nasiona marihuany

Nemesis

Wyszukiwarka Forumowa:

VirusSeeds

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2013
Postów
273
Buchów
0
Nemesis - Odmiana jest stworzona dla osób które chcą spróbować egzotycznych smaków. Nemesis jest wielokrotną krzyżówką wielu dobrych genów światowych odmian. Swoja podróż w genetyce zakończyła krzyżówka z Pandora co dało nam świetną egzotyczną odmianę Nemesis. Odmiana ta produkuje dużo luźnych kwiatków o bardzo intensywnym egzotycznym zapachu. High jest typowo sativowy rozwesela i pobudza do świetniej zabawy. Nemesis Jest odmianą której zaufało bardzo wielkie grono kolekcjonerów i się nie zawiedli ponieważ odmiana daje to czego ludzie szukają najbardziej moc i plon które są tutaj bardzo zadowalające dlatego jest to odmiana która najszybciej znika z półek sklepowych Virus Seeds.

Uprawa: Indoor/Outdoor
Wysokość: Niska
THC: około 18%
Czas kwitnięcia: 70 dni od kiełka do plonu
Plon: Średnio/Wysoki
Genetyka: White Dwarf-Mazar-Skunk#11-Pandora
 

Javal

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2012
Postów
136
Buchów
0
czekam na jakies opinie ;)
swojego raporta dam w lipcu
 

d3struktor

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
356
Buchów
1
coś nie tak jest z tą odmianą, na 9 sztuk dwie odpadły od razu puste w środku a kolejne dwie zatrzymało się po puszczeniu pierwszej pary listków i zdechło.
Reszta jest na łąkach na jednej widzę jajca ! jutro idę ją wyciąć. Pełne słońce świetna mieszanka podłoża dobre nawozy a rosną chude i wysokie jak tyczki bambusowe. jEsteM zniesmaczony bo chociaż cudu się nie spodziewałem to przynajmniej prawidłowy wzrost.:pl:
 

Javal

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2012
Postów
136
Buchów
0
A u mnie jak narazie rosna bardzo ladnie, maja ok. 65 dni kwitna od miesiaca.Wszystkie są wysokie na ponad 70 cm ale i w szerz ladnie ida, nie stosowalem treningow.wiekszy raport dam po scince, +/- 2-3 tygodnie.
 
G

G-Star Raw

Guest
U mnie pestka już wykiełkowała - z ZIPY ZIPY , jak dojade do końca wrzuce foto. ps: Virus poproś moderacje , aby prenieśli twoj twoj temat do głównego działu Brederzy (żeby było widać na głownym menu w lobby) Robisz dobre konkursy, palmeiras ma juz mały fanclub, jesteś czesto online, wasz sklep ma przekierowanie na forum haszysz- Powinieneś mieć lepszą widoczność na forum. PozdrO
 

VirusSeeds

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2013
Postów
273
Buchów
0
Niestety moderacja inaczej to widzi więc konkursów nie będzie już z virusseeds na haszu
 
G

G-Star Raw

Guest
Szkoda , bo widać ,że akurat ty chciałeś z nimi współpracować ( widze ze usunołeś linka na forum # ze strony waszego sklepu )
 

chłopakzbaraku

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2013
Postów
163
Buchów
0
przychylam się do tego co mówi GreenHeaven, bez najmniejszych wątpliwości. Niestety podobnie jak na władzę na wiejskiej tak i tu nie mamy wpływu.
 
D

delete

Guest
Po długich rozmowach i nieprzespanych nocach moderacja zajęła stanowisko w tej sprawie:

 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Nie piszcz Virus że cię tu prześladują bo tak nie jest.

Zrobiliśmy fajne prace na konkurs koszulek. Skasowałem wątek którego nie chciałeś. Zostałeś wstawiony znów do głównego zbioru breederów. Wyciszono głosy niezadowolenia co do niektórych virusowych hybryd (żeby chociaż wspomnieć propozycję hasła antyreklamowego "Z nasion od Virusa wyhodujesz zmutowanego mikrusa"). Z nadzieją i życzliwością patrzymy na twoje działania i życzymy abyś jako nasz forumowy breeder stworzył własne epokowe strainy. Masz już jakieś sukcesy, czas żeby było ich więcej.
 
Rejestracja
Cze 8, 2011
Postów
1,952
Buchów
0
nagonkę ? przypomnij sobie virus co odpisałeś do mnie gdy poprosiłem w wsparcie konkursu ... odpisałeś że możesz dać jedną paczkę ...
wiedząc i tak że twoje sionka nie są zbyt wysokiej jakości nawet, świat konopi i trawka seeds dali po kilka i kilkanascie orginalnych paczek nasion , co do twojej działalności na forum koło wora mi to lata wciskasz ludzią chłam który z boxa wyrzucają (maladama ś.p ile dobrze pamietam ) bo im szkoda prądu po 3 tyg obserwowania uprawy ...
najpierw zrób coś za co nie będą ludzie mieć powodów narzekać a potem płacz ....
"to wy potrzebujecie forum a nie forum was " :p
 
G

G-Star Raw

Guest
Coś nam wirus zaginą w akcji , a online był już 2 razy od tej dyskusji.
 

feysy23

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2013
Postów
103
Buchów
0
u mnie kumpel napalil sie na te wirusy i rzeczywiscie to jakies zawirusowane niby zenskie a co 3 wyszedl meski a z tych co zostalo to szkoda gadac na 10 tylko 1 nam sie podobal wiec padaka i lipa te pechy
 

feysy23

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2013
Postów
103
Buchów
0
zobaczymy w tym roku moze bedzie lepiej nadzieja jest zawsze a w ludzi trzeba wierzyc:crazy:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół