nasiona marihuany

ANTI-BISSAN 100% sposób na DZIKA,SARNĘ, KRETA

Wyszukiwarka Forumowa:

kkelol

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2006
Postów
597
Buchów
5
Witam.
Ostatnio zamowilem za namowa zaprzyjaznionego rolnika cos takiego:
http://www.allegro.pl/item321597363_anti_bissan_skutecznie_odstrasza_zwierzeta_1l.html

i powiem ze to jest za***iste!!!
zanim to zastosowalem na spocie pelno bylo zrytych miejsc przez dziki i sladow saren (spot w lesie), polalem tym ziemie, pisze ze ma byc rozcienczone, ja nie rozcienczalem tylko kilkadziesiat kropel wokol spota, ZEROOO zwierzat juz od tygodnia!!!
Sory za nowy temat ale chcialem zeby byl widoczny bo to kur***wo dziala naprawde dobrze!!!
 

nino

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
663
Buchów
2
zrobiles to w jednym miejscu czy w okol calego spota?
 

Evenem

Well-known member
Rejestracja
Gru 28, 2006
Postów
263
Buchów
2
coś świetnego;p niewie ktoś czy nimea tańszych odpowiedników?
 

kkelol

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2006
Postów
597
Buchów
5
dzwonilem do goscia ktory to sprzedaje i pytalem czy nie ma w mniejszych opakowaniach. powiedzial ze narazie to nowosc na naszym rynku i dopiero wprowadza mniejsze pojemniki bo duzo ludzi o to pyta.
ale mysle ze jak sie kupuje pestki za 300-400zl to warto wydac te ~80zl bo naprawde dziala.
moj spot jest w samym srodku lasu w mlodniku, pelno tam bylo sladow zwierzat, troche je zmaskowalem zlamana galezia i od czasu kiedy to zastosowalem juz od tygodnia nie ma tam ani sladu skurczysynow.
najpierw robie okres prubny planty pojda na spota za jakies 2tyg jak juz pogoda sie ustabilizuje bo narazie nie wiadomo co nam splata natura za figle.

zrobiles to w jednym miejscu czy w okol calego spota?

Zrobilem troche inaczej niz podaja, nie rozcienczalem tylko dalem pare kropel co metr dookola calego spota (jakies 40m2) plus kilka kropel kolo kazdego miejsca gdzie nawiozlem ziemie (tak w razie "w") ale mysle ze to bylo zbyteczne, ani sladu po dzikach,sarnach,zajacach czy innych skubancach.
naprawde polecam

gosciu niby mowil ze mozna to bezposrednio na rosliny pryskac ale wole tego nie robic, niby w 100% bezpieczne dla roslin ale pie***le palic pozniej jakies chemiczne cos :)
mysle ze po najblizszych opadach deszczu zrobie troche inaczej, wezme taki rozpylacz jak do opryskow w ogrodku i spryskam choinki dookola sota mysle ze to bedzie jescze lepsze rozwiazanie bo nie bedzie wsiakac w glebe
pozdro

EDYTUJE BO PODALEM ZLEGO LINKA:
ANTI-BISSAN -SKUTECZNIE ODSTRASZA ZWIERZĘTA 250ml
tu macie 250ml za 25zl bo tamta aukcja jest do 1 litra, ale jak ktos ma wiekszego spota to mysle ze spokojnie litr trzeba kupic
 
Ostatnia edycja:

maiako

Well-known member
Rejestracja
Sty 7, 2007
Postów
149
Buchów
0
A nie mogłeś zrobić tak ze szmate nasączoną tym środkiem powiesić na patyku wbitym w ziemie i na to nałożyc połowe butelki by deszcz nie wymył?
 

kkelol

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2006
Postów
597
Buchów
5
A nie mogłeś zrobić tak ze szmate nasączoną tym środkiem powiesić na patyku wbitym w ziemie i na to nałożyc połowe butelki by deszcz nie wymył?

moglbym, to bylby najlepszy pomysl ale jest to troche przypalowe, jest to mlodnik i nawet jest wskazane zeby byly tam zwierzeta wiec po co ktos mialby je odstraszac, mogloby to zaciekawic co niektore osoby lubiace wtykac nos w nie swoje sprawy
 
M

Marholt

Guest
Chyba zakupie 1L tego środku, jak mówisz że sie sprawdza...lepiej kupić to niż np. sarna stop.
 

exist

Active member
Rejestracja
Kwi 9, 2008
Postów
36
Buchów
0
są tez na rynku klasyki typu Hukinol, Quinolen stosowane od kilku lat przez leśników no i jeszcze Francesol te środki są bardzo wydajne,minusem jest cena:) trzeba wydać w granicach 160-180pln najlepiej było by kupić z kimś na pól a nawet na 4 osoby
http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=35993&page=4&pp=15
osobiście odpuszcze sobie zakup ww. w tym roku będę testował anti-bissan(bo są małe opakowania po 25pln) i może jeszcze kostki toaletowe w skarpetkach:)

 

maiako

Well-known member
Rejestracja
Sty 7, 2007
Postów
149
Buchów
0
Chyba zakupie 1L tego środku, jak mówisz że sie sprawdza...lepiej kupić to niż np. sarna stop.

Już zamówiłem,widziałem u siebie w poblizu rozkopaną ziemie przez dziki i slady po sarnach,a oglądając jaką masakre zrobiły sarny w pewnym growlogu to lepiej sie w to zaopatrzyć
 

Lomu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 20, 2007
Postów
1,694
Buchów
13
Mam pytanie i jak wam działa ten Anti Bissan???zakupiłem 250ml tak na wszelki wypadek lepiej sie zabezpieczyć a tak przy okazji wysadzam rośliny po zośce i ogrodnikach bo ku*** przymrozki sa wole przeczekać..
 

exist

Active member
Rejestracja
Kwi 9, 2008
Postów
36
Buchów
0
chyba nie będzie łatwo o obiektywna opinie no chyba że ktoś zastosował a i tak mu sarny czy dziki zniszczyły uprawę, bo brak zwierzaków na spocie zdarza sie również bez stosowania środków...:)
 

kkelol

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2006
Postów
597
Buchów
5
nie to zebym robil reklame ale przecxzytajcie wczesniejsze posty, u mnie dziala za***iscie !!!
jak ktos stosowal tam gdzie duzo zwiezza niech sie wypowie, dla mnie cena/jakosc WYPAS:sunny:
 

maiako

Well-known member
Rejestracja
Sty 7, 2007
Postów
149
Buchów
0
Dostałem ten środek,śmierdzi takim dziwnym zapachem.Zastosowałem ten środek w środe na miejscówce(namoczona szmata+kij)Niedługo odwiedze miejscówke i się zdam recenzje.
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Mój pies po powąchaniu tego środka zaczął kichać i uciekł do budy.
Nie chciał wyjść, chociaż go wołałem, a jest spragniony pieszczot i głaskanie ceni ponad wszystko.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół