nasiona marihuany

Hazir

Wyszukiwarka Forumowa:

VirusSeeds

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2013
Postów
273
Buchów
0
HAZIR - Jest to jedna z naszych najlepszych odmian którą zawdzięczamy krzyżówce z Ivory Ice.

Odmiana rośnie nieco dłużej bo około 2-3 tygodnie od innych naszych odmian, jak na odmianę auto kwitnącą jest to dosyć sporo i przez okres dłuższego kwitnienia kwiaty mogą stawać się bardzo ciężkie i bardzo zbite względem innych naszych odmian lecz moc nie jest już tak bardzo mocna jak np Palmeiras czy Ivory Ice ale znacznie nadrabia masą jest bardziej komercyjną odmianą i bardziej nadaje się dla ludzi którzy pragną większego plonu o zadowalającej mocy suszu. Hazir kwitnie powoli ale intensywnie z tygodnia na tydzień zauważamy dużo więcej kwiatostanu, pachnącego bardzo przyjemnie. rośliny bardzo się krzewią i mogą osiągnąć nawet do 150 cm ale średnio 100-120 w idealnych warunkach. Na koniec kwitnięcia możemy się spodziewać bardzo dużego plonu o zadowalającej jakości i bardzo dobrym smaku, po dobrym wysuszeniu roślina nie gryzie w gardło jak inne nasze odmiany.


Uprawa: Indoor/Outdoor
Wysokość: wysoka
THC: 11-14%
Czas kwitnięcia: 70-80 dni od kiełka do plonu
Plon: maksymalny
Genetyka: Pandora x (Mazar x Skunk#11) x Ivory Ice
 

Szukający

Active member
Rejestracja
Kwi 18, 2011
Postów
34
Buchów
0
Zdjęcia dodaję gł. z powodu wyczuwalnego hejtu na Virusowe pestki, a którego głównym powodem wydaje mi się nieumiejętność użytkowników, którzy zapewne stwierdzili, że tanie pestki można zaniedbać, bo i tak strata niewielka.

Afy były wysadzane bezpośrednio na spocie, bez jakiejś specjalnej troski czy kiełkowania. Zadbałem jednak o to co ważniejsze czyli spot, nasłonecznienie ziemia i nawozy. Szkoda, że pogoda, która trafiła się na weg. była słaba, bo liczyłem po cichu na lepsze efekty, ale narzekać nie mogę.

Planty są w ok. 5 tyg. flo więc jeszcze sporo przed nimi. Mam ładne poletko, którym pewnie pochwalę się gdy dojrzeje. Liczę na aprobatę Virusa ;)

Do rzeczy: Na pierwszym planie wysoki i ciężkotopny Hazir, obok drugi zfimowany na wegu przez sarnę, a w oddali Mazar/Skunk #11.
IMG258.jpg


I bezsłoneczne ujęcie Hazira:
IMG262.jpg


Pozdrawiam.
 

baqman

Well-known member
Rejestracja
Wrz 9, 2009
Postów
93
Buchów
0
Mam Hazirka idzie ładnie lecz mam pytanko. Jak to w kończu z czasami (raz kwitniecie samo raz w kwitnieciu jest od kielka do plonu)

Hazir: Czas kwitnięcia: 70-80 dni od kiełka do plonu
Palmeiras: Czas kwitnięcia: 9-10 tygodni Plon: Duży
 
Z

ZłyCzłowiek

Guest
Mam Hazirka idzie ładnie lecz mam pytanko. Jak to w kończu z czasami (raz kwitniecie samo raz w kwitnieciu jest od kielka do plonu)

Hazir: Czas kwitnięcia: 70-80 dni od kiełka do plonu
Palmeiras: Czas kwitnięcia: 9-10 tygodni Plon: Duży

Zapraszamy do podstaw, od kiełka do plonu określa się odmiany automatyczne. Wiki działa i ma się dobrze ;)
 

baqman

Well-known member
Rejestracja
Wrz 9, 2009
Postów
93
Buchów
0
Zapraszamy do podstaw, od kiełka do plonu określa się odmiany automatyczne. Wiki działa i ma się dobrze ;)

Nie wątpię lecz obie to automaty :jaraczz: i tu właśnie delikatna niejasność
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół