nasiona marihuany

Nowa gwiazda ARAB

Wyszukiwarka Forumowa:
C

Cweluch

Guest
A co wy sie go u***aliscie? zwykly chlopak z dzielnicy, ot co a ze sobie napizgany porymowac lubi? Jak jeszcze lubi go ktos sluchac? ku**a..czemu nie? Hejty w du*e...jak ktos nagra co lepszego to wrzucajcie tu, chetnie posluchamy waszej"lepszej" tworczosci:D
 

ZuchwałyZielarz

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2012
Postów
55
Buchów
0
Mi tam Arab rymami k***ia fajnie :lol3:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=B6sdIILh1x8[/youtube]
 

rebeliant

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 26, 2011
Postów
836
Buchów
0
A co wy sie go u***aliscie? zwykly chlopak z dzielnicy, ot co a ze sobie napizgany porymowac lubi? Jak jeszcze lubi go ktos sluchac? ku**a..czemu nie? Hejty w du*e...jak ktos nagra co lepszego to wrzucajcie tu, chetnie posluchamy waszej"lepszej" tworczosci:D

Nie chodzi o hejty tylko o opinie bo jeśli ktoś sam nie rapuję to wcale nie znaczy, że się na tym nie zna tak ?
Przecież każdy ma prawo wyrazić własną opinie i ją jakoś argumentować, co innego jak ktoś wali jakieś bezpodstawne hejty, wyzwiska.
 

DanishFarmer

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2012
Postów
439
Buchów
40
ku**a wyrażać swoją opinie na temat utworu to nie ciśnięcie na czyjąś osobę. Jak można kogoś oceniać skoro się go nie zna, bluzgacie na typa i jeszcze mówicie że wyrażacie swoją opinie na temat jego twórczości. Ogarnijcie się, HipHop to subkultura RAP to technika mówienia polegająca na składaniu zdań które się rymują i nie ma inaczej. Co do samego araba niech jedzie dalej, bo prawda jest taka ze im dłużej coś robisz tym lepszy się stajesz, więc z płyty na płytę będzie lepszy. Choć w mój gust nie trafia i nie słucham go ale kibicuje mu. Dla was mam kawałek.

 

negatyw

Well-known member
Rejestracja
Sie 12, 2012
Postów
328
Buchów
0
Weż chlopie z tym arabem on nawet nie wie na czym ta muzyka polega.h.. mnie to obchodzi ze odpala blanta i przez cala nute taka nawijka.Jego texty to na PAPIERZE TOALETOWYM powinni drukować!!!!!:lol3::lol3::lol3::lol3::lol3::lol3:
 

rebeliant

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 26, 2011
Postów
836
Buchów
0
Co do samego araba niech jedzie dalej, bo prawda jest taka ze im dłużej coś robisz tym lepszy się stajesz, więc z płyty na płytę będzie lepszy.

Jak chcesz mi powiedzieć, że Fokus, nie poczynił regresu dekady to Cię wyśmieję !
To nie zawsze jest tak jak piszesz !
 

DanishFarmer

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2012
Postów
439
Buchów
40
Jak chcesz mi powiedzieć, że Fokus, nie poczynił regresu dekady to Cię wyśmieję ! To nie zawsze jest tak jak piszesz !

Fo teraz pisze teksty, no nie da się ukryć pod publikę. To raczej nie jest regres a inna stylistyka pisania, co do flo no to fokus ma nie naganną dykcje. Lepszą niż na pfk czy AO, Prewersje Mi osobiście ładnie arbuz porezały, więc proszę nie mów że ma regres. Bo z płyty na płytę było słychać jego postępy. Zresztą, nie będę z Tobą dyskutował bo Ty przecież jesteś artystą i sie znasz na tym lepiej nie?
 

SwMarjan

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
225
Buchów
0
Z tego co wiem , dostał wyróżnienie z tego żywyrapu czy jak sie to zwie :sunny: dla mnie ok a jak ktoś pisze że nie zrobi kariery bo ma ksywe chujową , to niech sie wróci do szkoły. Czas pokaże czy go na coś stać.
 

rebeliant

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 26, 2011
Postów
836
Buchów
0
Fo teraz pisze teksty, no nie da się ukryć pod publikę. To raczej nie jest regres a inna stylistyka pisania, co do flo no to fokus ma nie naganną dykcje. Lepszą niż na pfk czy AO, Prewersje Mi osobiście ładnie arbuz porezały, więc proszę nie mów że ma regres. Bo z płyty na płytę było słychać jego postępy. Zresztą, nie będę z Tobą dyskutował bo Ty przecież jesteś artystą i sie znasz na tym lepiej nie?

Nie jestem artystą, przecież napisałem to wczesnej co wcale nie znaczy, że nie mogę się na tym znać, prawda ? Chyba, że się mylę to mnie popraw.
Jak możesz powiedzieć, że ktoś pisze teksty pod publikę skoro osiąga jakieś marne wyniki ze sprzedaży. ? Jak by pisał pod publikę to by się płyta sprzedawała, tak ?
A i powiedz mi co genialnego jest takiego w Fokusie ? Znajdzie Ci dużo ludzi z taką dykcją albo i nawet lepszą.
Fakt faktem flow kiedyś miał. Dziś już raczej nie da takiej zwrotki jak na powierzchniach tnących.
 

1percenthc

Well-known member
Rejestracja
Sie 22, 2012
Postów
814
Buchów
3
Nie wiem jak można nie lubić araba. Elo!

1%,

<coolpalacz>!
 

RahCiach

Well-known member
Rejestracja
Kwi 21, 2012
Postów
230
Buchów
0
Dobry to on może być jako gwiazda dla przepalonych gimnazjalistów, ale jako artysta, raper to jest na niskim poziomie, z zamulającym flow i kiepskimi tekstami. Gdzie mu do elity polskiego rapu (ksywek nie wymienię bo się zaraz zlecą hejty).
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół