nasiona marihuany

Nowa gwiazda ARAB

Wyszukiwarka Forumowa:

rebeliant

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 26, 2011
Postów
836
Buchów
0
sory za off ale jesli temat o nowej "gwiezdzie" to zaproponuje wam wicia ten ma flow i wszystko czego potrzeba ne tej scenie. Araba niestety nie słuchałem (net mi zamula) i nie moge sie wypowiedziec ale obczajcie to http://www.youtube.com/watch?v=xJeWkiDJyGg oraz to http://www.youtube.com/watch?v=mS_AhagJsUY

Wiciu niepowtarzalny gość.
Ma w ch*j luzu bez tak przejaranego łba jak ten śmieszny Arab poza tym mega rozkminy.
Długo na scenie, znany z free, ahhh.

Wróciła mi wiara w ludzi ! ;) Buch z Tobą

pamiętasz jak miałeś w kieszeni Holendra i chciałeś polatać, a to węgle i chu*nia # Denis Bergkamp
http://youtu.be/FwECgz3aZqg
 
D

delete

Guest
Ten ziomuś roz***ał mi system poprostu on jest mistrzem :)
On przypomina mi Magika z FLO !! :zjarany:
 
D

delete

Guest


Mnie ten Typ wypie****a z butów ! Jest ewenementem !!

" Oczy zmęczone, łapska polepione, pokręcone blanty nie ma to jak z pod lampy. BUCH W PŁUCA ... "

:spalony:
 

kimi

New member
Rejestracja
Lut 5, 2013
Postów
4
Buchów
0
rozpie****ator usmiechu nie trzeba palic aby byc zjaranym

rozpie****ator usmiechu nie trzeba palic aby byc zjaranym 100% pozytywu czekam na plyte :spalony:
 

ALVARO.

Well-known member
Rejestracja
Paź 5, 2012
Postów
65
Buchów
0
naprawde sie zdziwiłem jak zobaczyłem ze ci raperzy co ktos napisał na poprzedniej sotronie pokończyli takie studia, wiekszosc społeczenstwa mysli ze to jełopy, a tu taki zonk! nawet ja myslałem ze oni co najwyzej zawodowke skonczyli
 

Soldier24

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 25, 2011
Postów
668
Buchów
2
No na wiosnę to już nie wspomnę pestki już gotowe nawozy są ale gdzie ta pogoda :(
 

Autoflowering

Well-known member
Rejestracja
Lip 18, 2012
Postów
363
Buchów
0
Arab...Śmiejecie się z niego itp że beka z typa...
Ale posłuchajcie jego tekstu i znajdźcie w nim sens.
Jeżeli go nie znajdziecie, nie umiecie słuchać rapu.
A chłopak nie śpiewa o dupie marynie...
A to co przekazuje, to przekazuje dobitnie, prosto z mostu.:zjarany:
 

Zielarz15

Well-known member
Rejestracja
Sie 18, 2011
Postów
93
Buchów
0
Arab jest za***isty, nie dla tego ze jara tylko ma swoj styl i ludzie co znaja sie na rapie wiedzą o co chodzi i potrafia zrozumieć jego przekaz, poprostu jest wyluzowany i z***iscie mu to wychodzi dopiero miał dwa wystepy na scenie a już pod swoja opieke wzieło go hemp gru (historia polskiego rapu) a szczególnie Bilon a o nim chyba mozna duzo na plus powiedzieć .
A kaen takze jest za***isty ma calkiem inny styl niz wszyscy raperzy poprostu napie****a jak huragan, i wszystkie jego kawalki opowiadaja o jego zyciu w za***istym wykonaniu te słowa rymy to jest cos a nie caly czas to samo ze jaranie, ze je**c policje, melanze czy cos.
Pozdro dla sluchaczy polskiego HH przy <joint>
 

rebeliant

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 26, 2011
Postów
836
Buchów
0
Arab jest za***isty, nie dla tego ze jara tylko ma swoj styl i ludzie co znaja sie na rapie wiedzą o co chodzi i potrafia zrozumieć jego przekaz, poprostu jest wyluzowany i z***iscie mu to wychodzi dopiero miał dwa wystepy na scenie a już pod swoja opieke wzieło go hemp gru (historia polskiego rapu) a szczególnie Bilon a o nim chyba mozna duzo na plus powiedzieć .
A kaen takze jest za***isty ma calkiem inny styl niz wszyscy raperzy poprostu napie****a jak huragan, i wszystkie jego kawalki opowiadaja o jego zyciu w za***istym wykonaniu te słowa rymy to jest cos a nie caly czas to samo ze jaranie, ze je**c policje, melanze czy cos.
Pozdro dla sluchaczy polskiego HH przy <joint>

Hip Hopu nie można słuchać...
 
D

delete

Guest
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=tYegUox-oCM[/youtube]

Skor jest tysiąckroć lepszy od tego Araba( i praktycznie całej sceny w polszy), zarówno technicznie jak i lirycznie a jest mniej znany. Czemu tak jest ? Bo ci wielcy są zazwyczaj najmniej doceniani
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół