nasiona marihuany

Sweet Soul -"nastepca" Auto Jacka bez autoflo

Wyszukiwarka Forumowa:

Blue_coktail

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2010
Postów
81
Buchów
1
______________________________
Sweet Soul
______________________________


Odmiana która jest wynikiem wielu crossów pomiędzy naszym Graphefruit i wybranego fenotypu Auto Jacka.
Ona sprawia, że ​​ma solidną łodygę z dużymi liśćmi. Aromat jest intensywny, unikalny przypominający słodycz podobną do cukierków.
Smak jest również słodki, ale zupełnie inny od wszystkich innych odmian. Wytwarza duże pąki pokryte włoskami.
Prawdziwa przyjemność dla duszy!​

_______________________
Czas kwitnienia: 8 tygodni​

Wysokość: 60-100 cm.
_______________________​


Niestety brak zdjęć- jest to nowa odmiana​

czyżby Female seeds zrobiło to na co dużo z nas czekało szybki fenotyp Auto Jacka połączony z Graphefruitem dało by
wspaniała odmiane . "Nibyauto: jakim był Auto Jack dochodził w Polsce bez problemu
wiec bardzo możliwe jest dojscie także Sweet Soul .Albo jest to przełom i kolejny pewniak na OUT albo zwykły chwyt marketingowy female seeds.​


:spalony:​
 
Rejestracja
Cze 8, 2011
Postów
1,952
Buchów
0
mam ta odmiane wyrzuce na out i zrobie fotorelacje :D zapowiada sie ciekawie zobaczymy jak bedzie w praktyce ;) hehe pozdro
 
U

Usunięty 12614

Guest
Sweet Soul -"nastepca" Auto Jacka bez autoflo
Nie ma jak być następcą podróbki ;) w końcu auto jack to pseudo Jack Herer, który ma wspólną z tą odmianą jedynie nazwę
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Zapomnij o tym, że to dojdzie w PL, a już nazywanie go "pewniakiem" to gruba przesada.

Zygi, nie gadaj bo dobry ten (nie)Auto Jack aka Early Cinnamon był. Moc bez porównania z jakimiś jackami herrerami automatami.
 

Blue_coktail

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2010
Postów
81
Buchów
1
Właśnie Ci co mieli "nie"auto jacka byli zadowoleni bodajze dochodziła ta odmiana, i mimo tego ze okazala sie nie wypałem . Przy zakupie auto wyrastala im roślinka kilka razy wieksza dająca wiekszy i mocniejszy plon niż automat.:yeahh:


Female seeds robi co może zeby wypuszczać coraz to nowe odmiany
Sweet soul to cos jak Outdoor Graphefruit tak mi sie wydaje a moze się mylę


Outdoor Graphefruit = Graphefruit X Easy Sativa
Sweet soul = Graphefruit X "nie"Auto jack (według FS jakies za***iste pheno)


i tak pewnie brak jakielkolwiek selekcji i bedzie z 5 fenotypów :lol3:


sam juz niewiem Female seeds schodzi na psy zamiast robić selekcje i usprawniać odmiany które maja robią typową masówke . Po ch*j robic selekcje lepiej zrobić krossa nazwać tajemnicza odmianą ,pie****nąć ładny opis i opychać ludziom za normalna cene :pl:.
 

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
Trochę nie rozumiem metody działania FS. Najpierw polegli w automatyzacji Jacka, wciskając później ludziom że niby tak miało być, po czym krosują to z Grejpfrutem.
Chyba jestem staroświecki i nie nadążam za nowymi trendami mieszania genów ruderalis do odmian bez autoflo.



Chyba jestem staroświecki i nie nadążam za nowymi trendami mieszania genów ruderalis do odmian bez autoflo.

Właśnie Ci co mieli "nie"auto jacka byli zadowoleni

Uprawiając out w Polsce należy być zadowolonym jak Ci nic nie spleśnieje i nie okradnie spota.
 

Blue_coktail

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2010
Postów
81
Buchów
1
Chyba jestem staroświecki i nie nadążam za nowymi trendami mieszania genów ruderalis do odmian bez autoflo.


Tu nie chodzi nawet o to w tych czasach wszystko sie kreci woku pieniedzy . Marketing marketing i jeszcze raz marketing ,seed banki robią nas w hu*a:zombi: [no może nie wszystkie]ale z odmainami z autofloweringiem
jest tak ze prawie wszystko to jeden ch*j . A SEEDBANKI pie****a ze zrobili amnesie auto która obok amnezjii nawet nie leżała:pl:

i tutaj należa sie brawa dla naszego forumowego kolegi Bebook-a za
przecudny cross co mu wyrusl hejzomatik z pełnym af .:salut: takich ludzi nam trzeba.


normal_DSCN4364.JPG

Uprawiając out w Polsce należy być zadowolonym jak Ci nic nie spleśnieje i nie okradnie spota.

Klimat sie ociepla pogoda sie ***ie , złodziejii z roku na rok przybywa czy doczekamy czasów gdy można bedzie bez strachu posadzić sobie MJ w ogrodzie a słońce bedzie nam świecic kiedy chcemy .kto wie..

:zjarany:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół