nasiona marihuany

Puchnięcie topów i flush!

Wyszukiwarka Forumowa:

donBURAKzTESKO

Well-known member
Rejestracja
Gru 28, 2012
Postów
55
Buchów
0
siemanko miałem mały problem z puchnięciem topków wiec postanowiłem zrobić im flusha ponieważ przyszło mi do głowy że ziemia może być zasolona i na korzeniach mógł się osadzić np. plankton k ,,podobno się krystalizuje,,.
do rzeczy! flush był robiony odestaną woda kranową z dodatkiem melasy około 10 l wody na plant

roslinka: no name ale wygląda kusząco co?
trening: LST,i FiM
oswietlenie:8 x 23 wat philips 1150 lm sztuka
box:45cmx38x i140cm wysokość
pożywka:weg biohumus,asahi sl, flo: plankton K, asahi sl,melasa,ripen

zdjęcia przed kuracją




i zdjęcia po kuracji flush około 4 dni pózniej







:jaraczz:
polecam z czystym sumieniem zrobienie flusha gdy dajecie dużo nawozów i niewidzicie większych efektów!
z farcikiem i pozdrawiam!:harvest: mam nadzieję ze moje jeszcze urosną bo dopiero co pierwsze brązowe włoski się pokazały co myślicie? pozdro:bounce:
 

weedtime16

Banned
Rejestracja
Lis 21, 2012
Postów
144
Buchów
0
Dzięki za radę , będę wiedział co mógłbym zrobić jak moje chwasty nie będą chciały napuchnąć !
 

fernandobloom

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2012
Postów
64
Buchów
0
wszystko przez EC, czasem trzeba zbić jeżeli za wysokie. Czyste korzenie to tak jak czysty filtr paliwowy w furze :D
 

judenskin

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2013
Postów
762
Buchów
0
Omfg przed kuracja to normalnie jakieś pokrzywy… no a po … ja pie***le ! :eek: to naprawdę działa, ale nie rozumie jak to może tak działać.
 
D

delete

Guest
Elegancko, zastanawia mnie co ile można robić flusha, bo to stresuje roślinę. Ciekawe tylko w jak dużym stopniu. Gdy mój plant się zatrzyma to też właśnie robię flusha i efekty widać po jednym dniu :spalony:
 

donBURAKzTESKO

Well-known member
Rejestracja
Gru 28, 2012
Postów
55
Buchów
0
Elegancko, zastanawia mnie co ile można robić flusha, bo to stresuje roślinę. Ciekawe tylko w jak dużym stopniu. Gdy mój plant się zatrzyma to też właśnie robię flusha i efekty widać po jednym dniu :spalony:
powaznie stresuje? niewiedziałem mi sie wydaje ze jak jest potrzeba to śmialo fleshujja robie przynajmniej 2 razy podczas całego cyklu i 3 na koniec :) oczywiscie z melsą non stop a efekty jak widać:)
:jaraczz:
 
D

delete

Guest
No przelewanie rośliny jest niewskazane, no chyba, że mowa tylko o 2-3 flushe to nic jej nie będzie :p
 
K

kolekcjoner123

Guest
siemka pytanie do autora
jak zrobiłes flusza to ile dawałes melasy na 10l wody
od razu po fluszu zalałes pozywka,czy zrobiłes flusza i za kilka dni pozywka?
 

donBURAKzTESKO

Well-known member
Rejestracja
Gru 28, 2012
Postów
55
Buchów
0
siemka pytanie do autora
jak zrobiłes flusza to ile dawałes melasy na 10l wody
od razu po fluszu zalałes pozywka,czy zrobiłes flusza i za kilka dni pozywka?

Na 2 l wody dalem dużą łyżkę melasy czyli ok 5 łyzek na wiadro. Po3 dniach od flusha dostały nawozy. Pozdr
 

Trol78

Well-known member
Rejestracja
Gru 29, 2012
Postów
231
Buchów
0
elo, czy moge uzyc rozrobionego syropu klonowego?
 
D

delete

Guest
Syrop ujdzie ale to nie to samo co melasa, a syrop klonowy wolałbym na naleśnikach a nie w doniczce :D
 

kubolelum

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2010
Postów
864
Buchów
0
ja to nawet kiedyś wodą z cukrem robiłem flusha i też popuchły ale czy przez cukier czy przez flusha czy przez to że automat się zbierał do odejścia na tamten świat to nie wiem . Faktem jest że przypuchły
 

donBURAKzTESKO

Well-known member
Rejestracja
Gru 28, 2012
Postów
55
Buchów
0
szczerze powiedziawszy nigdy nie próbowałem żadnymi innymi specyfikami typu syrop i cukier :) możliwe że sa sprawą cukru dzieją sie cuda, ale bardzie bym był przekonany do melaski ponieważ jest testowana przez wielu juz i efekty są napewno :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół