nasiona marihuany

wyrok za uprawe 24 plantow

Wyszukiwarka Forumowa:

CannabisGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2008
Postów
2,336
Buchów
30
Okno miałem w pokoju na całej ścianie.

To mamy definitywną odpowiedź. Na YouTube są filmy "Never get busted/raided", czy coś takiego dot. m.in. kamer termowizyjnych. Patrzy się na ciepło po oknach właśnie. Jak znajdę to wrzucę.

Dodano:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=InJHDLNCRzc[/youtube]Od 13 minuty o kamerach, a od 17:48 widok na domy.
 

kocham_weed

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2009
Postów
158
Buchów
0
.... Co Ja czytam. Boxa w pokoju jest łatwo wykryć, jeżeli masz pokój gdzie jest meblościanka z tv a z drugiej strony masz boxa to w samym pokoju będzie różnica temperatur. Jedna strona będzie cieplejsza druga cześć z meblościanką będzie chłodniejsza i tak to wygląda. Po drugie ciepło ucieka do góry, więc nawet daszek boxa/namiotu będzie cieplejszy. Musiał byś podnieść temperaturę w mieszkaniu do tej samej co w boxie albo w boxie obniżyć do temp pokojowej. Tylko jak tutaj HPS schłodzić do 21stc.

Prawie cała moja poprzednia wypowiedź była o tym, że z zewnątrz nie da się wykryć samego boxa. Popatrz na przykładowe zdjęcia budynków w termowizji na grafice google. Rozkład temperatur jest równomierny, najwięcej ciepła ucieka w okolicach okien i różnych "mostów termicznych" jak stropy czy balkony. Konwekcja ciepła występuje w każdym ogrzewanym budynku, a mimo to na tych zdjęciach nie daje się zauważyć żeby pod sufitem było cieplej niż przy podłodze.

Nie czarujmy się, 600W HPS to jak mała farelka i na dłuższą metę potrafi zauważalnie podnieść temperaturę w pokoju.

EDIT:
W filmie zaprezentowanym przez @CannabisGrower potwierdza się to o czym wspominałem: trzeba unikać koncentracji ciepła w jednym miejscu, albo tak jak już ktoś wspomniał, podpiąć się do przewodu kominowego - ciepło w takim miejscu to nic nadzwyczajnego, więc nie wzbudza podejrzeń.
 
Ostatnia edycja:

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
zeby jeden hps 600 mogl zagrzac sciany domu to musialbyc smigac 24 h i musialy by byc zamkniete drzwi do tego pokoju czy tam okna , czyli bez sensu,, bo powietrze nie wymieniane na swieze , krazace w kolo moze latwo podniec tempe w boxie , termowizja nie widzi przez szyby, wiec nie widza jak rozlozona tempa w domu , widac tylko sciany i dach domu , pracujacy box w pokoju wydmuchujacy powietrze na pokoj daje stal temp powietrza i zeby nagrzal sciany od zewnatrz to musi naprawde kilkanascie dni pracowac 24 h zeby tempa byla zauwazalna przez termowizje , a co do podpiecia pod komin to nastepny poroniony pomysl , ja zrobilem to tylko raz , i dobrze ze jak szedlem do auta popatrzalem na komin, caly syf brud lecial do gory a jak w piecu palilem to dym wylatywal na 7-9m iskrzac sie i zabierajac caly cyf jaki byl ,gdzie sasiedzi mieli na max 60 cm, hehe wiec lepiej zainwestowac w dobry filtr np rhino i wyrzucac cieplo na dom , wtedy bez przypalu , nawet teraz mam na strychu 850 watt i zero przypalu swieze powietrza zaciagam z domu i stare wtlaczam spowrotem i zero przypalu ,l jak sie dobrze zaplanuja to nikt sie nie dowie pozdro
 

Auto_Flow

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2010
Postów
353
Buchów
3
Co innego gdy szukają czegoś termowizją a co innego gdy coś chcą potwierdzić.....

Podpie****ił ktoś i tyle..... Przyjechali upewnili się, powąchali...... złapali.

Tak prawda, jadą i szukają tam gdzie mają cynk. Nawet te słynne na forum helikoptery lecą tam gdzie są ,,przypuszczenia".

Człowiek człowiekowi wilkiem...... a kiwi kiwi kiwi...... :crazy:
 

Natural

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2011
Postów
1,870
Buchów
1
no chlopaki z tego co widze to zaczeli znowu oblatywac helikopterem
u mnie (blanch) od przedwczoraj okolo 22:20 oblatuje okolice, na bank sprawdzaja temp
takze jak ktos w tych godzinach dmucha mocnymi lampami to moze sie spodziewac vana za pare dni :D

miejcie oczy szeroko otwarte :bounce:
 

GFR

Well-known member
Rejestracja
Lip 18, 2011
Postów
136
Buchów
1
no chlopaki z tego co widze to zaczeli znowu oblatywac helikopterem
u mnie (blanch) od przedwczoraj okolo 22:20 oblatuje okolice, na bank sprawdzaja temp
takze jak ktos w tych godzinach dmucha mocnymi lampami to moze sie spodziewac vana za pare dni :D

miejcie oczy szeroko otwarte :bounce:
w okresie letnim czesto lataja helikoptery ale nie sadze ze to garda :D mam boxa w garazu to juz bym mial wana pod domem :D fakt stal jakis lachmyta 3 dni niedaleko mojego domu ale juz nie stoi ;p :pr:
 

TySwierzak

Member
Rejestracja
Maj 30, 2013
Postów
20
Buchów
0
Serwus.
Pytanie mam takie,zamowilem trochę rzeczy z growshop.ie i poszło to na mooj adres.
Co mowicie??? Jest jakies prawdopodobienstwo ze jest jakis monitoring wysylek czy sam sklep nawet moze jakos wspolpracowac z gardą???
Z gory dzięki za odp.
 

kamils

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2012
Postów
274
Buchów
0
nigdy nie zamawiaj na swoj adres duzej ilosci sprzetu ;) skadkolwiek ;)

jak juz zmowisz nie odpalaj od razu ;)

w irlandii NIE MA helikopterow z kamerami termowizyjnymi, sa okazjonalnie wypozyczane z uk i maja zastosowanie jedynie do wielkich upraw, gdzie chodzi jedynie o potwierdzenie takiej plantacji. nikogo nawet irlandczykow czy brytyjczykow nie stac na przeczesywanie mini upraw z termowizja, bo koszt godziny lotu takiej maszyny jest kilkakrotnie wiekszy niz mozliwa grzywna za uprawe, a trudnosc wykrycia takiej uprawy przy nieszczelnych budynkach klasy BRE od D w dol jest nie do przeskoczenia.

najczestszym powodem wpadek jest dlugi jezor ogrodnika, zyczliwi znajomi/wspolnicy, sasiedzi ktorzy np. widza lune swiatla z boksa postawionego przy oknie czy z ciekawoscia spogladajacy na suszace sie krzaki (o zapachu juz nie bede wspominac), ogrodnicy cwaniaczki wpadaja tez kombinujac jak tu ukrasc prad lub jak leca w chu*a z landlordem. no ale to dobrze ze wpadaja, bo prawo selekcji naturalnej eliminuje takich mniej ogarnietych i przez to mniejsze ryzyko jest dla tych bardziej ogarnietych ;)

kropka
 

bedziebyczo

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
134
Buchów
0
nie wiem czy to sie przyda ale pracowalem ostatnio dla sympatycznego goscia ,pilot samolotow pasarzerskich ,mial pomieszczenie w garazu i tak sobie zarzartowalem ze pewnie tam ziolo uprawia , troche sie temat rozwinal i jak doszlismy do latania z kamerami termo powiedzial ze za Chu..a nie lataja tutaj bo by wiedzial ,helikoptery pojawiaja sie na okazje np wyscigow samochodowych albo zamieszek inaczej nie ma zadnych lotow z termowizja
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
znowu czytam chyba wypowiedzi 4 latkow z kreconymi zebami,
w irlandi maja 2 helikoptery z fulla thermovision, to raz http://www.garda.ie/controller.aspx?page=36 , http://www.independent.ie/irish-news/drivers-alerted-to-lowflying-helicopters-26800704.html
dwa , helikoptery lataja caly czas , i ja o tym wiem, nie raz slysza , czytam ze zlapali kogos za pomoca termowizji, na icmaqu gosc sie kiedys wypowiadal na temat jego sytacji ze mial wizyte goscia w domu co latam z panem policjantem w helikopterze policyjnym i zapukal do jego domu i powiedzial ze ma za duzo ciepla na strychu i ze ma cos z tym zrobic bo nastepnym razem juz go nie uprzedzi , nie chce mi sie szukac , ale jak ktos niee wierzy to niech poszuka o iel nie zostalo skasowane, a nastepna sprawa to ze w irl jak sa szkolenia dla smiglowca ratunkowego to tez ucza sie na termowizji -bo maja szukac roznych rzecz i niestety garda o znaleziskach tez jest informowana jesli tarfi sie cos bardzo widocznego , a co do samej thermowizji to starsznie sie nia interesowalem, wiem chyba o niej wszytko , plus moj ziomek ktory byl zawodowym zolnierzem w jakis tam specjalnych oidzialach powiedzial mi ze ta zabawke idzie tak podkrecic o ile sie jest pewnym danego miejsca , ze mozna policzyc ilosc ludzi w budynku, , ale naszczescie ta zabawka tak ustawiona do szukania nic nie znajdzie bo przy tej tempie szukania caly obraz sie rozmazuje bo za duzo jest w otoczeniu temp na jaka maja ja ustwaiona ,wiec nawet lampa uliczna wydaje tak duzo ciepla ze wszystko jest wtedy zlane , moglbym pisac duzo na ten temat ale nie chce mi sie, ja wole jak userzy czytaja to co ja pisze i sa ostrozni niz jakies pierdy wyssane z .... i zmocza du*e bo beda zbyt pewni siebie , wiec chlopaki zyje tu dlugo, duzo czytam , duzo mam znajomych i nie jest mi ten temat obcy pozdro i z fartem ,
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół