teraz zastanawiam się czy tym zapłonnikiem odpalę mój statecznik bo podłączyłem i nie włącza się (wywala UPS'a). jakieś sugestie? z góry dzięki za pomoc
 
R

Raver

Guest
Może źle podłączyłeś, zapodaj foto zeby było dokladnie widać schematy na stateczniku i zapłonniku jak wygląda Twoje podłaczenie...
 

Szynek

Active member
Rejestracja
Gru 21, 2011
Postów
41
Buchów
0
schematy są w linkach które podałem. moje podłączenie hmm sprawdzę ponownie. a zdjęć aktualnie nie mam czym zrobić. moje pytanie to czy ten nowy zapłonnik kopnie konkretnie ten model statecznika jak zobaczysz w linku różni sie on trochę od standardowych, ma wejścia 230v lub 240v i wyjścia na lampę i zapłonnik
 
R

Raver

Guest
Jak jest sprawny ten zapłonnik to musi działać ze statecznikami 70-400W także i z Twoim. Kwestia tylko dobrego podłączenia... Znasz się troche na czytaniu schematów? To sprawdź jeszcze raz czy dobrze podłączone, jak nie to ci to rozrysuje...

P.s. To jest dokładnie BSN 400 K407 ?
 

Szynek

Active member
Rejestracja
Gru 21, 2011
Postów
41
Buchów
0
Znam się na czytaniu schematów ale i tak poproszę cie o rysunek żeby się upewnić że dobrze robie

tak dokładnie BSN 400 K407
 
Ostatnia edycja:
R

Raver

Guest
Tak masz ?
BSN_400_K407.JPG
 

Szynek

Active member
Rejestracja
Gru 21, 2011
Postów
41
Buchów
0
Wydaje mi się że tak własnie miałem ale jutro zrobię drugie podejście (nie będę dzis już bardziej kobiet stresował) dzięki za pomoc. na pewno dam znac pozdroooo


sprawdzone ponownie i nie staruje :(

---------- Aktualizacja posta 20-03-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 14-03-2013 ----------

Witam ponownie, zamontowałem nową żarówkę 400w i działa na starym zapłonniku bez gaśnięcia i mrugania. Potwierdzam fakt że było to spowodowane zużytą żarówką. a co do nowego zapłonnika to nawet sprzedający nie potrafi podać odpowiedniego schematu do podłączenia mojego statecznika tłumacząc się że oni używają innych,żal. Dzięki za pomoc, poleciał by buch ale nie mogę jeszcze. pozdro z fartem
zamykamy
 
Ostatnia edycja:

Ofy

Well-known member
Rejestracja
Lut 1, 2011
Postów
882
Buchów
0
Btw, ten schemat co zapodał RaverBaby jest zły, nic dziwnego że nie działa xd
 
B

Ballantines1

Guest
ten zaplonnik REX T-400 to bulgarskie gowno....
tez go mialem... kupilem nowa zarowke Osram plantastar i mi jej nie uruchamial...
mialem reklamowac zarowke ale sprzedawca doradzil mi zebym sprobowal z lepszym zaplonnikiem i mial racje...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół