nasiona marihuany

[HPS 400W] [0.81m2] - AK PASSION AF x 7 / TUNDRA AF x 1

Wyszukiwarka Forumowa:

cartman_dz

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2013
Postów
330
Buchów
0
O, hehehe, widzę swój nawilżacz w twoim boxie - aż się obejrzałem czy ktoś mi nie podpie****ił :)
 

razergrow

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2013
Postów
59
Buchów
0
O, hehehe, widzę swój nawilżacz w twoim boxie - aż się obejrzałem czy ktoś mi nie podpie****ił :)



Co ten Huyndai??

To złom już, próbowałem z nim majstrować tak żeby dołączyć do niego dodatkowy zbiornik wody, aby nie dolewać co chwile, bo wystarczało mi tylko na 7H. Ale sie nie udało bo trzeba by bylo stworzyć wszystko z próźnią!!! inaczej się zalewał.... więc spowrotem go skręciłem jak był i dokupiłem nowy:):spalony:
 

maladama

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2013
Postów
930
Buchów
0
przeczytalam i poogladalam od poczatku do konca ;)

co Ci wyszlo z tego toppingu??

i narzekales ze malo masz odpowiadajacych w temacie, tym sie nie przejmuj tez tak mam, ale to jakby da nas poczatkujacych swego rodzaju pamietnik, na przyszla uprawe bedziemy juz madrzejsi :)

Fajny LST, tez bym chciala tak umiec :):zjarany:
 

razergrow

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2013
Postów
59
Buchów
0
przeczytalam i poogladalam od poczatku do konca ;)

co Ci wyszlo z tego toppingu??

i narzekales ze malo masz odpowiadajacych w temacie, tym sie nie przejmuj tez tak mam, ale to jakby da nas poczatkujacych swego rodzaju pamietnik, na przyszla uprawe bedziemy juz madrzejsi :)

Fajny LST, tez bym chciala tak umiec :):zjarany:



No Witam:D

Co do toppingu to własnie nic mi nie wyszło jak na chwilę obecną:freak2:
Mam nadzieję że coś tam wyrośnie:p Jak nie to trudno.. Nie było to z mojej winy więc jakoś się tym usprawiedliwiam<lol>


A jeżeli chodzi o LST - to też tak umiesz !!!!!
Nic trudnego, trochę pomyślunku, delikatności i wolnego czasu:smokee:

Jutro muszę Je poprawić bo roślinki z dnia na dzień tak rosną że jestem w szoku:D


Pozdrawiam:spalony:


PS: A Nikipol to moja narzeczona i przez przypadek z Jej nicku puściłem dzisiaj posta, ale co tam....
 
D

delete

Guest
Dzięki za odpowiedź zasiadam i obserwuję byle do :harvest:kolego ;)
Pozdrawiam
 

cartman_dz

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2013
Postów
330
Buchów
0
PS: A Nikipol to moja narzeczona i przez przypadek z Jej nicku puściłem dzisiaj posta, ale co tam....
Dobra, dobra ... już się nie chwal że masz kobietę ;) A jak bardzo musisz to tutaj: https://www.forum.haszysz.com/marija-maryha-czyli-nasze-kobiety-nasze-p1000459.html#post1000459 :D

A tak na poważnie - ładna, zdrowa zieleń, porządnie wykonane LST. Dziewczyny się odwdzięczą. A ten Hyundai na full obrotach robił mi około 9-10h z podbiciem z 30% na 65/70%.
 

razergrow

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2013
Postów
59
Buchów
0
ALOHA​
:zjarany:


Mały UP-ik

Dzień 23/22 i 21​

Warunki W Boxie:

*temp. dzień : 26-28 *C
*temp. noc : 19-20 *C

*wilgotność dzień : 70-80%
*wilgotność noc: 80-85%




Dziewczynki Rosną Zdrowe:D, wczoraj zostały podlane wodą+ 50% zalecanej dawki Cannazymu. Dziwne bo na jednej z roślinek dzisiaj zauważyłem przedawkowanie na liściu - ewidentny skutek przenawożenia. Jest to tylko jeden liść i tylko na jednej roślince. Tak więc nic strasznego:p

Reszta chowa się dobrze!!!

Pomału widać oznaki kwitnienia, na 3 dziewuchach są już widoczne preflowery:spalony:



COŚ DLA OKA


W LEWYM ROGU NAJMŁODSZA PANNA - THUNDRA - BEZ LST - 21 Dzień


CZY TO FAKTYCZNIE PREFLOWERY?????





To Na Tyle:p

Specjalnie Dla Cartmana_Dz :
https://www.forum.haszysz.com/marij...biety-nasze-t53947.html?p=1002917#post1002917




Z***Y, PORADY MILE WIDZIANE

POZDRAWIAMY
<sex>
 

glock

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2012
Postów
1,927
Buchów
0
chcesz to masz
pierwsza z***a za za***iste zielone pomidory:smokee:
druga z***a po h*j ci lst :crazy:
ale widze ze na jednym nie robisz wiec bedziesz mial porownanie i wyciagniesz z tego wniosek
pozdro:bounce:
 

razergrow

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2013
Postów
59
Buchów
0
chcesz to masz
pierwsza z***a za za***iste zielone pomidory:smokee:
druga z***a po h*j ci lst :crazy:
ale widze ze na jednym nie robisz wiec bedziesz mial porownanie i wyciagniesz z tego wniosek
pozdro:bounce:


Za Pierwszą Z***ę Dziękuje:yeahh:

Za Drugą Z***ę Też Dziękuję:lol3:

A tak serio to tak jak piszesz, zostawiłem Jednego krzaczka ponieważ chciałem zobaczyć faktyczną różnicę, i to w sumie tylko dzięki Tobie<sex>

Założenie moje było takie że Każda Panna zostanie poddana LST, ale zaciekawiło mnie Twoje doświadczenie i postanowiłem jednego planta zostawić naturalnie<lol>

Zobaczymy, jak to będzie wyglądać<peace>
 
B

Ballantines1

Guest
witaj kolego i dzieki za zaproszenie

widze ze u Ciebie grubo sie dzieje,tak trzymac:queen:
zasiadam i twardo bede kibicowal:spalony:
u mnie powoli sytuacja zaczyna sie poprawiac i zaczynam wychodzic na prosta gdyz znalazlem chyba w czym byl problem,ale nie zapeszam i za pare dni man nadzieje ze to potwierdze:yeahh:
 

razergrow

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2013
Postów
59
Buchów
0
Już się zamykam.
Pięknie.
I bynajmniej nie mówię o kwiatkach ;)


Dziekoweczka Kolego:D

Sie wie co sie sieje:D<sex>

---------- Aktualizacja posta 04-04-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 30-03-2013 ----------

Siemanko Wszystkim po krótkiej przerwie​




Od ostatniego posta minął prawie tydzień, podczas którego zostawiłem moje kobitki same sobie na 4 dni...
Bałem się strasznie zostawiać Je na tak długo, nie wiedząc co się u Nich będzie działo.. Na szczęście po powrocie
do domu i wzięciu 4 głebszych wdechów zerknąłem do boxa i ku mojemu zdziwieniu - ZA***IŚCIE !!! pomyślałem
Roślinki urosly prawie 3 krotnie, żadnych oznaków choroby, braków czy też nadmiarów czego kolwiek...
Wszystko idzie jak narazie za***iście do przodu:)




To tak na wstepie.:p




Wczoraj podlałem moje Panie, w sumie to 7 z nich ponieważ ostatnia, ta która sie najbardziej ociaga nie ma jeszcze
preflowerów... wiec podlałem tych 7 Pań : canna terra flores (25% dawki), canna cannazym (25% dawki), canna boost (25% dawki)


Nie dawałem jeszcze Canna PK 13/14 ponieważ czytałem że dopiero jak się uformują małe kwiatki trzeba zacząć dawać.

Ale chcialbym znać wasza opinię na ten temat, a mianowicie:
Czy po zdjęciach i zamieszczonych na nich moich egzemplarzach, dodając że jest to mniej wiecej 5/6 dzień flo - jesteście w stanie
powiedzieć mi czy mogę już dodać do menu roslinek dodatkowo PK 13/14???
Oświadczam że przeczytałem kilkadziesiąt tematów na temat odżywek canny itd... I wiem że Canna zmieniła swoje dawkowanie PK 13/14 - piszą że trzeba zacząć
lać zaraz po uformowaniu się małych kwiatków.. z tym że ja nie do końca jako że nigdy jeszcze nie osiągnołem takie stanu nie wiem jak wyglądają niby te małe kwiatki:p




Oprócz tego roślinki dzisiaj trafiły do fryzjera, tak jak pisałem nie pier***ę sie z nimi, i co mniej wiecej 6,7 dni obcinam im liście. Nawet po 10/12 na planta za jednym razem
i jak dotąd nic im nie przeszkadza. Ani nie ma oznaków przestojów wzrostu z tego powodu, ani nie widze żadnych innych przeciw skazań co do ich obcinania co tak krótki czas.
Zawsze obcinam liście które sa juz klapnięte ze względu na brak światła, jak rownież te które zaslaniają mi kwiatostany:)




Mimo iż wiem że Automaty są fotoobojętne PROSZĘ O WASZE DOŚWIADCZENIE, a mianowicie:
*czy ze względu na fakt iż jest to już flo mam im obniżyć wilgotność, czy też nie???




Dla tych co nie czytają wszystkich postów dodam że przez cały czas warunki w boxie utrzymywały się na poziomach:

Dzień: 25-28*C/ 70-80% wilgotności
Noc: 19-21*C/ 75-85% wilgotności



Dnia wczorajszego zmieniłem im wilgotność na około 55% - 60%. Czy taka wilgotność jest ok, czy mam ja zbić do tych 30, 40% ?????






A teraz czas na zdjęcia:D






THUNDRA - 28 dzień / bez LST​




AK PASSION - 30 dzień​





AK PASSION - 30 dzień​





AK PASSION - 30 dzień​





AK PASSION -30 dzień​





AK PASSION - 29 dzień / najsłabsze ogniwo w chwili obecnej, nie wiadomo z jakiej przyczyny....





AK PASSION - 29 dzień​





I TUTAJ JUŻ OGÓLNY POGLĄD NA WSZYSTKIE PANIENKI :D






Dodam, że z ciekawości ususzyłem wszystkie liście i zapaliłem Je - efekt, za***ista faza, wyrafinowany chillout:) ale niestety krótki czas...:zjarany:
I trzeba było 3 nabicia wielkiego bonga połknąć aby to poczuć<shiza>



Proszę O Odpowiedzi Na Moje Pytania
Z Góry Wielkie Dzięki Panowie:spalony:


POZDRAWIAM:pr::yeahh:
 

Ronin.

…….#%$£
Weteran
Rejestracja
Lut 18, 2012
Postów
1,913
Buchów
2,254
Odznaki
2
Przy tak dużej wilgotności pojawi się bankowo pleśń :/ , jak już zaczną się tworzyć ładne pały zbij ja dosyć sporo, bo będziesz później zawiedziony :)

Ladnie lecisz z fartem :harvest:
 
C

Cweluch

Guest
Razer, mniejszysz ale z czasem...zbij do 50-60% i tak trzymaj narazie, beda zdrowsze, a jak beda topy- zbijesz do 40-30%
 

glock

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2012
Postów
1,927
Buchów
0
ladnie zielonota thundra roz***ie ci boxa juz jest duza\
wnioskuje po fotkach a to opiero poczatek:yeahh:
wilgotnosc zmniejsz do 30/40 i tak lec do konca
pozdrawiam:bounce:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół