nasiona marihuany

wyrok za uprawe 24 plantow

Wyszukiwarka Forumowa:

mazarpl

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2012
Postów
77
Buchów
0
ogladalem akcje przeciw uprawowe z termowizja i lajtowo wykrywali boxy w pokojach przez okna.

może i na strychu ale jak masz budbox albo secret j to na pewno go nie wykryją.Jezeli w w chacie temp jest około 21c to nie wykryja takigo namiotu.ku**a nie rozumiem was jak masz grzejnik w pokoju kolo okna to tez będzie miał wjazd na chate tak??
 

johny brawo

Well-known member
Rejestracja
Lut 27, 2012
Postów
70
Buchów
0
Powiesz coś więcej uprawie.... 24 planty to nie było to 1.44m2 i 600w..opisz proszę wielkość namiotu i słoneczko.
 
C

Caleb

Guest
ogladalem akcje przeciw uprawowe z termowizja i lajtowo wykrywali boxy w pokojach przez okna.

A jak nie ma okna? :D u mnie lata codziennie i codziennie wisi nad moja dzielnia, box stoi zaraz przy oknie... A mam tylko 600. Na poczatku wylaczalem lampe a teraz lajt jak wisza to jeszcze wyjde na patio i centralnie na nich sie patrze. Nie ma ch... Ktos sie wypucowal.... Tak sadze
 

mazarpl

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2012
Postów
77
Buchów
0
A jak nie ma okna? :D u mnie lata codziennie i codziennie wisi nad moja dzielnia, box stoi zaraz przy oknie... A mam tylko 600. Na poczatku wylaczalem lampe a teraz lajt jak wisza to jeszcze wyjde na patio i centralnie na nich sie patrze. Nie ma ch... Ktos sie wypucowal.... Tak sadze

następne potwierdzenie ze to kit z tym vanem
 

ASTRONOM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 20, 2009
Postów
868
Buchów
0
następne potwierdzenie ze to kit z tym vanem

Troszkę mi ciśnienie podnosisz, ale wbijam w to. Pie****isz że nie wykryje. To mam pytanie miałeś korwa takie cudo w ręku że jestes taki pewny swojej racji? Bo ja nie miałem i pisze to co widziałem w papierach które otrzymał prawnik. I co.widziałem pod chata przed zatrzymaniem i pewne jest zr vany i helikopterami latają po miastach, bo to już nawet w tv widziałem. Pozdro
 

mazarpl

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2012
Postów
77
Buchów
0
Troszkę mi ciśnienie podnosisz, ale wbijam w to. Pie****isz że nie wykryje. To mam pytanie miałeś korwa takie cudo w ręku że jestes taki pewny swojej racji? Bo ja nie miałem i pisze to co widziałem w papierach które otrzymał prawnik. I co.widziałem pod chata przed zatrzymaniem i pewne jest zr vany i helikopterami latają po miastach, bo to już nawet w tv widziałem. Pozdro

spoko koleszko nie cisnieniuj się,kamery termo używam w pracy wiec cos tam wiem ;) tak jak mowilem strych albo jak bys miał w pokoju 4x600 albo więcej bez zadnego boxa to wykryją,reszta to jest lotto.
Nie twierdze ze kłamiesz może papuga cie oklamal.

Kolezka ma boxa 3x6 do tego 6x1000w w Dublinie uprawia już 5 lat bezprzerwy,psy lataja pare razy dziennie nad chata i zdnego problemu nie ma.
 

DanishFarmer

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2012
Postów
439
Buchów
40
Buahahahahaha co Ty gadasz za bzdury! Ty wiesz jak przy 2x 600w temperatura się podnosi? Na termowizji od razu widać różnicę nawet o ćwierć stopnia, a Ty mówisz że przy paru 600w nic nie zobaczą? http://www.kameratermowizyjna.com/Flir_kamery_T400.html z takim sprzętem już by Ciebie namierzyli a uwierz mają lepszy sprzęt. Jedyna ochrona to coś co nie przepuszcza promieniowania czyli np ołów. Kolejna historyjka typu kolega kolegi. Ja mam kolegę który mieszka na księżycu :a
 

mazarpl

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2012
Postów
77
Buchów
0
Buahahahahaha co Ty gadasz za bzdury! Ty wiesz jak przy 2x 600w temperatura się podnosi? Na termowizji od razu widać różnicę nawet o ćwierć stopnia, a Ty mówisz że przy paru 600w nic nie zobaczą? http://www.kameratermowizyjna.com/Flir_kamery_T400.html z takim sprzętem już by Ciebie namierzyli a uwierz mają lepszy sprzęt. Jedyna ochrona to coś co nie przepuszcza promieniowania czyli np ołów. Kolejna historyjka typu kolega kolegi. Ja mam kolegę który mieszka na księżycu :a
A płyta gipsowa z powloka olowiana,mówi ci to coś ?no i namiot który tez coś t zabezpiecza
 

Fidel Gastro

Stary wyjadacz cukierasków...
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2011
Postów
4,327
Buchów
4
A co masz zamiar lokalizowac i grabic okolicznych farmerow? :D
 

mazarpl

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2012
Postów
77
Buchów
0
Wiesz jaką cienką warstwą jest wyłożona taka płyta? No i na pewno masz takie płyty.



i ten twój kolega pewnie ma taki namiot...

Od 0.5 do 3 mm wystarczająca grubość,na rynku jest rownież folia maskujaca thermal ir blocker
 

ASTRONOM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 20, 2009
Postów
868
Buchów
0
A płyta gipsowa z powloka olowiana,mówi ci to coś ?no i namiot który tez coś t zabezpiecza

Najpierw mówisz że milewska jedzie 4 x 1000 w bez problemu, może tak być jak wyciąg ma prosto na dwór. A teraz z płytą wyskakujesz, w takim wypadku to napewno pomaga. Papuga w hu*e nie przywalil bo sam widziałem ten papier i było wyraźne napisane.
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Growbox to nie Fukushima, po co wam ołów? Ołów zatrzymuje promieniowanie rentgenowskie... Do izolacji cieplnej lepszy jest zwykły styropian.

To ile tych lamp miałeś, astronom? Też mi trudno uwierzyć że po samym cieple doszli gdzie jest uprawa.
 

Soldier24

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 25, 2011
Postów
668
Buchów
2
Czytam cały temat i tak rozkminiam z tym ciepłem.
Na zdrowy rozum to ściema z tym vanem i kamerą .
Nie rozumiem jak mogą wykryć że masz boxa czy tam namiot .

Ktoś musiał Cię pod***ać bo innego wyjścia nie ma .
Gdzieś był przeciek a ten van to tylko tak wpisane .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół