nasiona marihuany

[HPS 400W] [0.81m2] - AK PASSION AF x 7 / TUNDRA AF x 1

Wyszukiwarka Forumowa:
C

Cweluch

Guest
pokaz szczyt sam tej przycinanej, i co z niej wyszlo, wszystkim jz mozesz robic lst,oprocz tej malej jednej, z nia poczekaj 1-wsze zdj za higrometrem;)
 

razergrow

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2013
Postów
59
Buchów
0
pokaz szczyt sam tej przycinanej, i co z niej wyszlo, wszystkim jz mozesz robic lst,oprocz tej malej jednej, z nia poczekaj 1-wsze zdj za higrometrem;)


No Witam Cię Kolego:)

Chyba tylko Ty jeszcze odwiedzasz moją fotorelację:D

Specjalnie dla Ciebie wyjąłem Pannę z Boxa, Powiedz mi jeszcze tylko co z tym podlaniem. Mam Je podlać przed LST czy po LST??






Pozdrawiam:spalony:
 
C

Cweluch

Guest
najwazniejsze ze sa czubki wzrostu jak nalezy, podlewasz po lst, bo sie napnie, i bedzie pekala, powolutku, nagnij i tyle;) dobrze jest...
 

glock

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2012
Postów
1,927
Buchów
0
podlewaj przed lst lodygi sa bardziej goiotkie i juz je kladz na ziemie juz czas glebuj k***iska
pozdrowki:bounce:
 

razergrow

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2013
Postów
59
Buchów
0
Dzięki Panowie Za Wsparcie i Dobre Rady:jaraczz:

Na pewno wyciagnę wnioski z waszych lekcji:D
To w takim razie, dzisiaj wstawiam foty po zrobionym LST:smokee:


Do Usłyszenia:yeahh:
 

glock

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2012
Postów
1,927
Buchów
0
powodzonka z glebowaniem panienek i tak bucha nie dam :crazy:co do lst
hyhy tak jak pisal koleszka ptaszyna 100procent anty
pozdrowki:bounce:
 

razergrow

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2013
Postów
59
Buchów
0
Tak Więc Jak Obiecałem Wrzucam Zdjęcia Panienek Po Zabiegu - LST :smokee:

MILE WIDZIANE KOMENTARZE NA TEMAT TEGO JAK BARDZO TO Z***AŁEM:D???



Miłego Ogladania:)




Tego Pana Po Lewej Na Środku ( THUNDRE) Nie Będę Trenował W Żaden Sposób - Zobaczymy Co Z Niego Wyjdzie Naturalnie:jaraczz:




Pozdrawiam i Czekam Na Z***y
:spalony:
 
Ostatnia edycja:

Ronin.

…….#%$£
Weteran
Rejestracja
Lut 18, 2012
Postów
1,913
Buchów
2,254
Odznaki
2
dobrze , dobrze :D na kolana i do Pana :)) <wodna>
 

Natural

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2011
Postów
1,870
Buchów
1
bardzo ladny trening, bedzie tu sporo ladnych szczytow
 

razergrow

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2013
Postów
59
Buchów
0
Mic.Bre

Natural


Dziękuję Za Słowa Uznania,
Bardzo Miło Słyszeć To Z Ust Doświadczonych Growerów:)
 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Bez problemu poradziłeś sobie z treningiem LST :) Widocznie masz go w "małym paluszku" ;) Czekamy aż roślina zacznie produkować te coś czuję ogromne szczyty. Oby łamały się pod ciężarem topów a Tobie żeby indoor przebiegał sprawnie i bez kłopotów. Z fartem :) <peace>
 

razergrow

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2013
Postów
59
Buchów
0
Bez problemu poradziłeś sobie z treningiem LST :) Widocznie masz go w "małym paluszku" ;) Czekamy aż roślina zacznie produkować te coś czuję ogromne szczyty. Oby łamały się pod ciężarem topów a Tobie żeby indoor przebiegał sprawnie i bez kłopotów. Z fartem :) <peace>


Dzięki za Wsparcie:yeahh:

Również mam nadzieję że wszystko przebiegnie sprawnie i bez problemów, ale jak by co jestem przygotowany na różne ewentualności, i w każdym bądź razie roślinki dostaną to co będą potrzebować. Postaram się żeby niczego im nie zabrakło:D


PS: Od wczorajszego LST minęło kilkanaście godzin, a roślinki tak wystrzeliły do góry że dzisiaj albo jutro będę musiał poprawiać LST:freak:
 

Green Dragon

Wałkarz
Rejestracja
Mar 31, 2010
Postów
2,667
Buchów
15
noo Growlogi takich poczatkujacych to az milo sie oglada,nowi uzytkownicy powinni brac z Ciebie przyklad ;)
Oby bylo bez problemow do samego konca..
<peace>
 

razergrow

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2013
Postów
59
Buchów
0
noo Growlogi takich poczatkujacych to az milo sie oglada,nowi uzytkownicy powinni brac z Ciebie przyklad ;)
Oby bylo bez problemow do samego konca..
<peace>



Staram się jak mogę, ale sam potrzebuję jeszcze bardzo dużo wiedzy a przede wszystkim praktyki:)
Każdy z nas uczy się całe życie, dzięki czemu możemy doskonalić nasze ogródki i zawsze wprowadzić coś nowego - tak aby naszym pociechom rosło się lepiej.

Jeszcze raz Wielkie Dzięki<peace>
:spalony:

---------- Aktualizacja posta 23-03-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 22-03-2013 ----------

Siemanko:D


Wrzucam tylko kilka fotek aby zapytać o jedną rzecz:)


Roślinki ogólnie mi się tak rozrastają że co chwilę zaczynają mi zakrywać to co odsłaniam... A jak na razie nie widzę żeby cokolwiek nowego rosło, tak jak niby powinno przy LST... Nie wiem niech mi może ktoś to wytłumaczy, bo ja rozumuję w ten sposób że dzięki LST z głównej łodygi wyrastają kolejne odnogi ...???
A jak na chwilę obecną nic się nie dzieje oprócz tego że dziewczyny się rozrastają:) Może niech ktoś napisze ile niby ma to trwać - takie utworzenie się nowych łodyg:D??

Jutro mam zamiar poprawić jeszcze raz LST, chce żeby łodygi urosły dłuższe co pozwoli mi na lepsze odsłonięcie głównej łodygi:)







Tutaj masz zdjecia jak to wygląda Cannabis Grow


Wlot zaraz przy oknie - otwieram je w dzień żeby wleciało świeże powietrze, a na noc rozszczelniam...




Wylot w boxie. Nie używam wentylatora promieniowego ponieważ mój główny wentylator tak zasysa powietrze że go nie potrzebuję, poza tym zaraz nad wylotem mam wentylator mieszający który dodatkowo ciągnie to świeże powietrze do boxa...​






POZDRAWIAM:spalony:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół