nasiona marihuany

Nemesis

Wyszukiwarka Forumowa:

krajowy

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2014
Postów
77
Buchów
0
Oj lipa z nasionkami,aż mnie nikt dotąd tak nie zawiódł.Straszna porażka,nie dość że mi ciężko było je do końca do trzymać bo brakowało im w ch*j :( to jeszcze sporo samców wyrosło grubo ponad kilo..heheheh.,.Ale to tylko spostrzeżenia z nasion z OpenSseda.

Dzięki za sionka virus pozdro
 
W

Weed44

Guest
Oto moje Nemesis- najlepszy krzak w sezonie 2013 :D

Na zdjęciu ok 60 dzień życia :)



Pozdroo virus. Nie chce już Twoich pestek nawet jak mi je za darmo dasz :smokee:
 

Green_afro

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
346
Buchów
0
Już tam atakujecie Virusa . Nie trzeba być zbyt spostrzegawczym , że wspomaga OP . Jego nasiona są bardzo tanie porównując do konkurencji .
Jego hybrydy są poprostu nie stabilne , w tym roku pewnie będzie kilka-naście fotorelacji z jego nasionami . Czas pokaże , może zrobił lepszą selekcję genów . Jak wyjdą mutanty od innego breedera to nie narzekacie ;) . Pożyjemy zobaczymy
 
W

Weed44

Guest
hmm, no sorry, pierwszy rzut auto miałem pechy od Bulka. Krzaki porosły piękne.
Na drugi rzut poszły pechy od Virusa, ok 20 sztuk. Jedne i drugie rosły na tym samym spocie. I te od virusa to porażka niestety, tylko jeden z nich był w miarę ok, natomiast reszta pożal się Boże. Masz racje, że te pechy są tańsze, ale i słabsze. Geny nie stabilne, bardzo nie stabilne. Każdy krzak inny z odmiany. Ale jakoś trzeba przyciągnąć klienta
 
S

ShelbyGT

Guest
Są tanie bo go ludzie wyśmiali w tamtym roku jak zaproponował ceny na poziomie zachodnich producentów. Dopiero wtedy obniżył o połowę.

W tamtym roku sypnął dużo pestek na konkursy forumowe to modzi przestali się go czepiać.
 

feysy23

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2013
Postów
103
Buchów
0
oni tylko krytykowac umia ile tu wszyscy rozumu zjedli to az mi sie niedobrze robi cos sie zapytac to zaraz smietnik odslon pare ale odpowiedzi nie ma tylko smietnik nie chce mi sie czytac postow typu za***ista fotorelka i 50 stron ja zasiadam ja zasiadam ja zasiadam ble ble ble a ktos cos chce wiedziec to jacy oni nie doswiadczeni a weed sadzi atomata w dzungli wykarczowal 10 cm w kolo i jak on nie u***ie olbrzym atomaty to ja atakuje na srodku pola slonce im ***ie od rana do wieczora
 
W

Weed44

Guest
Oni tylko krytykować umią.. hehe, a niektórzy nawet pisać nie umią:lol3:

widzę, że próbujesz tu bronić Virusa. Mówię jak jest. O moje doświadczenie się nie martw, słońce rośliny miały cały dzień. Pestki, które kupiłem u virusa to pieniądze wyrzucone w błoto. Jak chcesz to liż mu du*ę feysy23. Dla mnie jedno jest pewne- Już u virusa zakupów nie zrobię.
 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
Mnie się trafiło kilka rodzynków od Virusa, dajcie im czas. Każdy kiedyś zaczynał.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół