nasiona marihuany

[HPS 400W] [0.81m2] - AK PASSION AF x 7 / TUNDRA AF x 1

Wyszukiwarka Forumowa:

razergrow

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2013
Postów
59
Buchów
0
szkoda że nie lejesz im gnojówki z biohumusa..:joker:


Stwierdziłem iż to moja pierwsza uprawa, że nie będę nie wiadomo ile i czego lał moim Panienkom. I tak wydaje mi się, że sporo tych odżywek będą dostawać:)

A szczerze to do gnojówki jakoś nie mam przekonania, nad biohumusem zastanowię się przy nastepnej uprawie:D:)

---------- Aktualizacja posta 17-03-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 16-03-2013 ----------

Witam Wszystkich:)



Pomimo, że coraz mniejsze zainteresowanie wstawiam kilka fotek z 12/11 i 10 dnia życia roślinek:D
Dzisiaj zostały Podlane obficie, tak aby woda przeleciała przez doniczkę. Było widać już po roślinkach że potrzebują więcej wody. Fakt iż brak jest nawilżacza, gleba dużo szybciej wysycha.... Lecz już jutro nowy nawilżacz zawita do boxa:)


Mam pytanie odnośnie jednej roślinki, ale to przedstawię na zdjęciu to może będziecie mogli powiedzieć co to takiego i przez co się to mogło stać :p



Tak więc tyle na temat - warunki panujące i kilka zdjęć



Box:
*temp. dzień: 26 - 28 *C
*temp. noc: 18 - 20 *C

*wilgotność dzień: od 45 do 60% - niestety lepszej nie mogę wygenerować...
*wilgotność noc: od 70 do 88%

_________________________________________________________________

Ogólny Widok Z Lotu Ptaka :p




A Tutaj Ta Roślinka U Której Zauważyłem Dziwną Rzecz :-/.....
CZYM TO MOŻE BYĆ SPOWODOWANE ?????​



12 Dzień​



11 Dzień​




10 Dzień​



I Tutaj Moja 10 Dniowa, Leniwa !!! THUNDRA !!!....:-(



No I Odpoczywamy <sex>






Z Poważaniem RAZERGROW :spalony:

PROSZĘ O KOMENTARZE - A Z GÓRY DZIĘKUJĘ <shiza>
 
C

Cweluch

Guest
mutant dziwny, usechl mu odrost, wez albo zrob mu topping, albo czekaj az odpadnie...zobacz jak u mnie w fotorelacji zrobilem, mozesz zrobic to samo(kozacki efekt:D)
 

razergrow

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2013
Postów
59
Buchów
0
mutant dziwny, usechl mu odrost, wez albo zrob mu topping, albo czekaj az odpadnie...zobacz jak u mnie w fotorelacji zrobilem, mozesz zrobic to samo(kozacki efekt:D)


No witam Gołąbek:D

Przejrzałem całą Twoją fotorelację i stwierdziłem że też walnę TOPPING, tylko powiedz mi mam go zrobić na tym samym odroście co nie???


A tak przy okazji - kapcie zrobiły większe show niż roslinki:D:lol3:

Dzięki za Buszki Koledzy:smokee:
 
C

Cweluch

Guest
Tak, na tym samym(bo mozesz jeszcze nizej,ale szkoda tych 2 nowych odrostow hehe), ale widzisz dwa nowe odrosty wychodzace? upie**** powyzej nich,tak zeby ich nie uszkodzic.Jutro pod wieczor upne specjalnie dla ciebie, i ci pokaze co wyroslo z mojego mutanta;]
 

razergrow

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2013
Postów
59
Buchów
0
Tak, na tym samym(bo mozesz jeszcze nizej,ale szkoda tych 2 nowych odrostow hehe), ale widzisz dwa nowe odrosty wychodzace? upie**** powyzej nich,tak zeby ich nie uszkodzic.Jutro pod wieczor upne specjalnie dla ciebie, i ci pokaze co wyroslo z mojego mutanta;]



Fajno:)

To dzisiaj po 17 zrobię topping tej jednej roślince i wstawię zdjęcia.
A jak zrobię ten topping to będę mógł walnąć jeszcze Jej LST czy już nie??
No i w sumie wszędzie piszą że niby na roślinkach AF nie robi się toppingu - no ale cóż podziałamy zobaczymy:D<lol>

 
C

Cweluch

Guest
oczywiscie, tylko jeszcze za jakis czas;) zrob, napewno nie pozalujesz, to taka..hmmm...wyjatkowa sytuacja?:D
 

razergrow

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2013
Postów
59
Buchów
0
Pewnie że zrobię, do odważnych świat należy:D

Noo no tak myślałem, że z tym LST to jeszcze za wcześnie, pewnie za jakiś tydzień będzie można zacząć, może szybciej:)

Jak zrobię topping to wrzucę kilka fotek:p
 

glock

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2012
Postów
1,927
Buchów
0
siema
lst na tych 12 dniowych juz mozesz je robic
na glebe k***iska:crazy:
bede obserwowal
moje 2x critical jacki
sa w tym samym wieku:D
bedziemy porownywac tyle tylko ze w cocosie

pozdro:bounce:

ps . znasz moje zdanie na temat lst
 
Ostatnia edycja:

razergrow

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2013
Postów
59
Buchów
0
ps . znasz moje zdanie na temat lst


Siemanko Wszystkim

Tak, znam Glock:D
Pierwsza uprawa, więc spróbuję LST - zobaczymy co i jak wyjdzie:)

Najwyżej w następnej pomyślimy o czymś innym.
A co do tego LST to jeszcze sobie poczekam, moim zdaniem za szybko jeszcze, przez to później mogą dać mniejszy plon. Może i doświadczenia w uprawie i technikach nie mam, ale zdrowy rozsądek i informacje teoretyczne posiadam:freak:

______________________________________________________

Ogólnie niżej wrzucam zdjęcia przeprowadzonego toppingu - a w sumie czegoś podobnego do toppingu, bo uznałem że poeksperymentuję troszeczkę i odciołem w inny sposób - ale to wszystko widać na zdjęciach.
Może i powiecie że nie powinno się tak robić, ale chce się przekonać co z tego wyjdzie:jaraczz:

Oprócz Toppingu zauważyłem podczas wyciągania roślinki *****e PASOŻYTY a mianowicie - ZIEMIÓRKI !!! Poczytałem trochę o Nich i jutro z rana zapierdzielam do ogrodniczego po preparaty i lepy na muchy:pr:





No Więc Kilka Zdjęć z Operacji:lol3:



Przed Zabiegiem:)



A Tutaj Już Po Zabiegu:bongo4:​

_______________________________________________________________

NO TO CZEKAM NA KOMENTARZE, Z***Y I PORADY - JAK ZAWSZE

POZDRO:spalony:
 
C

Cweluch

Guest
no, o to mi chodzilo:D a mozesz i zrobic tak jak pisze glock(ANTYLST 100%)hehe i nie robic lst, tez bedzie git;) dobra robota...czekamy
 

razergrow

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2013
Postów
59
Buchów
0
no, o to mi chodzilo:D a mozesz i zrobic tak jak pisze glock(ANTYLST 100%)hehe i nie robic lst, tez bedzie git;) dobra robota...czekamy


No czekamy teraz, zobaczymy co się urodzi:D

A LST zrobię tak jak założyłem - i też zobaczę jakie będą rezultaty. Najwyżej next grow będzie bez LST:)
 

razergrow

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2013
Postów
59
Buchów
0
Witam Szanowne Grono Growerów<peace>



Mamy dzień 16/15 i 14 :smokee:
Chciałbym wstawić kilka fotek, abyście mogli zobaczyć i stwierdzić czy roślinki dobrze się rozwijają:D


Chciałbym zacząć robić już dzisiaj LST:)
Ale odnośnie tego mam pytanko:

* Czy przed robieniem LST lepiej podlać roślinki czy może lepiej jakby miały sucho a dopiero po LST zapodać wodę??? Dodam że roślinki powinny być dzisiaj podlane bo już mają sucho więc mam możliwość podlania ich jak i nie przed robieniem LST.



A tak poza tym to zastanawiam się nad tą roślinką która miała topping robiony, dzisiaj mija 3 dzień od czasu toppingu i nie widzę żeby cokolwiek wyrastało w miejscu obcięcia łodygi. Czy to normalne, czy może powinno już się coś dziać. Oprócz tego reszta odgałęzień tak urosła ze pomału nie widać już tego miejsca. No i chciałbym wiedzieć czy w związku z tym że nic nie urosło czy mogę na Niej zacząć już stosować LST czy mam się wstrzymać do momentu aż coś nowego z niej urośnie..???? Może po LST będzie dochodziło słoneczko do miejsca toppingu i lepiej będzie rosło???

Dodam że roślinka rośnie prawidłowo, rozwija się masywnie, jak również idzie do góry:)

Zapodam kilka zdjęć tak dla porównania co zmieniło się przez 2 dni:D



Przepraszam za delikatne paski - ale robiłem na prędkości zdjęcia i nie wyłączyłem lampy...
:spalony:




Tak Więc Proszę O Pomoc !!!!!
Z Góry Wszystkim Serdeczne Buch Zapłać
:spalony:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół