nasiona marihuany

Nowa gwiazda ARAB

Wyszukiwarka Forumowa:
D

delete

Guest
Mi tam ten arab sie nie podoba. Nie poruszaja mnie jego teksty i nie czuje checi sluchania tej melodii.
 
D

delete

Guest
Skor jest tysiąckroć lepszy od tego Araba( i praktycznie całej sceny w polszy), zarówno technicznie jak i lirycznie a jest mniej znany. Czemu tak jest ? Bo

Masz racje, Skor SS wyprzedza Araba o kilka lat świetlnych ale tylko dlatego że Arab jeszcze raczkuje. Tylko po co porównujesz dwa kompletnie różne style??
To tak jakbym teraz postawił dwóch gości którzy są dobrzy w tym co robią .. dajmy- Małpę i Bosskiego i kazał Ci wybrać który lepszy... a prawda taka że jedno co mają wspólne to to że gadają po Polsku. Albo lepiej Słoń i Lerek .. dwa inne światy.
Zresztą juz ktoś tutaj porównywał z Fokusem :pl::pl:
Chcesz to sobie przystawiaj Skora do Osa WL , KacperHTA do Kali , Sokół do Dudek , Sheller do VeNoM , itd Bo oni mają podobny styl.
I nie masz racji że "ci wielcy są zazwyczaj najmniej doceniani" , a na pewno nie do końca. Prędzej powiedziałbym że zbyt wiele osób na scenie nie potrzebnie zajmuje miejsce. Właśnie dosłownie kilka osób jest nie docenionych, ale myślę że to nie jest przypadek, po prostu nie trafiają do szerszego grona. Popatrz na Buke - on i Skor mieli takie same szanse sie wybić, a jednak ludzie (miliony ludzi) zajarało się stylem Buki. Choć moim zdaniem on jest bardzo kiepski, z wyjątkiem kilku kawałków gdzie mam ciarki na rękach.
 
Ostatnia edycja:
D

delete

Guest
Masz racje, Skor SS wyprzedza Araba o kilka lat świetlnych ale tylko dlatego że Arab jeszcze raczkuje. Tylko po co porównujesz dwa kompletnie różne style??
To tak jakbym teraz postawił dwóch gości którzy są dobrzy w tym co robią .. dajmy- Małpę i Bosskiego i kazał Ci wybrać który lepszy... a prawda taka że jedno co mają wspólne to to że gadają po Polsku. Albo lepiej Słoń i Lerek .. dwa inne światy.
Zresztą juz ktoś tutaj porównywał z Fokusem :pl::pl:
Chcesz to sobie przystawiaj Skora do Osa WL , KacperHTA do Kali , Sokół do Dudek , Sheller do VeNoM , itd Bo oni mają podobny styl.
I nie masz racji że "ci wielcy są zazwyczaj najmniej doceniani" , a na pewno nie do końca. Prędzej powiedziałbym że zbyt wiele osób na scenie nie potrzebnie zajmuje miejsce. Właśnie dosłownie kilka osób jest nie docenionych, ale myślę że to nie jest przypadek, po prostu nie trafiają do szerszego grona. Popatrz na Buke - on i Skor mieli takie same szanse sie wybić, a jednak ludzie (miliony ludzi) zajarało się stylem Buki. Choć moim zdaniem on jest bardzo kiepski, z wyjątkiem kilku kawałków gdzie mam ciarki na rękach.

Co do Skora i Buki- Nie mieli takich samych szans się wybić bo Buka jest bardziej harakterystyczny przez co bardziej zrozpoznawalny a sporo jego kawłków jest poprostu melodyjnych przez co łatwo wpadaja w ucho. Skor robi rap który bardziej skłania człowieka do refleksji niż wesoło pobuja. A niestety mniej osób taki lubi.
 

negatyw

Well-known member
Rejestracja
Sie 12, 2012
Postów
328
Buchów
0
Kabaret i jeszce siedzi ten zasrany pejka co sprzedal rap od 2003 roku,I ten ochujaly :lol3:wujek:lol3: co niech sie lepiej wezmie za robote!:zjarany:

---------- Aktualizacja posta 28-03-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 27-03-2013 ----------

sram sram sram!!!!!!!:lol3::lol3::lol3::lol3:
 

ak477

Well-known member
Rejestracja
Sty 20, 2012
Postów
51
Buchów
0
Arab, wszędzie ARAB <palacz>
Koleś spoko, ale za duzo go wszędzie
 

FlowerOfScotland

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2012
Postów
143
Buchów
0
''...I jakoś wierzę że się uda, zero smuta, więc powstają rapy tutaj...''
Młody zapie****a w studio,oby do przodu i z fartem:salut:

 

ScoobyDoo

Well-known member
Rejestracja
Sty 4, 2012
Postów
235
Buchów
0
A wszyscy pie****icie ja go znam Osobiscie i jest w porzadku chlopak z zasadami chociaz troche ma zjarana banie jest w porzadku jak cos robi i to kocha to niech kontynuluje nie kazdy ma taka sama tematyke itp wszystkiego do jednego worka sie niewrzuca ....... a chlopakowi sie powodzi wiec przestancie pier***ic i zazdroscic.:zjarany:
 
C

Cweluch

Guest
Jak sie powodzi, najbardziej pie****a, w tym rzecz. Nie ma co do bani brac, niech robi swoje, dobry dzieciak;)
 

mordisek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 9, 2011
Postów
60
Buchów
0
ciekawa postać ale nie wiem jak zdobył tak duże zainteresowanie. może przez to jaranie ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół