nasiona marihuany

[xxx][mix]

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
Z

Z-L-O-M

Guest
Opie****am się za bardzo.





---------- Aktualizacja posta 30-03-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 24-03-2013 ----------


Największe z championów :)





--
00%7E0.jpg


Życzę Wam Wesołych Świąt!

---------- Aktualizacja posta 03-04-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 30-03-2013 ----------


Kaktus po Asahi - puścił kilka odrostów :) Można robić OpenKaktusa.
 
Ostatnia edycja:
Z

Z-L-O-M

Guest
Od znajomego, a on chyba z Nirvany - ale już nie ma, za***iście twarde topy.
Palenie bardzo dobre jak dla mnie :) Miałem większe plany ale przez tą dziwkę
muszę trochę ochłonąć. Jak nie dam rady to będzie szkoda.
 

wielki0072

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2012
Postów
100
Buchów
0
witam ten stojak razem z oprawką itd co przykręcona jest do niego żarówka to jest fotograficzny ? bo znalazłem coś podobnego w sklepie fotograficznym i chcę kupić i nie wiem jak to będzie się sprawowało i jeszcze jedno jaką moc ma ta żarówka i czy daje dużo ciepła ???
 

LR#2

Banned
Rejestracja
Paź 16, 2012
Postów
828
Buchów
0
witam ten stojak razem z oprawką itd co przykręcona jest do niego żarówka to jest fotograficzny ? bo znalazłem coś podobnego w sklepie fotograficznym i chcę kupić i nie wiem jak to będzie się sprawowało i jeszcze jedno jaką moc ma ta żarówka i czy daje dużo ciepła ???

cfl wydzielają mało ciepła i co do fotograficznych to sprawdzaj firmę co niektóre piszą że mają 125w a pobierają zaledwie 30 co na pewno wiele lm nie uzyska

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

ja osobiście miałem cfl od MASS'a 125w(600w) 5500k i pobierała 87w i miała 4000lm a na pudełku było 6700lm tak więc sprawdzaj
 

Adam_Koneser

Active member
Rejestracja
Lut 4, 2011
Postów
29
Buchów
0
No niestety jako zapalony CFLowy indoorowiec z przykrością muszę stwierdzić, że sporo świetlówek to oszukany chłam.
Najlepiej lecz nie najwygodniej wychodzi na małej armii 20watowych, na opakowaniu 1100lm w rzeczywistości około 900, ale dużo wydajniej i taniej niż te wielkie 55w dla fotografów czy w ogóle przemysłowe "200w" dla hodowców.

Z fartem!<lol>
 

LR#2

Banned
Rejestracja
Paź 16, 2012
Postów
828
Buchów
0
powiem ci że posiadam lux metr fotograficzny i sprawdzałem wiele żarówek np osram, polux i philips są markami które nie kłamią i podają minimalną wartość lux danej żarówki co mnie bardzo zdziwiło bo inne marki zawyżają je
tak więc ja osobiście polecam żarówki firmy POLUX 65w i 85w bo wartości lux są nie oszukane i cenowo dobre
 
Z

Z-L-O-M

Guest
Witam Was
WIERZE ŻE BĘDZIE DOBRZE :smokee:
ZNAJDŹ DOBRE SPOTY....
Bardzo Ci dziękuję za wiarę i gwiazdki. Spoty już mam, oraz wiele nieużytków do przygotowania.
Są to solidne miejsca w dziczy, dotarcie do nich jest sporym problemem. Po drodze można się utopić,
są tam najróżniejsze kleszcze, gzy, roje owadów, np dzikie pszczoły i szerszenie. Jedynym zagrożeniem
są helikoptery. Największym plusem jest słońce - od początku dnia, do końca.
...ten stojak razem z oprawką itd co przykręcona jest do niego żarówka to jest fotograficzny ? bo znalazłem coś podobnego w sklepie fotograficznym i chcę kupić i nie wiem jak to będzie się sprawowało i jeszcze jedno jaką moc ma ta żarówka i czy daje dużo ciepła ???
Tak, najzwyklejszy fotograficzny z oprawą E27 (do E40 trzeba dokupić przejściówkę). Świetnie nadają się do doświetlania przy uprawach w pomieszczeniu. Ta na zdjęciu ma 85W i jest taniej firmy Free Power - nie trzeba jej jakoś specjalnie schładzać, ale daje o wiele więcej ciepła niż Phytolite i Elektrox.


Tak moim zdaniem wygląda gotowa sadzonka (mamy dopiero 6.4).
 

Dyslektyk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2012
Postów
1,030
Buchów
1,596
Odznaki
3
No widzę,że się dzieje <lol>.Tylko mam jedną uwage

sadzę kilkaset roślin

Spoty już mam, oraz wiele nieużytków do przygotowania.
Są to solidne miejsca w dziczy, dotarcie do nich jest sporym problemem. Po drodze można się utopić,
są tam najróżniejsze kleszcze, gzy, roje owadów, np dzikie pszczoły i szerszenie. Jedynym zagrożeniem
są helikoptery. Największym plusem jest słońce - od początku dnia, do końca.


Myślę,że transport kilkuset roślin tej wielkości będzie sporym wyzwaniem.
Planujesz je nosić po 2 w plecaczku :),czy może jakieś inne bardziej hardcorowe rozwiązanie(po głowie mi chodzi transport powietrzny) ?
Pozdro i powodzenia :freak2:.
 
Z

Z-L-O-M

Guest
Potrzebne mi słońce

Oh... Ocenianie wszystkiego swoją miarą kiedyś Cię zgubi. Znasz powiedzenie, kto nie ma w głowie,
ten ma w...? Zrobię casting dla oddziału harcerskiego, po czym ich wszystkich na miejscu rozstrzelam
i załatwię przy okazji sprawę nawozów na przyszły rok. Jeśli zechcę będę nosił moje rośliny do końca
lipca, lub wynajmę PKP. Dokładnie, Ty nam powiedz na czym polega out. Rady są zawsze na miejscu,
pie****enie tylko gdy idzie z umiarem. W tym temacie to już lipa. Pamiętam Cię jeszcze z relacji Kasi.
Wiem, że lubisz ale raz w życiu możesz się wstrzymać/poczekać. Cały czas czekam na zdjęcie Twojego
akwarium z rybkami... Też ukrywasz przed ślubna? Prośba, skończ. Wiem, co robię i nie robię tego
pierwszy raz.


W tygodniu pojadę sprawdzić jak się sprawy mają na spotach. Tymczasem zrobiłem więcej miejsca i myślę,
że można już przygrzać z grubej rury. Temperatura up!


Te dziewczyny zostaną roślinami matecznymi.


Materiał na nasiona.


Doświetlam pod 250 przez 1-3 dni. W tym tygodniu największe poznają czym jest zimno.


Grapefruit, Durban Poison, Easy Sativa, Passion, P1xFD, WRxSR, BBxESxpur, NNxG13, GWSxWR, NLxWDxWR
Pierwsza 15-ka bez stożków. Czekamy już tylko na płeć...


OS Seed-o-manii - nasiona regularne (mix)
 
Ostatnia edycja:

LordWiadern

New member
Rejestracja
Sty 31, 2013
Postów
1
Buchów
0
Witam załorzyciela tematu jak i wszystkich growerów. Na forum jestem nowy ale mam juz troche doswiadczenia z uprawą MJ. Wszystko mi sie podoba ładne sadzonki i widac ze jestes w to mocno zaangazowany obawiam sie tylko ze zaczołes zbyt wczesnie. Wątpie w to ze bedziesz je hodował pod lampą do maja(raczej ci sie nie zmieszcza) A wysadzanie na spota w kwietniu nie ma sensu(dorwie je przymrozek i bedzie jeszcze gorzej). Ale nic życze powodzenia i szybkiej poprawy pogody z fartem.
 
Z

Z-L-O-M

Guest
Spot:



Nawozy:

Humus płynny, Azofoska, saletra wapniowa i amonowa, siarczan potasu,
fosforan wzbogacony, Terra Flores, PK 13/14,

Oprysk: Lactobaccillus, Asahi SL, Foltron, FERRO-AKTIV, KOBALTOSAN,
AQUAFLORIN P, AQUA PLANT, Multimineral.

Gleba: (startowa) Terra Professional. Na miejscu czarnoziem,
humus, torf, glina.

Dodatki: Biopon, Soil Nutrition AB, Pau D'Arco, Ripen,
Clonex, Clonfix, dolomit, perlit.



Rośliny:
(Dutch Passion) Durban Poison
(Female Seeds) Easy Sativa
(mic.bre) Grapefruit
(JaroSeeds) Violet
(JaroSeeds) Passion #1 x Frisian Dew
(JaroSeeds) Passion #1
(S-o-m) Passion #1
(S-o-m) Cindy 99 x Top 44
(S-o-m) Passion #1 x Cindy 99/Top 44
(JaroSeeds) Big Bud x Easy Sativa x Purple #1
(JaroSeeds) NN x G13
(JaroSeeds) Northern Lights x White Dwarf x White Russian
(Royal Queen Seeds) Shining Silver Haze x Ruderalis (krajowy)
(JaroSeeds) Great White Shark x White Russian
(JaroSeeds) White Russian x SR
A:
(Joint Doctor) Diesel Ryder
(Advanced Seeds) Biodiesel Mass
(JaroSeeds) Purple Jems
(S-o-m) Lowryder #2 x Cindy 99/Top44
(S-o-m) Vertigo x Diesel Ryder
(S-o-m) Amnesia Haze x Diesel Ryder
(Bulk Feminized Seeds) White Russian
(S-o-m) Daviel x Vertigo
(S-o-m) Daviel x Ruderalis (krajowy)
(S-o-m) Ruderalis (krajowy) x Vertigo
(Paradise Seeds) Vertigo
 
Ostatnia edycja:

mistrz1321

Well-known member
Rejestracja
Sty 31, 2012
Postów
120
Buchów
0
siemka

twoja fotorelacja jest niesamowita hahah przeczytalem cala zasiadam i ogladamy zycze powodzenia i spokojnego sezonu pozdr:zjarany:
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół