nasiona marihuany

wyrok za uprawe 24 plantow

Wyszukiwarka Forumowa:

ASTRONOM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 20, 2009
Postów
868
Buchów
0
Pokazywali ci zdjęcia z tego vana jak to wygląda ? ( miejsce uprawy pod obserwacją ?)
Wiesz ocb plama ciepła z boxa lub rooma na zdjęciu przy domowym ognisku.

Żadnych zdjęć nie było, tylko raport z gardy w którym było napisane po dluszej obserwacji apartamentu nr.... W miejscowości.... Było podejrzenie uprawy, iż kamera termo pokazywala tem średnią 21 stopni w jednym pomieszczeniu, po przeszukaniu apartamentu zostały znalezione 24 konopie i sprzęt do uprawy.
 

OldMan

And The Sea Of Green
Weteran
Rejestracja
Sty 10, 2011
Postów
1,793
Buchów
2,622
Odznaki
7
mogli dojść po czymś innym?
np. zamawianie nasion , nawozów ,ziemi?

jeśli jest tak jak mówisz ,że puszczają termo auta w miasto to może być przechlapane.
 

ASTRONOM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 20, 2009
Postów
868
Buchów
0
Wątpię wszystko kupowałem w sklepie, nasiona zamawiane na inny adres.
 

mazarpl

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2012
Postów
77
Buchów
0
w czy miałeś planty (namiot,box własnej roboty )??21C to normalna temp w pokoju jak go ogrzewasz.U mnie poniżej 20C nawet w zime nie spada.Cos mi się nie wydaje ze tak w ciemno wpadli.
 

Natural

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2011
Postów
1,870
Buchów
1
u mnie w calym domu jest 21'C wiec z pewnoscia nie przez to, jedynie przez roznice temperatur mogles wpasc, tzn cale osiedle 16-22'C a u ciebie jeden pokoik sie wyroznial non toper 26-28'C...

ile cie prawnik skasowal i czy w ogole cos mu sie udalo zalagodzic? jakas kara pieniezna? prace spoleczne? czy tylko zawiasy?
 

mazarpl

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2012
Postów
77
Buchów
0
u mnie w calym domu jest 21'C wiec z pewnoscia nie przez to, jedynie przez roznice temperatur mogles wpasc, tzn cale osiedle 16-22'C a u ciebie jeden pokoik sie wyroznial non toper 26-28'C...

ile cie prawnik skasowal i czy w ogole cos mu sie udalo zalagodzic? jakas kara pieniezna? prace spoleczne? czy tylko zawiasy?

napisał ze sr temp 21c wiec bardzo to dziwne,na codzien pracuje z kamerami termo wiec dokładnie znam ich działanie.
Pytanie gdzie byly planty i w czym??Bo nawet jak ktoś ma o pare stopni wyzsza temp o innych to nic nie znaczy,moze być 100 powodow.Dlatego chce mi się wieżyc ,ze jeździli po osiedlach i go znaleźli.
 
K

KEFIR

Guest
Jakie koszta za "papuge" ? Najwazniejsze ze sprawa wzglednie rozeszla sie po kosciach. Biale wany i czarne wolgi ... trzeba sie miec na oku.

Ostatni dodają przy uprawie powyżej 4 roślin.
na ile sprawdzone info ?
 

ASTRONOM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 20, 2009
Postów
868
Buchów
0
u mnie w calym domu jest 21'C wiec z pewnoscia nie przez to, jedynie przez roznice temperatur mogles wpasc, tzn cale osiedle 16-22'C a u ciebie jeden pokoik sie wyroznial non toper 26-28'C...

ile cie prawnik skasowal i czy w ogole cos mu sie udalo zalagodzic? jakas kara pieniezna? prace spoleczne? czy tylko zawiasy?

Z tego co zaobserwowalem to u irlandczyków jest zimno w domach na dworzu pizdzi a oni mają okna otwarte. Pewnie się wyróżniał z pośród innych. Prawnik z sądu za friko, od tlumacza dowiedziałem się że dostałem najlepszego. Inni podobno nic nie gadali, a ten gosciu klocil się z sędzią. Dobra robotę od***al według mnie. Bodajże 3 sprawy przed końcem sędzia się pytał cży przyznaję się do winy itp dodał że mam pół godz na obgadanie tego z prawnikiem. Jeśli bym się nie zgodził to sprawa poszła by wyżej i wtedy napewno by mnie u***ali, bo były dowody. Tylko zawiasy choć prawnik był pewny że dostanę godz społeczne. Duże znaczenie też miał fakt iż pierwszy raz miałem kłopoty z prawem na terenie ie.
 

mazarpl

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2012
Postów
77
Buchów
0
moglbys odpowiedzieć na moje pytanie bo ciężko mi uwiezyc w twoja historie,tym bardziej ze piszesz ze po pol roku byłes na gardzie po zazuty.Od kiedy to garda przedstawia ZAZUTY ???
 
D

delete

Guest
Pracowałeś w tym czasie?, czy może bezrobotny?
Bo to też ma raczej wpływ na wyrok.
 

ASTRONOM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 20, 2009
Postów
868
Buchów
0
moglbys odpowiedzieć na moje pytanie bo ciężko mi uwiezyc w twoja historie,tym bardziej ze piszesz ze po pol roku byłes na gardzie po zazuty.Od kiedy to garda przedstawia ZAZUTY ???

Dokładnie po pół roku gardziaz który prowadził całe dochodzenie przyejechal na chate żebym się zgłosił na garde po zarzuty, kitu nie wciskam. Jeśli nie byłeś w sądzie to nie gadaj w ie. Z tego co widziałem na sprawach to garda jest stroną oskarżającą.
 

mazarpl

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2012
Postów
77
Buchów
0
Dokładnie po pół roku gardziaz który prowadził całe dochodzenie przyejechal na chate żebym się zgłosił na garde po zarzuty, kitu nie wciskam. Jeśli nie byłeś w sądzie to nie gadaj w ie. Z tego co widziałem na sprawach to garda jest stroną oskarżającą.

skad możesz wiedzieć czy byłem w sadzie czy nie .A tak się skada ze byłem i to nie raz,moze nie we własnej sprawie ale wiem jak działa sad i garda w irl.Dlatego moje zdziwienie.
Garda na pewno by nie pokozala nikomu ze cie na termo widzieli bo po co,zeby inni wiedzieli ze jezdza białym wanem(żadna policja na swiecie nie zdradza swoich dzialan operacyjnych)
w dalszym ciągu nie odpowiedziales na pytanie gdzie były rosliny?
 

ASTRONOM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 20, 2009
Postów
868
Buchów
0
Wiesz ja tu próbuje opisać mój przykład ale jak to na forum zawsze jest ktoś mądrzejszy :) rośliny były w namiocie. Było tyle wątpliwości co do kar zwiazanychz uprawa. A że mnie pizneli i udało się wyjść lekką ręką to opisuje jak wygląda cala sytuacja, ludzie którzy mnie kojarzą wiedzą że miałem przypal. Sam byłem w szoku że garda jest stroną oskarżającą, może sytuacja inaczej by wyglądala, jakbym się nie przyznał i sprawa poszła by do wyższego sądu. Pewnie wiesz że sąd ma wyższe instancję.


Ah małe sprostowanie nie pokazali zdjęć tylko raport, z którym moja papuga się zapoznała i mi pokazał więc wiem co widział.
 

mazarpl

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2012
Postów
77
Buchów
0
Wiesz ja tu próbuje opisać mój przykład ale jak to na forum zawsze jest ktoś mądrzejszy :) rośliny były w namiocie. Było tyle wątpliwości co do kar zwiazanychz uprawa. A że mnie pizneli i udało się wyjść lekką ręką to opisuje jak wygląda cala sytuacja, ludzie którzy mnie kojarzą wiedzą że miałem przypal. Sam byłem w szoku że garda jest stroną oskarżającą, może sytuacja inaczej by wyglądala, jakbym się nie przyznał i sprawa poszła by do wyższego sądu. Pewnie wiesz że sąd ma wyższe instancję.


powiem ci tak ,ze kamera termo nie wykryje zmian temp w namiocie w mieszkaniu,chyba ze mieszkasz w szałasie albo w całej chacie jest 10 stopni a w namiocie 30.Teraz jestem pewnym ze z tym vanem to jakas sciema.Co nie oznacze ze nie wieze ze miałeś przypal ale na pewno nie przez termo.
 

Natural

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2011
Postów
1,870
Buchów
1
powiem ci tak ,ze kamera termo nie wykryje zmian temp w namiocie w mieszkaniu,chyba ze mieszkasz w szałasie albo w całej chacie jest 10 stopni a w namiocie 30.Teraz jestem pewnym ze z tym vanem to jakas sciema.Co nie oznacze ze nie wieze ze miałeś przypal ale na pewno nie przez termo.

ogladalem akcje przeciw uprawowe z termowizja i lajtowo wykrywali boxy w pokojach przez okna.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół