nasiona marihuany

Linia produktów Biobizz [Bloom,Grow,Top-max,Heaven,Fish-mix,Acti-Vera itd]

  • Autor wątku Sławuś z council estate.
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

knsr420

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2015
Postów
261
Buchów
10
Data ważności / Best before / Termin przydatności do spożycia :)

Na jakiś zagranicznych forach czytałem, że te nawozy wytrzymują próbę czas - choć w kilku postach było zastrzeżenie, że były przechowywane w ciemnym i chłodnym miejscu. Cóż, ja swoje trzymałem przez około półtora roku w ciemnym, ale dość ciepłym miejscu. Butelki zakręciłem tak, żeby było tam jak najmniej powietrza. I teraz zastanawiam się - używać czy wydawać kasę na nowe?

Czy macie jakieś doświadczenia w tej kwestii? Jaki jest termin ważności produktów Bio-bizz? Na butelkach (try-packach) niestety nic nie piszą. Na ich stronie internetowej też nic nie znalazłem.
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Normalnie podlewaj, jak nie śmierdzi zgnilizną to się nadaje.
 
J

Jake Sully

Guest
Uzywalem i uzywam Trypack biobizza czyli (biogrow bio bloom i top max) i jestem zadowolony w pierwszej uprawie mialem male braki z ktorymi walczylem ale bylo to spowodowane ciulata ziemia oraz tym ze biobiza zaczalem uzywac dopiero w 5 tygodniu teraz lece z uprawka gdzie nie wystepuja mi zadne niedobory ziemia rowniez biobizz light.
Co do terminu przydatnosci to minal rok od otwarcia nie smierdzi uzywam i wszystko jest ok
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Również używam Produktów Bio Bizz tak jak i moi koledzy. Każdy jest zadowolony z produktu. Ciężko przedawkowac więc nawet dla początkujących jest wskazany. Ja używam Bio grow, bio bloom, top max, alg A mic. Do korzeni używałem Canna rhizotonic ale dlatego że poprostu taki się trafił. W następnym projekcie kupie całość od Bio bizz łącznie z medium. Bio grow dawałem 3,4 i na sam koniec vega 5ml na 1 wody do tego podawałem co drugie podlanie Canna rhizotonic na stres choroby itd na 4 tygodniu zaczałem dawać alg A mic bo opoznila się dostawa. Na kwitnieniu używam Bio Bloom, top max, alg A mic wszystko używam od 3 do 5 ml z czasem rośliny podnoszę dawkowanie. W pierwszy tydzień kwitnienia podałem Bio grow 3ml/1l razem z tymi na kwitnieniezaczynając od połowy dawki. Później odzywki już tylko na kwitnienie bez bio grow i Canna rhizotonic. Odżywki dawane co każde podlanie, mieszając nawozy w wodzie A nie na odwrót. Ostatnie 2 tyg sama woda.
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
@up
Ja dorzucam do tego zestawu jeszcze bio heaven , root juice i acti-vera , schemat podlewania podobny.
 

Dzikicmg

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2018
Postów
183
Buchów
0
Posiadam całą linię produktów od biobizzu bio grow, bloom, top max, bio heaven i alga mic do tego ziema all Mix czy powiniem się w coś jeszcze wyposażyć aby dobrze odżywiać moje roślinki ? Jakaś mikroze?
 

PIXAR

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
62
Buchów
0
Jak będzie swiatło led to jeszcze magnez zakup siarczan magnezu w aptece lub coś na sklepach
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
bio bloom, top max, wiecej nawozow nie uzywam. Nasiona trafiaja do Canna Terra Seed Mix, a potem juz jako sadzonki sa przesadzane do BioBizz All·Mix. Tak ze na wegu nie stosuje zadnych nawozow. Dawkowanie jakie ja stosuje dla bio bloom i top max to: przez pierwsze dwa tygodnie fazy flo 100% najwyzszej dawki zalecanej przez producenta ( ja stosuje po 5ml. na 1L wody). Po dwoch tygodniach dawke nawozu podnosze do 10ml na 1L wody, jest to dawka dla bio bloom i top max (nawozy wlewam do jednej butelki i podlewam taka mieszanka). Taka metoda sprawia sie u mnie najlepiej. Zaden diler nie zapewni Ci takiej jakosci, smaku, gabarytow, nie wspominajac juz o mocy.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Niby można tylko po co? Ziemia nabita mocno nawozami i do tego tabsy więc nie widzę sensu. Przy Biotabsach ogólnie leje sie prawie samą wodę a nawozy dodaje się tylko w razie potrzeby.
 

rafwis7317

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2019
Postów
111
Buchów
0
Niby można tylko po co? Ziemia nabita mocno nawozami i do tego tabsy więc nie widzę sensu. Przy Biotabsach ogólnie leje sie prawie samą wodę a nawozy dodaje się tylko w razie potrzeby.

Czyli na kwitnienie tez nie muszę nic dawac?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Czyli na kwitnienie tez nie muszę nic dawac?

Tak jest, możesz biopk lub compost tea pk ale nie musisz... chyba że masz jakieś glodomorne odmiany

Ale zaraz zaraz, biotabs w allmixie? jestem przekonany że popalisz rośliny... producent nie zaleca nawozonych podłoży, samym biotabs em idzie popalić roślinę
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół