nasiona marihuany

Ivory Ice

Wyszukiwarka Forumowa:

VirusSeeds

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2013
Postów
273
Buchów
0
Ivory Ice - odmiana została stworzona w oparciu o ulepszenie poziomu THC w odmianach auto kwitnących , rezygnując z dużego plonu bardziej skupiliśmy się na jej mocy poniekąd nam się to udało ponieważ ta odmiana produkuje bardzo dużo żywicy i jest nietypowo mocną odmianą auto kwitnącą. Szczyty w ostatnim stadium uprawy mogą wydawać się jak były by niemalże oblane żywicą. Ivory Ice bardzo ładnie sie rozkrzewia i produkuje ładne zwarte topy o mocnym cytrusowym aromacie jest prosta w uprawie i polecamy ją początkującym jak i doświadczonym kolekcjonerom.Po wysuszeniu ma jasno zielony kolor i jest bardzo zbita lecz plon nie jest tak duży jak u innych naszych odmian ponieważ tutaj stawialiśmy na moc. Odmianę można zaliczyć do białych i medycznych odmian które cechują się bardzo dłużą mocą i różnią kolorem końcowego suszu taki właśnie jest nasz Ivory Ice. Ekstremalnie żywiczna i mocna za to pokochasz IVORY ICE


Uprawa: Indoor/Outdoor
Wysokość: Średnia
THC: MAKSYMALNE
Czas kwitnięcia: 65-70 dni od kiełka do plonu
Plon: Średni
Genetyka: Maxi GOM -Mazar-Skunk#11
 

Megatop

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2012
Postów
226
Buchów
0
Mialem ta odmiane na out 3pestki i kazdy krzak inny od 30 do 80cm wysokosci . High fajny ale male mam porownanie ak 47 mi bardziej pasowal w dzialaniu. Zapach za to cudny slodki ziemisty taki troche karmel.
 
D

delete

Guest
Któryś z tych śmiesznych raperów w filmie How High ją uprawiał w domu
Miała ona chyba polepszać odczucia seksualne
 

BigLolo

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2013
Postów
107
Buchów
0
Któryś z tych śmiesznych raperów w filmie How High ją uprawiał w domu
Miała ona chyba polepszać odczucia seksualne


On hodował roślinę, którą nazwał imieniem swojego kumpla, który umarł. Podsypał pod roślinę jego prochy o ile dobrze pamiętam ;)



A co do tej odmiany to ciekawa może być. Może na tego Out'a teraz spróbuje :)
 

Megatop

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2012
Postów
226
Buchów
0
Sprobuj i opisz jak za stabilnoscia gratis daja 6 szt out mix regular w tym roku przetestuje tego mixa ponoc wczesny i dobry .
 

In Door

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2010
Postów
118
Buchów
0
Miałem automata tej odmiany. Zasadzona na wakacjach jeszcze i ściętą gdzieś pod koniec października. Trochę się tym nawet da zaj***ć, zapach cudny przy kwitnieniu, a podczas palenia czuć ziemisty posmak.
 

NoRules

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2011
Postów
248
Buchów
0
Zamawiam u Tego pana Femki AF

Dam znać co i jak czy spoko czy lipa.....

IN TOUCH ELO:sunny:
 

PatryczekZombie

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
133
Buchów
1
U mnie klops 4 paczuszki zamowilem, niby ladne nasionka i gratis ale to co z nich wyroslo to jakaś pomyłka. 3 nasiona ruszyły dopiero po precrusgingu, od samego początku kilka miało pomarszczone liście nie zwróciłem uwagi na początku co zemściło się dosyć szybko. Mutanty musiałem wyciąć a reszta to nieustanna walka z wysokością lamp. Rosły jak chciały zero jakiej kolwiek stabilności nie polecam, strata prądu
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół