nasiona marihuany

Nowa gwiazda ARAB

Wyszukiwarka Forumowa:

PadreBoB

Well-known member
Rejestracja
Paź 5, 2012
Postów
165
Buchów
0
Dobry to on może być jako gwiazda dla przepalonych gimnazjalistów, ale jako artysta, raper to jest na niskim poziomie, z zamulającym flow i kiepskimi tekstami. Gdzie mu do elity polskiego rapu (ksywek nie wymienię bo się zaraz zlecą hejty).
jestem podobnego zdania, skonczyły mi sie buchy ale jak tylko wejda odrazu daje.
swoja droga ciekawe jest pisanie slow do nuty po spaleniu lolka, jeszcze nie próbowałem, zreszta nie mam teraz zadnego kreatywnego tematu
 

parokropek

Well-known member
Rejestracja
Lis 30, 2012
Postów
111
Buchów
0


Koncert Araba z HempGru :)


Przed Arabem jeszcze wiele wiele pracy, ale coś go wyróżnia pośród innych ludzi na nielegalnej scenie pozatym sam pisał ze jest 2 raz na scenie wiec nie wymagajcie by napie****ał jak OSTR albo Peja czy inny "znany" raper. Dopiero wszystko przed nim nie warto go skreślać na starcie, czas pokaże.
 

KrólTrefl

Well-known member
Rejestracja
Paź 5, 2012
Postów
192
Buchów
2
[...]Jak dla mnie koleś wymiata ma rymy nie do wy***ania[..]

Przekaz ma przeciętny, tekst się często nie klei, ale flow mi się podoba...

Ciężko się spinać, jak się jest ciągle mułem za***anym :)
Lolek od rana do wieczora, to droga donikąd, a ludzie, którzy w nadmiarze palą trawę, nigdy niczego nie osiągną - tak mi powiedział szef w pracy, a on się zna :)

E tam gadasz jak by mniej palił to by te jego utwory lepiej wyglądały ale on jest tam skuty że ledwo wie gdzie jest albo wcale nie wie :zjarany:

Drodzy koledzy, on sam mówi że nie jest za mądry ( żeby nie pisać tego agresywnie), i tylko dzięki MJ pisze teksty. A to że pali zapewne palenie od dilla (jak większość nieuświadomionego społeczeństwa) z pewnością mu nie pomaga... W każdym razie szanuje Araba, i życzę mu jak najlepiej...

Przepalona mózgownica araba aż dziwne, że jeszcze pozwala mu składać ledwo rym do rymu. <rotfl>
Ten cały Kaen niczym nie różni się od Eminema. Myśli, że ubierając się tak samo, rymując tak samo i mając takie same bity zrobi pieniądze w tym kraju <rotfl>

Nie rozumiem tych hejtów w strone Kaena,z tego co wywnioskowałem z wywiadów jest inteligentnym człowiekiem, i ta maska pomaga mu w końcu być silnym. Kto by nie chciał oderwać się od swojego monotonnego życia, włożyć maskę i być np.batmanem? Myślę że Kaen wejdzie wysoko w polskim rapie, nie tylko dzięki PROSTO...
 

MamTymbarka

Well-known member
Rejestracja
Gru 3, 2011
Postów
513
Buchów
0
Przekaz ma przeciętny, tekst się często nie klei, ale flow mi się podoba...





Drodzy koledzy, on sam mówi że nie jest za mądry ( żeby nie pisać tego agresywnie), i tylko dzięki MJ pisze teksty. A to że pali zapewne palenie od dilla (jak większość nieuświadomionego społeczeństwa) z pewnością mu nie pomaga... W każdym razie szanuje Araba, i życzę mu jak najlepiej...



Nie rozumiem tych hejtów w strone Kaena,z tego co wywnioskowałem z wywiadów jest inteligentnym człowiekiem, i ta maska pomaga mu w końcu być silnym. Kto by nie chciał oderwać się od swojego monotonnego życia, włożyć maskę i być np.batmanem? Myślę że Kaen wejdzie wysoko w polskim rapie, nie tylko dzięki PROSTO...

dałbym bucha. no wkońcu ktoś mądry.
nie wiem po czym wy go oceniacie,ziomek zajawka ma w sieci pare utworów, swoich zwolenników (gimby, na osiedlu z telefonami w rękach ,krzyczacy CHCESZ PODSKOCZYC MI NO NAPEWNO!) , ale tez starsze grono odbiorców,które go rozumie bo sami wkońcu palimy..
zobaczymy co będzie z chłopakiem,bilon się nim zajmie,juz go wzieli pod skrzydła,czekajmy na rozwiniecie akcji, ja się nim jaram,moze geniuszem to on nie jest,ale kto w dzisiejszym mainstreamie ma studia skonczone,procz Eldoki,hm bo bilon to wiem ze liceum nawet chyba nie ukończył.
Co do KaeNa zgadzam się w 100%,z kolegą u góry.
Skąd porównanie do Eminema? nie ma z nim nic wspólnego, nawija na swój sposób,jest kozacki,ma dobry głos,motyw z maską za***isty że nikt w sumie nie zna jego prawdziwej twarzy,choć można się domyślać jak wygląda,ale jako jednemu z nielicznych udało mu się to zachować w tajemnicy, za co też props! :zjarany:
buch z wami
 

rebeliant

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 26, 2011
Postów
836
Buchów
0
ale kto w dzisiejszym mainstreamie ma studia skonczone,procz Eldoki,hm bo bilon to wiem ze liceum nawet chyba nie ukończył.

Kod:
pih - prawo
Duże Pe - Ekonomia
Łona - prawo
mes - prawo (nie ukonczyl, studiowal na dwa kierunki, tylko nie pamietam, jaki byl ten drugi)
pezet - dziennikarstwo
slon - dziennikarstwo
tede - dziennikarstwo
bosski roman - teologia albo religioznastwo, juz dobrze nie pamietam
juras - teologia
tymon - ekonomia
Stasiak - politologia spec. marketing polityczny
Smarki Smark - prawo
Pan Wankz - Socjologia, wykładowca na Uniwersytecie Opolskim, doktorant w IS UJ
Eis - zarządzanie
Volt - fizyka ( nie wiem czy skończona )
OSTR- Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie skrzypiec
Diox studiuje grafikę na wydziale Sztuki Nowych Mediów w Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych
Tetris - Anglistyka
LaikIke 1 - anglistyka
Młodziak/Młody M - coś z geografią.
Fokus - informatyka 
Muflon - Politollogia
gural dziennikarstwo
Cira - filologię angielską, 
Hukos i Bnn (Fabuła) - politolodzy
Ede (Fabuła) informatykę na uniwerku + mechanikę i budowę maszyn na PB
Pjus - socjologia ISNS UW 
Filip z NaPółEtatu -  medycyna
Ash - informatykę
Małpa - geografia
Mejdej ( Okoliczny Element, Dinal ) - socjologia
Bisz - kulturoznawstwo
Peerzet - informatyki stosowanej na AGH w Krakowie
Orzeu ( projekt nasłuch ) - etnologia
Chyba tyle ;)
 
Ostatnia edycja:

RahCiach

Well-known member
Rejestracja
Kwi 21, 2012
Postów
230
Buchów
0
pih - prawo
Duże Pe - Ekonomia
Łona - prawo
mes - prawo (nie ukonczyl, studiowal na dwa kierunki, tylko nie pamietam, jaki byl ten drugi)
pezet - dziennikarstwo
slon - dziennikarstwo
tede - dziennikarstwo
bosski roman - teologia albo religioznastwo, juz dobrze nie pamietam
juras - teologia
tymon - ekonomia
Stasiak - politologia spec. marketing polityczny
Smarki Smark - prawo
Pan Wankz - Socjologia, wykładowca na Uniwersytecie Opolskim, doktorant w IS UJ
Eis - zarządzanie
Volt - fizyka ( nie wiem czy skończona )
OSTR- Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie skrzypiec
Diox studiuje grafikę na wydziale Sztuki Nowych Mediów w Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych
Tetris - Anglistyka
LaikIke 1 - anglistyka
Młodziak/Młody M - coś z geografią.
Fokus - informatyka
Muflon - Politollogia
gural dziennikarstwo
Cira - filologię angielską,
Hukos i Bnn (Fabuła) - politolodzy
Ede (Fabuła) informatykę na uniwerku + mechanikę i budowę maszyn na PB
Pjus - socjologia ISNS UW
Filip z NaPółEtatu - medycyna
Ash - informatykę
Małpa - geografia
Mejdej ( Okoliczny Element, Dinal ) - socjologia
Bisz - kulturoznawstwo

mała korekta, to Rahim, a nie Fokus skończył informatykę. Fokus nawet nie zaczął studiów, ledwo ogarnął średnią szkołę.

Co do Araba wtrącę się jeszcze raz. ludzie nie hejtujcie tak, każdy wyraża tu swoje zdanie, a nie specjalnie obraża Araba.
Jak chłopak narazie jest średniawa, to może kiedyś się wybije i wyjdzie mu coś fajnego? kto wie :)

Edit: ajj pomyliłem technikum informatyczne ze studiami, mój błąd. Ale co do Fokusa to ten nie przystąpił do studiów. zwracam honor, buszek z tobą :D
 
Ostatnia edycja:

rebeliant

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 26, 2011
Postów
836
Buchów
0
mała korekta, to Rahim, a nie Fokus skończył informatykę. Fokus nawet nie zaczął studiów, ledwo ogarnął średnią szkołę.

Co do Araba wtrącę się jeszcze raz. ludzie nie hejtujcie tak, każdy wyraża tu swoje zdanie, a nie specjalnie obraża Araba.
Jak chłopak narazie jest średniawa, to może kiedyś się wybije i wyjdzie mu coś fajnego? kto wie :)

Pewny ?
Jakiś artykuł o PFK:
Rahim przyznaje, że szybko się ogarnął: skończył technikum, rozpoczął studia z zakresu zarządzania na Akademii Ekonomicznej w Katowicach

WIKI:
Rahim właściwie Sebastian Salbert (ur. 17 listopada 1978 w Katowicach), znany również jako Straho – polski raper, producent muzyczny i inżynier dźwięku, a także przedsiębiorca

:):):):):
 

Immortal

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2012
Postów
50
Buchów
0
Dla mnie rap Araba nada się jedynie pod mega fazę wgniatającą w fotel i odcinającą umysł :)
W sumie to słuchałem tylko numeru "30" ;-)

A jeśli chodzi o Kaena, jakoś do mnie nie przemawia. Nie chodzi o maskę, taki wizerunek sceniczny. Ale jakoś mi jego głos nie pasuje i flow. W tekstach czasem też można doszukać się monotonii.

Ale nie chce oceniać bo tak jak mówię przesłuchałem raptem kilka numerów powyższych panów :)
 

UnFuckAble

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2011
Postów
112
Buchów
0
Podpinam się pod wypowiedź Immortal'a.
Wiadomo, każdy ma swoje kawałki do jarania. Moim "rozpalającym" przez długi czas był "Ja się wcale nie chwalę". Ale później gdzieś na totalnym upie****eniu usłyszałem właśnie Trzydziestkę naszego kolegi Araba Kebaba. No i tak już zostało.. :)
 

FYAH

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2011
Postów
236
Buchów
0
Mi on na początku nie podszedł, ale obecnie myślę, że ma chłopak robi mega progres. W Półfinale i finale "żywego rapu" udowodnił że szybko sie uczy, bo eliminacje to był jego pierwszy raz na scenie. Technicznie nie jest mocny, ale to jest kwestia treningów. Ma za to coś czego nie da się wyszkolić. Prawdziwość, własną stylówę (większość raperów latami to wyrabia) i specyficzny sposób bycia, charyzmę stand-up'ową. Nie bez powodu ma najwięcej wyświetleń ze wszystkich uczestników, najwięcej właśnie o nim się gada, chociażby tu - mówimy o nim, a nie o korkim czy centrum strona którzy uczciwie wygrali bo są już wyszlifowani, a Arab po wyróżnieniu i lekkiej polerce myślę że będzie nieźle rozpie****ać.

Tacy ludzie właśnie osiągają najczęściej sukcesy. Wpada 100 uczestników i najwięcej mówi się o jednym - nie ważne kto wygrywa. Było sporo takich przykładów w PL i na świecie w różnych muzycznych programach i nie tylko.
 
I

intruz

Guest
Popierm przedmówce większość neguje na gulu i zazdrości, gość będzie dobry.
 

negatyw

Well-known member
Rejestracja
Sie 12, 2012
Postów
328
Buchów
0
Jak wy rozumiecie ze ta muzyke co ten tym robi podlega do hip-hop-u.
To widze że wy tez musicie zabrać du*ę w troki i kupywaćjuż bilet na sunrise festival 2013.:lol3::lol3::lol3::lol3::lol3::lol3:
 

AmericanCoCo

Well-known member
Rejestracja
Lip 18, 2012
Postów
97
Buchów
0
Ja tam jaram się Arabem w ch*j, może to kwestia gustu kto go lubi kto nie. Jeden lubi Araba, a drugi Kaena czy ch*j wie kogo.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół