nasiona marihuany

[HPS 150w][0,25m2] 1 x Delahaze, 1 x Snow Storm af, 1 x Maxi Gom af

Wyszukiwarka Forumowa:

glock

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2012
Postów
1,927
Buchów
0
znalazlem jestem i zasiadam
niema co narazie mazac
jedyne co to z fartem
przyjacielu mojej zony
pozdro:bounce:

ps bez bucha braki w sloiku :zombi:
 

unialeszno

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2012
Postów
733
Buchów
0
dzięki wszystkim i zapraszam, miejsca się zawsze znajdą :smokee:
wyglądają na zjarane
też mi się tak wydawało... planty już niżej o 5 cm i zobaczę co się będzie działo
w DH te plamy na 1 listkach były odkąd wyszedł z ziemi ale dojdzie do siebie i jeszcze dostarczy dużo radości :D

---------- Aktualizacja posta 03-03-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 01-03-2013 ----------

witam

pora na mały up ponieważ Maxi Gom w końcu wyszedł na powierzchnię ;]


Maxi Gom af 1 dzień

rano


wieczorem



Snow Storm af 8 dzień






Delahaze 8 dzień



 

BakedMan

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2012
Postów
137
Buchów
0
No ładnie ładnie się zapowiada snowstorma paliłem ciekawa odmiana oby z fartem ..<peace> No i buszek leci..
 

Maria@Konopnicka

Well-known member
Rejestracja
Lut 17, 2013
Postów
143
Buchów
0
Kurcze, ladnie ida :) Cos mi nie daje tylko spokoju Twoja Delahaze, czy z nia wszystko ok? Bo troche zoltawa sie robi, a moze zle widze na zdjeciu. 3mam kciuki i <peace>M@K.
 

sadowniczka

Well-known member
Rejestracja
Lis 28, 2011
Postów
304
Buchów
0
zasiadam wygodnie :spalony: znów w podobnym terminie lecimy z relką:)
 

unialeszno

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2012
Postów
733
Buchów
0
No ładnie ładnie się zapowiada snowstorma paliłem ciekawa odmiana oby z fartem ..
No i buszek leci..
dzięki i jestem ciekawy tego SS bo nigdy się z nim nie spotkałem


Kurcze, ladnie ida :) Cos mi nie daje tylko spokoju Twoja Delahaze, czy z nia wszystko ok? Bo troche zoltawa sie robi, a moze zle widze na zdjeciu. 3mam kciuki i <peace>M@K.
dzięki i muszę powiedzieć że masz wprawne i dobre oko :D masz też rację że jest z nią problem i trochę żółknie oraz wolno rośnie :( myślę że na początku dałem za blisko światła i to dlatego, teraz na nią chucham i dmucham żeby doszła do siebie... pewnie dlatego że weg-box nie był sprawdzony ale mam nadzieję że się uratuje bo ten Maxi Gom ma drugi dzień i prawie dogonił Delahaze'a


zasiadam wygodnie :spalony: znów w podobnym terminie lecimy z relką:)
witam i zapraszam ;] cieszę się i również będę zaglądał do Ciebie bo zawsze dobrze lecisz :D

pozdrawiam :salut::salut::salut:
 
D

delete

Guest
na początku nie ma co się ropizsywać...

... jedynie co można to życzyć powodzenia i oby bez większych przygód wyrosło własne/smaczne palonko.<wodna>

Pzdr,
HJ:spalony:
 

Goffeee20

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2011
Postów
320
Buchów
0
Lecisz Unia LEcisz !! Tylko nie spal ich tym HPS-em :p heh.Powodzenia
 

unialeszno

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2012
Postów
733
Buchów
0
dzięki wszystkim, postaram się żeby było co oglądać ;] nie boję się popalenia HPSem bo już jeden grow szedł i było elegancko

mam pytanie - co mogę zrobić żeby te dwie popalone roślinki doszły do siebie? od 2 dni wyglądają jakby stanęły a zwiększyłem odległość od lamp o 15 cm

pierwszy raz napotykam na takie problemy w uprawie i nie wiem co zrobić :p
 

Maria@Konopnicka

Well-known member
Rejestracja
Lut 17, 2013
Postów
143
Buchów
0
A sprawdzales glebe, czy nie jest za kwasna? Moze masz za kwasna w tej doniczce, co spowalnia jej wzrost. Kurcze bede 3mala mocno kciuki bo szkoda jej. :spalony:
 

unialeszno

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2012
Postów
733
Buchów
0
dzięki a odczyn gleby jest ok bo ziemia miała ph 6,3 a podlewam wodą o ph 6,8 ;] myślę że wina leżała jednak po stronie lamp i teraz muszą dojść do siebie. Podniosłem wilgotność i zamówiłem asahi i myślę że to załatwi sprawę

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

-----------------------------------------------------------------

tak to wygląda teraz



---------- Aktualizacja posta 05-03-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 04-03-2013 ----------

przeniosłem panny do docelowych donic i poszły już pod HPS'a

niestety po kilku godzinach muszę przyznać że nie wiem czy DH i SS są do odratowania :( wszystko z mojej winy i daję im jeszcze dzień czy dwa, kto wie, może jeszcze dojdą do siebie

obecna sytuacja
all_04.JPG

all_05.JPG


---------- Aktualizacja posta 06-03-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 05-03-2013 ----------

niestety czarno widzę przyszłość Delahaze i Snow Storma :( daję im ostatnie 2 dni a już kiełkują:
w miejsce Delahaze - Nevilles Haze
w miejsce Snow Storm auto - Blueberry auto
ehh... żal du*ę ściska że tak popłynąłem :pl:
 
D

delete

Guest
przeniosłem panny do docelowych donic i poszły już pod HPS'a

Nie trochę za wcześnie na zmianę donicy. Korzenie tych maluszków jeszcze zapewne nie wypełniły całych kubeczków. Nie lada stresa im zafundowałeś.

niestety czarno widzę przyszłość Delahaze i Snow Storma daję im ostatnie 2 dni
Jak to się stało kolego? O ile pamiętam zbudowałeś małego boksa z CFL'ami specjalnie na pierwszą fazę wzrostu i coś się popier***. Przykro mi.

daję im ostatnie 2 dni a już kiełkują
Chociaż dajesz im szansę to jednak nie do końca, bo na watę wrzuciłeś kolejne dwie pestki.

ehh... żal du*ę ściska że tak popłynąłem
Ehhh..życie :D Cały czas Nas kopie po dupie. Pożyjemy - zobaczymy. Powodzenia bro...

Pzdr,
HJ:spalony:
 

unialeszno

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2012
Postów
733
Buchów
0
witam i mam dobrą wiadomość ;)

moim skromnym zdaniem oraz to co widzę na oko to że dwie przypalone dziewczynki dochodzą do siebie, jutro dostaną oprysk asahi i całkiem możliwe że jednak coś z nich będzie ;] postaram się zrobić jakiś UP

Maxi Gom rośnie elegancko, pestki Bluberry af (gratis z weed-seeds) i Nevilles Hejza już pękają i wypuszczają kiełki więc jeśli DH i SS się ogarną to BB i NH pójdą do nowego boxa którego sklecę na szybko ;]

witam HJ
Nie trochę za wcześnie na zmianę donicy. Korzenie tych maluszków jeszcze zapewne nie wypełniły całych kubeczków. Nie lada stresa im zafundowałeś.
w sumie to korzenie już wypełniały dno bo panny miały ok 10 dni a zmiana donic i światła była raczej wymuszona popaleniem

Jak to się stało kolego? O ile pamiętam zbudowałeś małego boksa z CFL'ami specjalnie na pierwszą fazę wzrostu i coś się popier***. Przykro mi.
dokładnie tak jak mówisz i wszystko ok jednak w dałem za dużo lumenów na tą powierzchnię i byłoby ok jednak dałem małe roślinki za blisko światła i się popaliły, po obniżeniu MaxiGom rósł dobrze

Chociaż dajesz im szansę to jednak nie do końca, bo na watę wrzuciłeś kolejne dwie pestki.
daję im szansę bo jeśli nie dadzą rady to dopiero w ich miejsce lecą nowe a jeśli jednak przeżyją to zostaną i nowe polecą w nowym boksie ;)

Ehhh..życie :D Cały czas Nas kopie po dupie. Pożyjemy - zobaczymy. Powodzenia bro...

Pzdr,
HJ:spalony:
dzięki i mam nadzieję że jednak będzie ok ;]

pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół