nasiona marihuany

Palmeiras

Wyszukiwarka Forumowa:

VirusSeeds

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2013
Postów
273
Buchów
0
Palmeiras- Jest długo oczekiwaną odmianą auto kwitnącą w wersji feminizowanej przyłożyliśmy wielu starań aby akurat ta odmiana z całej naszej oferty najbardziej zainteresowała szereg kolekcjonerów. Palmeiras to nic innego jak krzyżówka słynnego Hindu Kush z naszego zaplecza i specjalnie wyselekcjonowanego na tą krzyżówkę White Russiana, ta opcja dała nam naprawdę silną odmianę lecz rynek nasion cały czas szedł do przodu i chcieliśmy jeszcze coś wzmocnić i poprawić plony tak aby odmiana nie straciła na mocy a zyskała kilkadziesiąt gram więcej z rośliny a wiec po dłuższych namysłach zdecydowaliśmy sie zrobić selekcje Think Different z Duth Passion i wybrać najbardziej odpowiedniego osobnika na zmianę płci i połączenie Think Different z nasza wcześniej uzyskaną krzyżówka jaką była (Hindu Kush x White Russian) tą odmianę zapyliliśmy Think Different własnie tak powstała odmiana zwana Palmeiras. Odmiana ta potrzebuje dużo światła i dość duże donice minimum 10l aby pokazała na co ją naprawdę stać , w początkowym stadium lubi dużą wilgotność w granicach 60-70 % po około 6-7 tygodniach zmniejszamy do 40-50% ponieważ odmiana produkuje dużo kwiatów i zbyt duża wilgotność może powodować pleśń na kwiatach. Palmeiras kończy swoją drogę około 9-10 tygodnia zapach ma nietypowy przypominający typowego Skunka rzadko spotykany w odmianach auto-kwitnących z genami Ruderalis, proponujemy zrobić curring a wtedy zapach i moc będą jeszcze bardziej zadowalające. W zależności od warunków jakie damy tej odmianie moc pozostaje tak samo zadowalająca lecz aby uzyskać naprawdę duży plon w granicach 80-100 gram z jednej rośliny musimy zrobić roślinie naprawdę zadowalające ją warunki jeśli nie będzie dobrych warunków zbiór waha się wtedy w granicach 20-40 gram z rośliny. Palmeiras to w większości indica z domieszka sativy i oczywiście genami ruderalis a wiec działanie tej odmiany może wydawać się bardzo zamulające lecz jest inaczej i odmiana bardzo pobudza na okres 2-3 godzin po tym czasie zaczyna wchodzić nam troszkę coś innego co nazywamy wilczym głodem (Gastrula). Nie polecamy mieszania tej odmiany z alkoholem może powodować efekty nieporządne.

Uprawa: Indoor/Outdoor
Typ: Autoflowering
Plon: Wysoki
THC: 18-21%
Wysokość: 60-90cm
Czas kwitnięcia: 9-10 tygodni Plon: Duży
 

Sokole Oko

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
396
Buchów
42
Witam!

Czy wystąpiło u kogoś fioletowe pheno? U mnie dwa krzaki tj topy i listki robią się fioletowe podczas gdy reszta jest zielona(pozostałe 4). Spotkał sie ktoś z tym u tej odmiany?
Zdjęcia dodam jak tylko ogarne jakiś aparat.
 

sid000

Well-known member
Rejestracja
Paź 13, 2011
Postów
943
Buchów
0
za długa nazwa i pewnie nie chce z chodzić xD
Fajnie rozpisane palenie jest przeciętne wolał bym już WR albo jakiegoś serka :jaraczz:
 

Szukający

Active member
Rejestracja
Kwi 18, 2011
Postów
34
Buchów
0
IMG249.jpg


Purpurowy Palm gdzieś w 5 tyg. kwitnienia.
 

Sokole Oko

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
396
Buchów
42


Fota z przed tygodnia, ogolnie jest teraz taka ta roslinka jak twoja, nie dlugo robie jej kose, jedna ktora nie byla purpurowa zaczela plesniec, prawie cala byla zzarta a czyste palenie ktore wyzbieralem bylo naprawde mocne ;)
lepsze na 100% niz Jack Herer AF
 

cheapwine

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2011
Postów
270
Buchów
4
Szkoda ze spora czesc tych genow byla zmutowana, mi na 7 pestek wyszlo 5 z ziemii z czego kazda byla karlowata... :/
 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
U mnie na 7 szt 2 fajne feno duże rośliny i kwiaty

fioletowe feno


reszta karły




wniosek - do stabilizacji daleko
 

Sokole Oko

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
396
Buchów
42
osobiscie paląc teraz Palmeiras moge powiedzieć, ze wcale nie jest ona taka mocna jak miala byc, spalama tą co byla mala bo szybciej doszla, rosnie jeszcze inna wieksza, mzoe moc tez będzie większa.
 

5gram

Well-known member
Rejestracja
Mar 7, 2008
Postów
78
Buchów
0
Witam!

Czy wystąpiło u kogoś fioletowe pheno? U mnie dwa krzaki tj topy i listki robią się fioletowe podczas gdy reszta jest zielona(pozostałe 4). Spotkał sie ktoś z tym u tej odmiany?
Zdjęcia dodam jak tylko ogarne jakiś aparat.

również mam tak samo, z trzech wyszły dwie z czego jedna karzeł w dodatku z ciemnofioletowymi kwiatami druga normalna zielona.
 

Eskyyla

Well-known member
Rejestracja
Paź 17, 2013
Postów
311
Buchów
0
Dostalem 7 Palmeiras Od Virusa :)
Posadziłem jedno nasionka i już w 10 dniu kwitnie i bardzo ładnie wygląda .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół