nasiona marihuany

wyrok za uprawe 24 plantow

Wyszukiwarka Forumowa:

ASTRONOM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 20, 2009
Postów
868
Buchów
0
Siema a więc widzę że nadal nie jest jasna sprawa z uprawa w ie. Opisze własny przykład. Roślin 24 po zatrzymaniu zostałem doprowadzony na garde w celu wyjaśnienia.
Spędziłem zaledwie 1 godz na gardzie, po czym zwolnili mnie do domu. Cały czas upieralem się że wszystko było na własny użytek. Po około 6 miesiącach musiałem zgłosić się garde po zarzuty. Otrzymałem 3. Uprawa, posiadanie i zamiary sprzedaży lub rozdania. Ostatni dodają przy uprawie powyżej 4 roślin. Sprawa ciągnęła się około roku średnio co 3 tygodnie byłem w sądzie. Musiałem zaliczyć terapię aby udowodnić że mam problem z ganja. Dodatkowo testy u gp na zawartość narkotyków we krwi. Po roku usłyszałem wyrok rok na rok w zawiasach, czyli był duży fart. Garde wycenia krzak na 400e więc uprawa była warta prawie 10000e. To by było tyle jeśli macie pytania piszcie a ja odpowiem
 

AngryBeards

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 26, 2013
Postów
508
Buchów
504
Odznaki
1
Jak doszło do przypału że wlecieli i znaleźli ?
 

ASTRONOM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 20, 2009
Postów
868
Buchów
0
Pod domem widziałem parę razy białego vana. Na komendzie dowiedziałem się że w białym vanie była kamerą termo, przez parę dni zapewniali się kiedy robiło się ciepło iwpadli odrazu z nakazem.
 

AngryBeards

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 26, 2013
Postów
508
Buchów
504
Odznaki
1
Czyli raczej nikt Cię nie wystawił. Po prostu kamerka termo pokazała zmianę temp :)
 

ASTRONOM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 20, 2009
Postów
868
Buchów
0
Dokładnie choć myślałem że ktoś mnie wy***al, ale w papierach od gardy, które otrzymał prawnik, było w nich napisane że po obserwacji kamerą termo było prawdopodobienstwo uprawy w mieszkaniu
 

Natural

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2011
Postów
1,870
Buchów
1
teraz juz wiecej licza od krzaka, powyzej 15 szt bym sie nie wychylal bo bariera 13.000e jest decydujaca czy idziesz siedziec czy nie, podobno 800e teraz krzak choc roznie na to patrza, zalezy od wielkosci roslin przede wszystkim, miales farta, watpie zeby tak ot sobie pod twoja chata stali na pewno ktos musial puscic fame, pod moja chata tez 2 dni taki van stal ale na szczescie temperatura pokojowa byla wporzo nigdzie nie bylo wiecej jak 21'C a to chyba normalna domowa temperatura

jak przeszukiwali ci chate? po lebkach czy konkretnie kazdy zakamarek itp? miales wage i worki w domu? ziolo jakies gotowe?

gdzie na ta terapie sie mozna zapisac?
 

ASTRONOM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 20, 2009
Postów
868
Buchów
0
Chate ogólnie przeszukali ale bez większych dogledzin za sofa miałem z 1kg liści z poprzedniej uprawy, i nawet tam nie spojrzał. Waga worki nasiona nawozy sts wszystko poprostu, pytał do czego służy waga. Na dodatek sam podpowiedział że do wazenia nawozów, natomiast upieralem się że worki były od nasion a waga wazylem dawki które spozywam. W dublinie cku zajmuje się terapią polaków.

Van był napewno, w papierach od gardy było napisane a prawnik dał mi kopie tych papierów i było napisane że robili podglad.
 

DanishFarmer

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2012
Postów
439
Buchów
40
To teraz masz spokój z in, jak sądzisz będą Cie sprawdzać? Jakiś kurator? Może znów vana podstawią, teraz tylko się w jakiś ołów zaopatrzyć i wysmarować ściany.
 
U

Usunięty 12614

Guest
podjechali vanem bo mieli cyne czy przypadkowa rutynowa kontrola? mieszkanie/dom na osiedlu czy na wypizdziejewie?
 
D

delete

Guest
Ile miales swiatla i jak zaarazowane wszystko?
Pokoj? Strych? Do kad odprowadzales cieple powietrze? Do srodka na zewnatrz?
Napisz jak najwiecej prosze, bo moze to komus pomoc.

Dzieki!
 

OldMan

And The Sea Of Green
Weteran
Rejestracja
Sty 10, 2011
Postów
1,793
Buchów
2,622
Odznaki
7
tylko Ty wiedziałeś o uprawie?
wydaje się mało prawdopodobne ,że puścili auto z termo na małą miejscowość bez żadnego cynku.

Faktycznie może warto było by poświęcić czas na terapię , trochę mogło by to usprawiedliwić nasze hobby w razie problemów.

Zastanawiam się tylko czy ów ośrodek na 100% trzyma dane w tajemnicy,
myślę tu o mundurowych.
 
Ostatnia edycja:

ASTRONOM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 20, 2009
Postów
868
Buchów
0
Z tego co się dowiedziałem od prawnika to oni jeżdżą po osiedlach i sprawdzają, jeśli coś im nie pasuje to robią obserwacje i taki sposób mnie zatrzymali, Zygmunt to jest mała wioska i są tam apartamenty. Myślę że też była to moja wina, nie.było filtra, fakt rośliny miały zaledwie 3 tyg i w ten weekend co mnie zatrzymali miałem jechać po filtr i podłączenie miało iść do wentylacji aby wszystko wypychalo na dwór.

O plantach wiedzieli domownicy i rodzeństwo więc wątpię aby ktoś znich, bo oni mieli korzyści z moich upraw. Terapia nie ma obowiązku współpracy z garda, tym bardziej że na terapia zajęcia wyglądają normalnie masz zadania i gadasz o uzależnieniu.
 
I

intruz

Guest
Pokazywali ci zdjęcia z tego vana jak to wygląda ? ( miejsce uprawy pod obserwacją ?)
Wiesz ocb plama ciepła z boxa lub rooma na zdjęciu przy domowym ognisku.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół