nasiona marihuany

Włochy-Rimini

Wyszukiwarka Forumowa:

Konnopny

fu*k SYSTEM
Rejestracja
Sty 21, 2017
Postów
103
Buchów
0
Kolego HONZA Musze ci odpowiedzieć ponieważ wydaje mi się że atakujesz mnie personalnie. dodatkowo nic nie wnosząć do zapytania kolegi nie podajesz żadnych racjonalnych argumentów.

Hasz slabszy od trawy? Bullshit
Palony hasz pachnie slabiej niz susz? Bullshit
Jest tanszy i latwiej dostepny? No ok, jest.
Trawa bardzo dobrej jakosci? Bullshit. Chyba, ze albanski outdoor to dla ciebie szczyt jakosci.

Hasz jest latwo dostepny bo przeplynie z Afryki i jest w Europie, a latwiej dystrybuowac na miejscu niz rozprowadzac dalej, co tez wiaze sie z kosztami. O dobra trawe trudno bez znajomosci, dla przyjezdnych/turystow nie do ogarniecia.

Tak Hasz który płynie z Maroka i jest dostępny w krajach śródziemnomorskich i na zachodzie ( 80% haszu w europie to hasz pochodzenia afrykańskiego oficjalne dane Guardii Civil ) tak zwane POLEN rubio jest o wiele słabszy od trawy choćby nawet średniej jakości można rzecz trawy polskiej jakości.
Jeszcze raz! tak zapach haszu jest łagodniejszy i mniej wyrazisty jak trawy. nie pogrążaj się bo to jest śmieszne co piszesz.

Tak trawa jest dużo lepszej jakości. Mało powiem ci że można się od niej uzależnić i zwariować.
Ludzie w Hiszpanii czy Włoszech nie palą trawypo to żeby się u***ać tak jak polacy co przyjeżdżają na wakacje i takie blanty wielkie kręcą takie z nich ku**a kozaki. ( tutejsi zazwyczaj robią sobie podśmiechujki i ładują pod chu*a jeszcze takich polaczków Niemców czy innych )

To jest styl życia wstajesz kręcisz delikatnego haszowego blanta do kawy jedziesz do roboty palisz z kumplami następnego potem na obiad czy śniadanie następnego.i tak w kółko bez żadnej zamuły spania wpie****ania całej lodówki żarcia etc, z żoną w domu następnego i tak całe marne życie.

Tak jak wspominałem kilka postów wyżej na Topie jest palenie haszu a papierosów już nie, Tak zwane magiczne papieroski. które są kręcone co chwile z domieszka hasza.

A spróbuj popalić tak trawy czyt. TOPOW TAKICH ZE JAK NIE MASZ MŁYNKA TO NIE SKRĘCISZ BLANTA BO CI SIE PALCE POPRZYKLEJAJĄ I NIE ODKLEISZ ICH Do WIECZORA. 20 czy 30 lat dzień w dzień po kilka gramów i egzystować (pracować wychowywać dzieci poruszać się po mieście samochodem załatwiać sprawy w banku ) bez żadnych skutków ubocznych.


Pewnie obiło ci sie o uszy że w krajach śróziemnomorskich jest ogromne bezrobocie wsród ludzi do 30 roku życia. tak to prawda a wiesz dla czego bo wszyscy robią w tym biznesie tutaj na jeden blok jest przynajmniej jeden diler na osiedlu jest kilkunastu.

Człowieku nawet już nie wchodzę do tego tematu i nie będę więcej tobie odpowiadał dałeś popis swojej wiedzy i znajomości tematu 2 posty wyżej.

Przepraszam jeśli cie uraziłem w jakiś sposób ale por favor. ogarnij sie


A trawy jest tu tyle że komu nie powiesz że jesteś z zachodu europy to każdy odrazu pyta czy nie masz kumpli co by chciali przyjeżdzać po stałe dostawy 1kg do 2keu.

zobaczcie sobie dokumentalny z tego roku Granada gdzie jest największą produkcja marihuany w całej europie ( miestaczko ma 300k ludzi )
https://www.youtube.com/watch?v=hCGMwyqtJtw
Każdego dnia likwidują w regionie plantacje od kilkuset do kilku tysiecy krzaków w domach na żywca a razem z nimi jeżdżą chłopaki z elektrowni bo prąd zazwyczaj na lewo.
A co najlepsze bardzo rzadko sie zdarza że ktokolwiek idzie za to do więzienia kara jaką ponoszą to zazwyczaj ogromne grzywny za kradzież prądu.

druga teza to im więcej braci z tamtych regionów tym więcej ich towaru
Na pewno ma tą jakieś przełożenie.


Mam nadzieje że nikt mnie nie zbanuje i nie poniesie żadnej odpowiedzialności za kontynuowanie offtopa ale przepraszam jestem 100% polakiem z krwi i kości i musiałem odpowiedzieć dla kolegi wyżej proszę bez spiny !
i tak jak zapowiadałem z mojej strony nie będzie już żadnych odpowiedzi.
 
Ostatnia edycja:

Gonzo123

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2018
Postów
73
Buchów
0
Mniejsza czy trawa czy hasz lepszy Panowie... :D nie ma co spiny robić :D Luzowac już bo przez kolano i wpie**** będzie od murzyna z Rimini :D :lol3: Dziękuję wszystkim za cenne informacje w temacie :smokee: czasem na tym forum z byle gówna burze robią niektórzy :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół