nasiona marihuany

[Sensi Seeds] Super Skunk

Wyszukiwarka Forumowa:
C

chimichurri!

Guest
Buenas!

Super Skunk, Sensi Seeds.




Stopien trudnosci uprawy: 4/10
Zbior: 7+/10
Wyglad "Bag appeal" : 9/10
Zapach: 6/10
Smakl: 7/10
"High" : 9/10
Czas Kwitniecia: okolice 6-8 tyg.

Odmiana "latwa, szybka i przyjemna" naprawde bezproblemowa, szybka w obydwu fazach, wysoki stosunek kwiatow do lisci, ponad przecietna produkcja, topy wygladaja bardzo apetycznie z duza iloscia "wlosow" hehe i pieknie oszronione. Potrafi wyrosnac potwor -bardzo symetryczna odmiana.

Wygad, hmmm nic dodac nic ujac, z mojego punktu widzenia baardzo atrakcyjnie wygladajace palenie, mysle ze bylbym sklonny "zaplacic za torbe" jezeli takowa bylaby mi zaoferowana ... bezproblemowa przy trymowaniu, z duza iloscia atrakcyjnie wygladajacych pistils/wlochow, soczyscie twardawe nuggsy, kragle i grubasne! przyjemnoscia sama w sobie jest siedzenie i dlubanie/bawienie sie tym stuffem.
Jak dla mnie, naprawde rewelacja -wysmienity sort pod tym wzgledem (zreszta zerknijcie/ocencie sami)
---------------------------------------------------------------------------------------
Zapach, w trakcie flow mocny, jest mieszanka zielenini chwastu/z lekka nuta czosnku ?! Po sporym czasie spedzonym w slojach, przy otwarciu dobiega do nas bardzo "czysty" zapach o_O powiem wam szczerze ze spodziewalem sie klasycznego smierdziucha jak to zwykle bywalo w przypadku crossow z udzialem skunk'ow, a tu takie zaskoczenie ... sort pachnie mocna herbata, z naprawde, ale naprawde delikatnym tonem skorki cytryny -wychwytuje go momentami, ale generalnie pierwsze wrazenie przynosi mi na mysl wspomniana mocno parzona herbate...
Dodatkowo cos jest w tym zapachu ze od razu daje nam do informacji z czym zaraz sie zetkniemy -naprawde po powachaniu bedziemy wiedziec ze jest to pierwszej klasy odmiana.
Palona, uugkkhhh-uuggkkgggg.... Boa dusiciel, mocny ziemnisto-olejowy posmak przy pierwszym zaciagnieciu, przy wydechu pojawiaja sie zieolne tony i hmmm typowy smak stuffu ktory byl dostepny niegdys.
---------------------------------------------------------------------------------------
"High" ... Bufff hehe! Niszczyciel Konret Faza Bez Dwoch Zdan !!
Dlugi ciezkawy haj, z lekkim poslizgiem na dziendobry -dlatego tez moze sie okazac ze niektorzy sie zalatwia na cacy hehe! Osobiscie mam problem iedy go palic, bo generalnie praca wymaga ode mnie nieco swiezosci a odmiana ta naprawde wyrywa z butow.
Oldschoolowa odmiana tylko dla doswiadczonych palaczy.

Pozdrawiam.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Bongosik

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2012
Postów
363
Buchów
3
Własnie mi dochodza 4 skunki tez od sensi, i narobiłes smaku mi tylko teraz :D
 

szuwar80

Well-known member
Rejestracja
Lis 14, 2008
Postów
332
Buchów
0
Też się właśnie bawie w SS i mam:yeahh: jeszcze S.speciala.Zobaczymy który lepszy i smaczniejszy.
 

ania11881

Well-known member
Rejestracja
Mar 8, 2017
Postów
100
Buchów
0
Miałem przyjemność palić tę odmianę, byłem mega zadowolony. Teraz sam ją uprawiam i nie mogę się doczekać.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół